Простоквашено

Ну и хорошо, крупные и то - спасибо.
Пускай приходят. На будущее будем молодняком меняться. А то поменять производителя проблема. Два года в поисках. Сейчас вроде Люда @Mila_koza подсобила, мальчик не плохой, а дальше как?

3 лайка

Я уже даже подумываю сменить породу и поглядываю на строкачей. Сейчас есть предложения, и даже на фото, кажется, соответствуют описанию породы, если, конечно, фото хозяйские, а не взятые с интернета.

2 лайка

А там папик еще присматривает одного парня ), так что еще может подсоблю от другой мамки позже :blush: , ну пока тебе того что есть хватит наверное, на какое-то время.

1 лайк

Меня строкачи тоже впечатлили.
Но только я об этом подумала, моя старушка фландеришка привела аж три девочки. Так что я пока в ожидании.

3 лайка

Дякую особисто за фото! Я народилася в Новгород-Сіверському, мешкала там років до 5, а потім завжди приїзжала на канікули з Чернігова до бабусі та дідуся… Аж серце зайшлося, як давно я не бачила цієї красивої місцевості…
Доречі , тема мого диплому була «Реконструкція Спасо-Преображенського монастиря». Правда тоді, у радянські часи, реконструювали його під інтурист…

1 лайк

Дівчата, а зайдіть на сторіночку Оксани “Мое птичье царство”, у неї є кролі , подивіться. А на ФБ вона Оксана Целінська

2 лайка

Нарешті зміг знову зайти на свою сторінку.

За цей час знайшов нарешті клітку для кролів яка б мені підходила та відповідала моїм вимогам… тепер залишилось трошки, викроїти час щоб її зробити. Фото з інтернету, по факту моя буде трошки пізніше,як зроблю…

1 лайк

IMG-306b134778d9e254c7e367434d1b2fed-V

3 лайка

Хотів би весною завести порося, але тепер делема, яку саме породу, якщо можливо прошу форумчан-однодумців допомоги +і - дивлюся три породи в’єтнамська , мангал та біла здається так, як по м’ясу та саду та смакові якості останніх. Читав дуже багато інформації але скільки людей та статей стільки і думок і чесно кажучи вже розгубився… дивлюсь я так як потянуло вже і до свинок, щоб своє було м’ясо та мало то і до козочки діло дійде-не має напевно нічого кращого за своє молочко та сир зароблений власноруч, без незрозумілих добавок.

2 лайка

Завтра хочу попасти на ринок наш місцевий, подивитися ще кроликів ще хочу пару купити. Калііорнієць або Полтавське срібло, поки зупинився на цих породах, хоча подобається багато різних.

1 лайк

Свині найкращі ті, що виростуть у вас. У нас були і в"єтнамці, подобалось, але стало питання про кнура і змінили породу. На форумі тримають всяких свиней, різні методи годування. Почитайте.

2 лайка

От ще думаю як для початківця, якщо заведу в’єтнамських свинок, чи можна зараз заводити чи краще почекати трави, тобто вже весни.

1 лайк

Уже стільки всього перечитав, що каша в голові, але все-таки думаю т’почати з В’єтнамців, поки саме більше подобаються, а там далі побачимо.

1 лайк

Зараз купите маленьких, якраз до трави підростуть і буде вам сало-м"ясо на новий рік. А, можливо, залишите собі свинку на плем"я. Так що купуйте не одне, а троє-четверо. Може в когось поблизу є такі свині. Найдіть господарство " на Десні"

1 лайк

Дякую, зараз пошукаю.

Чабарня Ферма-майстерня На десні. Олена

1 лайк

Сьогодні донька нарекла кексів, то й вас всих пригощу. Як жалко, що через повідомлення не можна почаювати

8 лайков

Александр, если можно, вставлю свои 5 копеек про конструкцию клетки. О такой, примерно, я и говорила. Но здесь судя по всему пол дощатый, у меня сетчатый везде и вместо шифера на нижней клетке поддоны, можно даже линолеум б/у стелить, или пластик, поликарбонат - его убирать легко. а саму клетку сделать конструкцию полегче. На фото клетку вряд ли можно вдвоем куда-то переставить. Да и как такую махину наверх затаскивать?

2 лайка

Я хотів пол в кінці. См 10сітка а там дочка, мені клітка передньою частиною сподобалась. Буду трошки перероблювати, щоб дійсно і перемти можна було б. Я Володимир

1 лайк