Сімейне господарство "Мімоза"

Так, так, головне не переборщити :wink:

3 лайка

Вітаю,все буде добре,кізонькє здоров’я ,а малюкам швидше рости.

1 лайк

В нас колись після трійні молода коза в кетоз звалилася. Її перед тим окотом батько доглядав, і він клав економно сіно і мало зерна. Козенята її виснажили ще утробно, і коли вона почала доїтися, то через місяць ми отримали не козу а велосипед. Тому сода, вітаміни цукор, ну Ви і самі знаєте…

6 лайков

Хууух :sweat_smile::sweat_smile: Відстрелялися ми на лютий. Все! :clap::clap:

Альпійка Хлоя окотилася різнополою двійнею від Тора. Тепер в мене буде альпо-нубійка :heart:
Та Роза 50% нубійка окотилася теж різнополою двійнею від Вукі :heart:

Дівчат залишаю 100% :heart::heart: Вже і ім’я дала кожній - Глорія та Азалія :hugs:
Азалія кольору такого :star_struck::heart_eyes: прям рожева. Я такого кольору ще не бачила :hugs::heart:
Ттт хай ростуть дітки.

Хлопці підуть в продаж

18 лайков

Покажу діточок хлопців

Це старші від Лади та Тора. Лада 68.5% нубійка. Треба зробити фото гарні. Від Вукі. Дівчата, яке в неї вим’я :heart::hugs::star_struck: покажемося згодом.


Цей хлопчина, із-за світла не видно, не білий! Він ще не відомо якого кольору :see_no_evil: в нього зараз такий же окрас як і у брата, але світліше значно. Якщо судити по носику, а він темний, то хлопець буде або какао з молоком, або кава з молоком. Чомусь мені так здається. Те, що потемнішає, то 100%

Це менший від Джини та Вукі. Знов чорний в бризгах :star_struck::hugs: Красотун :heart:

27 лайков

В очікуванні Фрейя (ламанча), вона в тому році прогуляла(( не покрилася. В цьому році покрита, але … срок на кінець березня, а вим’я ще не просинається :thinking: час ще є звичайно, але вже переймаюся чи кітна? бо дуже шкода буде в морозилку :sob:

Хлоя - друга альпійка. Очікую останні дні лютого або перші дні березня.

І Гавроша (моя старенька :hugs:) ніяк не хотіла гуляти в цьому році. От прям ніяк. В кінці листопада покрилася, прям 31 числа :see_no_evil::sweat_smile: очікуємо на кінець квітня

І все, в цьому році все))

10 лайков

Дуже красиві хлопчики-козлики. Нехай їм повезе.

3 лайка

Вітаю ,гарні ,бажаю їм гарних господарів.

1 лайк

Вітаю, гарнесенькі діти, мамам молочка, хлопцям своїх гаремів !
Неможна не відмітити ще як гарно зроблені фото.
Як буде нагода, покажіть Тора, цікаво який він вже. Від нього дорослих доньок ще немає?

2 лайка

Дякую :hugs:

Покажу обов’язково, як тільки сніг розтане, одразу сфотографую. Бо зараз до них не доберешся :see_no_evil:

Ще немає. Ярочки ростуть :heart::star_struck:

3 лайка

Тань, вони такі красавчики, такі няшні :hugs:

1 лайк

Сегодня пофоткала девчат :hugs: Покажемся

Глория. Альпо-нубийка

Азалия. 68.5% нубийка

Фото цвет не передаёт (( Подождем хорошую солнечную погоду :sun_with_face:

Ещё козочка. Пока без имени. Будет продаваться, а может быть и нет :see_no_evil: ещё не решила :joy:

27 лайков

Які гарнюні балеринки.
Нехай ростуть здоровими та молочними на радість господарям.

6 лайков

Моя Ладушка :hugs::heart: Фото делали рано утром, прикольно получилось :hugs:

Мама козлов, которые в продаже


30 лайков

чудесное какое фото - и правда - Ладушка :+1:

3 лайка

Всем привет :wave: Боже, люди, я в просто в шоке!

Отступлю, сначало о главном. Продаю дойную козу Ламанчу. Объявление уже написала, скоро появится на форуме. Если кому интересно, пишите или звоните 0507027970

Причина продажи… Не мыслимая! Очки сыну! Народ, очки!
Значит, так как у нас зрение близко к нулю, у него сложные линзы и будут делаться под него.
Цена… да, можно заказать Украину, но когда мне объяснили разницу между Украиной и Германией, то мы решили однозначно Германия. Стоимость одной линзы 6500 грн … их 2! + оправа 5400 + работа, - скидка сколько-то там… Сумма вышла 17400 грн

Сейчас солнце яркое капец. Даню слепит и ему вообще ничего не видно. Решили узнать стоимость и вообще возможно ли сделать хамелеоны. Сумма - 24 тысячи с копейками. Одна линза 9800 грн… их две!

Це просто… Я не знаю даже какие нормальные слова тут можно подобрать :see_no_evil::see_no_evil:

13 лайков

Дійсно зараз важко назбирати таку суму . Сподіваюся тобі пощастить продати всіх , кого запланувала . :hugs:

4 лайка

Тань, співчуваю, але у вас же і випадок не типовий. Навіть до війни нормальні, звичайні окуляри були від 1500 грн. А зараз всі ціни виросли ого- го як. А може можливо якось підремонтувати ті, що є окуляри поки зберете необхідну суму на нові? Я знаю, що є майстерня у Оптиці старій, що навпроти СБУ. Може там запитати.

1 лайк

Таке відчуття що всі торгові організації тільки і ждали щоб можна було чкомога швидше збагатити прибутки, це просто кошмар.

3 лайка

да, хорошие линзы это просто пздц какая стоимость
зато и носятся потом долго - у меня одни лет 10 уже живые: оправа померла, диоптрии изменились, а линзы без царапины даже!
а последние “средненькие по цене” 2 года назад сделала - уже все облезли… :sob:

1 лайк