Понеслось

Какая славная малышка! :heart_eyes:

1 лайк

Одна значить скоро гору дожене, правда гора буде серед безвухих, а не вухастих :slight_smile: на молочко і здоров’я

2 лайка

Иза маленькое попрыгучее чудо эльфик.
Славный окрас и сразу в шубе, знала что в нас зима и нужно сразу шубу одевать вот потому и одна, мама энергию на шубку истратила.
Пусть растёт хозяйке на радость и на большие удои.:dazedgoat::hahaha:

5 лайков

Ну дійсно мишка. І окрас як у мишки.Хай виросте самою молочною козочкою. Щоб не сміялись,що мишка.

2 лайка

27 лайков

Почалось!!! Дні золоті.

1 лайк

25 лайков

Гарний старт перед Новим Роком!

3 лайка

Біленькі заанчики чи процентні нубійці?

1 лайк

Слава Богу діждались від 100% заан. і кізочку . Два роки були в неі цапики а в цьому році 2 цап і кізка може кому потрібно близько 100% КОЗЛИКА будем продавать.

5 лайков

Треба. та молока ждать до середини березня

На нубійців тільки поки ще косимось!

1 лайк

Ой, какой классный детский сад)

2 лайка

Тут ще було чотири альпійця вже сьогодні будуть на новогодньому столі…

1 лайк

Процесс идет. Два козлика.image

17 лайков

Да, что ж такое! Я уже начинаю боятся этого года! У всех КОЗЛЫ рождаются! :grin::grin::grin:

4 лайка

Мабудь,хто що просить. Багато,хто козликів побільше просить.Новий рік у дівчат козочками начинався,так,що будуть ще ікозочки.

2 лайка

Малиші завжди такі милі,вітаю ,мамочці-козочці побільше молочка. А ви під козочкою козлят держите?

Да, под козой. По-другому даже не представляю.

Я питаю,бо завжди забирала козлят. А в прошлому році купила кітну і козлят забрала,а вона в мене молоко забрала. І незнаю ,що в цьому році робить. От і читаю,та питаю у других козоводів,як вони поступають.