Сімейне господарство "Мімоза"

Зараз всякі болячки дорого. А з березня ще більше подорожчає, пенсії проіндексують, а разом з ними і ціни.

3 лайка

Так, це так.

Там всеодно треба міняти лінзи.

Вот да, облезли :see_no_evil:

Хочеш, не хочеш, а міняти треба було. Ми місяці з два збиралися, збиралися до офтальмолога, щоб і зір перевірити та й окуляри підібрати, бо з цим дистанційним навчанням зір погіршився, і все ніяк. Мабуть Всесвіт подивився на нас, що ми ніяк не дійдемо до лікаря і допоміг нам :see_no_evil: Я це тільки так розумію :joy:

2 лайка

Все загостюється від сьогоднішньої ситуації на наші землі, олні і душу готові віддати а інші тільки і дивляться щоб кишені набить.
Я по бумагам пенсіонер але пенсію я її бачу тільки на бумазі , спішу допомогти тім хто просить щоб прискорить нашу перемогу, допомагаю пенсією бо біше нічим не можу, а болячки загострюються і ми цього не помічаємо а потім вирок, бережіть здоров,я своє поки можна щоб не було пізно.

У мого племінника виявили рак на ранній стадії а грошу всі переводив на дрони на машини на тепловізори а як прийшлось самому все зоть вовком вий, моя наступна пенсія піде йому на хімію бо йому лише 38 жить і жить.

Танічка хоть і всіх прийдеться кіз продать а зір дитині нада спасти (онлайн )зір сідає сильно бо придивляються в екран і порою більше часу ніж це потрібно а після компютера нада на природу і подивитись навкруги природу з близька і в далечінь так очі роблять собі зарядку бо по собі замічаю що кращає зір після прогулок з козами.

14 лайков

Танюшка, карту на вайбер кинь.
Ще можна спробувати в якусь благодійну організацію звернутись. Випадок не типовий
Але карту напиши

1 лайк

І у моєї одної така фігня з вименем. Як камінь. Поки що нічого не допомогає. Вже планую різати,як викорме козенят. Шкода :sob::sob: триндець. Але сама винувата, бо купила з проблемним вименем, тягнула три роки. Все. Не можу:sob::sob::sob:

1 лайк

Ушла сегодня за радугу Тучкина, моя девочка :sob::sob:
Зелёных лугов тебе, моя дорогая :broken_heart::broken_heart:

3 лайка

Что произошло я не знаю. Была здоровая коза! За один день ушла :sob: Живот не вздут, расстройства не было. Может кошки притащили клеща? Вчера утром уколола азидин, вечером ей хуже. Утром совсем плохо :sob::sob: муж дорезал, чтоб не мучалась. Она так плакала :sob::sob: мое сердце прям разрывается :broken_heart::broken_heart::broken_heart::broken_heart:

Тяжело… очень тяжело… Это первая потеря в моем хозяйстве… Дай, бог, чтобы была единственная :pray::pray:

9 лайков

Сочувствую Танюша. :cry: Зеленых лужков и чистой водички. Тяжело их терять :broken_heart:

2 лайка

Співчуваю дуже :sob::sob::sob: розумію вас. Теж настроююсь прибирати козу через хворобу. І не знаю, як правильно: чи чекати чи зараз. Обіймаю вас, кріпіться. Дуже боляче

4 лайка

Співчуваю ,розумію ,завжди важко своїх подопічних,тримайтеся .

2 лайка

Співчуваю, Танюшка, зелених галявинок їх за веселкою.

1 лайк

Тань, співчуваю. Це важко. Але може це якась інфекція? Ти за іншими козами наблюдай.

1 лайк

Дякую, дівчата, за підтримку

1 лайк

Єдине за що можна зачепитися це вим’я. Воно було синє!

Розмовляла з нашою Олею. Гангрена вимені :scream: смерть дуже швидка і нічого не можна зробити :sob::sob:

І це при тому, що Тучкіна доїлася, до вимені не було ніяких претензій. Єдине що, так це дні два останні при доїнні вона піднімала ногу. Я розуміла, що є дискомфорт якийсь, але з вименем було все нормально. Ні подряпин, ні ранки, ні опухлості, ну нічого не було! Ні до чого було придертися.

Якась інфекція. Хоч і з підстилці. І все. Отак печально.

Треба всім підняти імунітет!

3 лайка

Співчуваю… Дуже боляче, коли тваринка мучаться. Зелених луків їй …

3 лайка

Танюша , я дуже тобі співчуваю … жаль , що так раптово загинула твоя улюблениця … Але якщо це дійсно була гангрена , то ви її просто позбавили від довгої та можливо болісної смерті . Зелених луків … :disappointed_relieved:

4 лайка

ох, нифигасе. очень грустно терять коз, да еще когда скоропостижно
сильно сочувствую!

Всім привіт :wave:
Хто знається на деревах? Молоденька грушка, тільки листочки вилазять, а на декількох листочках якісь рожеві плямці. Шо воно таке?

Добрий вечір ,спитайте там де для саду та городу продають різні препарати.А ще краще зробіть фото та покажіть у магазині.

1 лайк

Фото покажіть, бо звідси не видно і не зрозуміло.

1 лайк