Рукавичка

Оля @archos99v, АУУУ куди пропала зайди в свій будиночок тут тобі люди з досвідом дають поради як умовляти чоловіка :grin:

2 лайка

Погуляв мiй кiт по чужих хатах i додому повернувся.

7 лайков

Молодець Рижуля не став чекати поки віником додому поженуть :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 лайка

Оля не переживай все в тебе получиться, це не так страшно, що добавила свої фото на чужу сторінку. З часом навчишся.

2 лайка

Ох i важка то праця,звикла до телефону, з ноута складно

2 лайка

А я навпаки звикла до компа, а з телефоном ніяк не подружусь. :sob::sob::sob:

2 лайка

Пивасик він любить це факт,навіть і молочка один раз напився(правда не знав,що то від кози/,але на козу поки що не згідний.
Говорить,що піду з дому разом з козою.Надіюсь ,що жартує.

4 лайка

Звичайно жартує :wink::laughing:

2 лайка

О, це той Рижик, що у мене на сторінці спав? Зразу гуляку видно, доми не тримається :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 лайка

Ще покажу свої квiточки.Така у мене красота бiля будинку.Кожен ранок просинаємся i зразу у квiтник-дивитися,що у нас новенького розцвiло.Ранiше,чоловiк був байдужий до квітів ,а зараз постiйно ,мене пiдводить до тих ларьочкiв з квiточками.Продавцi дивуються.кажуть,що ,зазвичай,чоловiки шкодують грошi,а у нас навпаки.менi шкода. Зараз ,правчда. мiй квiтник вганяє мене в депресiю,хоч би пошвидше його снiгом присипало чи що.

15 лайков

Про депресію мовчати!!!
Як не одна то друга!!!

Квіти то справжня краса! Від фіолетового іриса аж подих перехоплює. А лілейники та ніжні-ніжні.

3 лайка

Так лілейники дуже гарні,у мене їх 10 сортів є,тільки я їх не сфоткала чомусь.Я їх виростила з насіннинок.

3 лайка

Краса !! Аж літа схотілося :grin::upside_down_face:.А троянда в мене схожа є - колюченна ужас, а гілки гонить може метрів по чотири ,всі руки пошкрябає поки до ума доведу :exploding_head::exploding_head:.А снігу хочеться ,але в нас сьогодні майже весна …))

2 лайка

Ого ,з насіння :+1::+1:, і через скільки вони зацвіли ?

2 лайка

Ой, я цікаво… А через сільки часу вони зацвіли…

3 лайка

А моя зовсім без колючок,безпроблемна,не накриваємо ніколи,тільки підрізаємо і все.

2 лайка

Написали одночасно з Ольгою

2 лайка

В розумних і зацікавлених думки сходяться :grin::grin::upside_down_face:

3 лайка

Перший рік росли,а на другий зацвіли,і то зразу дуже багато квітів.

3 лайка

Цікаво, треба буде спробувати ,можливо з’хтось насіння продає. Я колись лілію купила без цибулини ((, принесла ,а там земля і стебло і на ньому біля кожного листочка були наче цибулинки, проросли ,але ще не цвіли -чекаю )).

3 лайка