Кози "З Срібних Озер" / "Z Sribnyh Ozer". Тернопіль

Привіт усім форумчанам, дуже приємно із вами познайомитись!

Мене звати Оля. Я вдова і у мене є двоє чудових синів. Живемо ми у Тернопільському районі (недалеко від міста). А в травні 2019 року- у нас поселились красиві кози (а також молочко і сир, і з часом надіюсь будуть і козенята). Ці кізоньки процентні, прекрасний мікс різних порід. Дві з них, мама і донечка в альпійському типі. Але (поки що), справжні, чистокровні, 100% альпійські козочки ( окрас серна :sparkling_heart: ) тільки залишаються моєю заповітною мрією. Але я про них думаю майже увесь час. І тому, я надіюсь, що з часом мені вдасться втілити свою мрію у життя.

Показую фото кізок які вже у мене є в цей момент, набагато більше фото дивіться у продовженні моєї теми. Буду знайомити вас із своїми жителями- теперішніми і майбутніми.

Також ми займаємося собаками породи кавказька і німецька вівчарки. (і їхні цуценята час від часу теж бувають)

Чому “З Срібних Озер” (Z Sribnyh Ozer)? - тому що, це моя назва розплідника (приставка) і вже є зареєстрована з 2005 року в Кінологічній Спілці України і FCI. Тепер почали займатися козами, але хочеться, щоб назва була спільною.
Чому “Пастухів”? - тому що прізвище Пастух, отже все логічно і закономірно )

Це наша сім’я

Я і мої кізоньки ( літо 2019) :slightly_smiling_face:
Зірка


Дві сестрички: Ласка (у мене на руках) і Бася (стоїть)
Це дві донечки від Зірки


Манюня


Всі разом

І фото сирів які я зробила із їхнього молочка (той що був на момент фотографування, тому що деякий з’їли раніше)

Приємно побачити Вас у себе на сторіночці і завжди рада зустрічати гостей!
Далі буде… :wink:

95 лайков

З новосіллям вас! Дуже цікаво,чекаємо продовження :wink:

1 лайк

Ах, вот в чем дело! Я думала, потому что козочек пасете :slight_smile: Какое совпадение)
Добро пожаловать!

6 лайков

А співпадіння вони часто невипадкові: музикант Скрипка, археолог Прахов, козовод Козлов і тд. А ще смішно, коли Музика за Сурмача вийшла, і так бува

10 лайков

Дякую, Неля! :bouquet: Трошки згодом продовжу свою розповідь.)

1 лайк

Все виявилось набагато простіше!)
Спасибі, Людмило! :rose:

Так, щось у цьому є :wink:

Оля, з новосіллям на Козоводі! Фото такі позитивні-позитивні. Навіть кізоньки усміхаються. :slightly_smiling_face:

3 лайка

Гарні кози , гарна господиня ! Вітаємо !!!

4 лайка

Оля, вітаю вас з віртуальним будиночком. Фотографії дуже гарні :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:. Щастя вашій родині :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:

1 лайк

Вітаю! Тернополяни рулять! Гарно у вас. Чекаємо продовження історії.

2 лайка

Очень интересно. Красивые козочки. Интересно и про собачек. Если можно, буду заходить в гости.

1 лайк

Вiтаю з вiдкриттям сторiночки! Будемо до вашоi’ господи в гостi заходити. Кiзоньки гарнюнi i господиня гарна!

3 лайка

Прямо про мене. Я- Козлова і козовод. :heart_eyes:

7 лайков

Оля с открытием виртуального домика, с новосельем, добро пожаловать в нашу дружную козосемью.

2 лайка

Ну не всегда) У меня одноклассник носил фамилию Дуля. У отца сослуживец был Неежсало, при чем сало очень даже ел) А в институте у одной доцента была фамилия Нужник. Очень умная, добрая и красивая женщина была (надеюсь, что и есть).

5 лайков

А моє прізвище Кухар , я його тільки РАГЗі почула вперше :rofl: :kissing: :joy:

11 лайков

А в Белоцерковском районном исполкоме начальница отдела (не помню какого, фото стёрла) - Зануда. Одногруппница была Чеснокова, а стала Цибуля!

8 лайков

У моєму рідному селі одну вулицю села називають Кучерівка, так там багато людей мають прізвище Кучер. У нас кума була Кучер, вийшла заміж за Кучера і сміється - і паспотра міняти не прийшлось

9 лайков

Спасибі Зоя! Фотографувати тварин- це ще одне моє захоплення! Та часом мені допомагають мої сини і тоді інколи я теж є на фото :blush:

Дякую, Лада!:rose:

Щиро дякую за побажання, Наташа! Приємно що фото подобаються! :blush::rose::rose::rose:

Дякую, Ольга! Обов’язково буду писати!:rose:

Спасибі, Наталія! Про собачок теж розповім, але трошки згодом. Спочатку ще покажу своїх кіз, адже форум короводів, боюсь щоб не насварились, якщо не по темі буду писати. Буду рада гостям! :smiling_face::wink:

Спасибі, Ірино! :blush: Заходьте, дуже приємно! :rose::rose::rose:

Щиро дякую, Таня! Мені дуже приємно сюди заходити - тут насправді чудово! :smiling_face::rose::+1:

6 лайков

Дякую дівчата, повеселили! Вийшла чудова підбірка! :+1:
Ми раніше тримали корів і вони ходили в череду, а пасли всі по черзі. І от коли підходила наша черга то часто казали: Хто завтра буде пасти? - Як хто, Пастухи звичайно! :grin:

16 лайков