Сімейне господарство "Мімоза"

А Лайма, у якій срок на сьогодні був, мене з розуму зведе поки народить :crazy_face: вчора ввечері почала гребстись. Караулила її до пів першої ночі, а вона потім спати вляглася :joy: Сьогодні цілий день то гребеться, то втикає стоїть, то дихає часто, то спить, то їсть. І ношусь цілий день до неї. Таке в мене перший раз, щоб другий день мені нерви робити :roll_eyes::person_facepalming: Скільки вони оце так можуть збиратися котитися? Живіт опустився ще зранку

3 лайка

Так кілька днів можуть. То надумає, а потім “ну його, не хочу, ще трошки відпочину”)

5 лайков

Ото да, таке :joy::joy::see_no_evil:

1 лайк

Минулого року в мене таке 4 дні було)

4 лайка

Всё! Сжалилась надомной Лайма :joy: окотилась. У нас козлик и козочка :hugs:

Ещё одна красавица на 2е число есть, что-то ни гу-гу, вообще не собирается. Наверное её все устраивает :joy:

20 лайков

Вітаю з поповненням, на сир та на маселко!

3 лайка

Вітаю.
Чекаємо фото-звіт.
Мені мою малечу, ще два місяці чекати, буду любуватися вашими.

4 лайка

Таки гу-гу :joy: Надумала на вечер. Одна козочка :hugs:

Пару днів перерва і знов чекати.

16 лайков

Дякую :kissing_heart::kissing_heart:

Трохи розгребусь і пофоткаю.

3 лайка

Девчонки, а скажите пожалуйста у первокотки может быть мастит вот прям сразу после окота?
Та, что вчера вечером окотилась что-то не понимаю я. Вечером было нормально всё, а утром вымя камнем, одна дойка напухшая и красная, молоко не выдоить. Окситоцин уколола, толку никакого

1 лайк

Какой-то трындец у меня происходит :cry::exploding_head:
У одной парез, у второй кровь в молоке, у третьей вот вообще не понятно что с выменем. Бред какой-то

1 лайк

Не панікуйте. У моєї минулого року місяць кров у молоці була, а ліків майже не було. Наладилось. Давала аскорутин і кальцій. А затверділе вим’я лікувала меновазіном. Було, як застой лімфи у долі. Не знаю, як ясніше пояснити. Ви все ж проконсультуйтесь. Мені коментарі Лариси Гурової допомогали, бо ту весну у багатьох проблеми були. Жалію, що схему лікування не писала

4 лайка

Татьяна, у мене таж ситуація. А від болю щей їсти перестала…
27 вкотилась а одна доля вимя ще досі як камінь, але на половину менше вимя стало ніж було. Ось з цим зараз масажую добре вимя.

5 лайков

Сейчас в обед доила, то вымячко на много лучше чем было утром. Сейчас меньше на много. Дибутин помог. Намазала ещё.

9 лайков

Скоріш за все вона на холодном полежала та набряк почався . Я колись злякалася того набряку однієї долі та ввела у вим’я мастодонт ( чи щось схоже ) , а мазала зовні fast tap бальзам - компрес протинабряковий , колись його посоветовала Катя Стрекоза . Дійсно класна штука !

4 лайка

Что могу сказать :person_shrugging: Я сделала вывод, что у неё такая реакция на окситоцин. Без него всё ок, с ним - такая ерунда. Значит будем долго и нужно выдаваться без него

2 лайка

Я теж їм користуюсь, якщо після пологів є набряк. Знімає дуже добре.

4 лайка

Танюша, вітаю із поповненням. Так, клопоту додалося з маманьками, я постійно теж хвилююся щоб все було добре. У мене цього року залишилися лише первокотки. Ще чекаю. Дату покриттів не знаю. То ж будуть нежданчики.

5 лайков

Окотилася моя Джина :hugs: Трійня у нас - два козли і козочка. Звичайно дівчинці було важко! :see_no_evil::see_no_evil: Я б теж постійно лежала, а ходити то як важко. Капець :see_no_evil::see_no_evil: Худа такааа, дівчата, що я навіть не знаю як я буду її відгодовувати. Ну нічого, аби все було добре!

12 лайков

Кукурузки до дерті, гарне сіно, трошки макухи і все буде добре.

4 лайка