Понеслось

Ну Елена ти така бистра.
Це по скільки їм що на новогодній стіл вони уже попали.Садік класний, ось трошки мої піднімуться тоді і я своїх скину а такі смішні ще пагано на ногах стоять а уже підтанцьовують.
Ну на масло та молочко.Чим побільше на сирочки.

1 лайк

В мене є гіркий досвід з сильним зажиманням -все для малят! Тому висновок - я головне козенятко всіх своїх кіз!)))

4 лайка

У мене зразу зажимала,а потім різко кількість стала падать і бистро задоілась. А за першими козлятами у тому господарстві де я іі купила козлята були під нею. От і думаю чому так швидко задоілась. А так я ніколи козлят не залишала під козою.

1 лайк

Я раньше через 5 діб за 2 часа до дойки малишів відсажувала доїла і знов підсажувала козенят і так до 10 днів, потом відсажую уже на ніч, після дойки підпускаю на час коли 2 а потом закриваю до ранку вони самі, вранці я подоїла і їх підпустила і знов вдень за 2 часа до дойки закрила подоїла і знов підпустила. Була з молоком і зажимали дуже мало.

1 лайк

А до 5діб,додоюєте козу після козлят.

Я в своє время прихожу дою хто перший того молоко.Вони перші тоді я додою я перша тоді вони требують у мамки ще молочка і вона їх нагодує не оставить голодними , так вони відкривають нові авіоли і роздоюються.

4 лайка

Катю,щоб ми на чужій сторіночці не флудили,напишіть на моій,як ви потім повністю козлят відлучаєте від кози і в скільки місяців.ЛПХ "Рог изобилия"

Капець якийсь що розтел то цапи тільки що знову 2 цапи. І так 10 цапиків 3 кізок. Але надія є бо ще тільки початок!

6 лайков

Катя ріжем коли ім від неділі до двох ну типу молочні. Дуже не вигідно довго держать молоко цініше. Добре що сусід є такий бо ми з чоловіком не змогли б.

Наташа в мене можна все писать я ж так само все вивчаю!

2 лайка


Лєночко З РІЗДВОМ ХРЕСТОВИМ І З КУТЕЮ БУДЬТЕ ЗДОРОВІ!

Дякую Катя! Саме смакуєм і Вам смачноі куті! Сьогодні знову 2 цапки ну що ж це таке!? А колір уууу ну чого ж не кізка в нас ще такого кольору немає!!!

1 лайк

11 лайков

А це що вже останній у тебе окот.
У мене в квітні ще буде 5 народжувать а вже 5 козликів і одна дівчинка імбридінг на папу.

Та ще тільки 6 коза але ж від деяких ждали кізку так як від цеі вона ламанчуля і козел тоже і його вже в нас нема ну ось так.

Я думаю що ще будуть.От у мене нема кому різать через те і хазяйство росте а виставина 8 на продаж то тільки 3 продала.
Три ламанчі буду малими убирать тільки як запущу ціх які ще дояться.

1 лайк

Сьогодні ще один розтел і шо ви думаєте знову цап. в нас на цій неділі такий рекишет у хліві так почали кози не мириться що прийшлось одну привязать тільки ту привязали вмить друга почала всих строіть два дні вже перегороджуєм приміщення. наче показились. Ну і один єтап розтелів закінчився і так 13 козликів і 3 кізочки слідуючі окоти березень квітень

11 лайков

Сьогодні був в гостях старший син розбалакались пішла тема форумів каже скоро не буде форумів а я кажу наш козовод буде завжди. Він поліз кудись де я не лажу ніколи клацав клацав каже _ Да!, а ще я встигла побачити там що на форумі 55% чоловіків і 45%жінок а ми дівчата дівчата… смішно так. Ще сказав що в нас молодець адмін!

23 лайка

39 лайков

Ц е ваш альпик? :dizzy_face:А пишуть.що не високі в холці .

1 лайк