Понеслось

це вона перед розтелом була б удойна коза.

Да козочка шикарна була.

А коли вона котилась - вас поряд не було?

Оля я була і злегка помогла бо перший плід буч чималенький ну і все до вечора було добре я іі за три прихода здоіла молозива було аж 4 л . як помагала то злегка тільки підтянула.

Лєнчик, читаю і плачу разом з тобою. Тільки-но зайшла і ось таке… Головне, що їй уже не болить, повір у це трошки і відпусти хорошу козодівчинку. Відпусти, хоч це і дуже важко.

5 лайков

Да Галя як би ж було до когось на місці звернуться В мене тепер якийсь страх зявився перед слідуючими розтелами а на днях ще ж дві кози.

1 лайк

ЛЕНА! ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!!! Ти оце що витворяєш? Два розтели на носі а ти тут трусишся сидиш? Так! Звернуться нІ до кого на місці! Так! Бувають випадки! На війні не без убитого, на жаль. Але в тебе всі доглянуті і здорові кізки,так що не смій мені розслабляться! Надіяться немає на кого, на місці, ти сама все зможеш! Мені теж у ветлікарні, як я ридала їм у трубку, щоб допомогли, то сказали-та, хай він (мій цапик)-там здохне! Як я їх обізвала, то не напишу, бо навіки забанять. Всі добре розкотяться і кому треба народяться. Дам тобі номер вета, того , що в Вільхівці. Ну знаєш,де. В Богуславі в нього своя аптека, і він на мої просьби дуже щиро і гарно все консультував, знаєш, коли. Але ТІЛЬКИ для твого спокою. Кину СМСкою. Стримайся, прошу, Все буде добре.

9 лайков

Если переносить на человеческие роды, то могла быть сильная родовая деятельность - схватки, то случился разрыв матки. Или не раскрылись родовые пути, а плод уже пошел.

Нужно у Марьяны @Mariana спросить - она акушерка, намного лучше меня расскажет, от чего может быть кровотечение.

1 лайк

Галя дякую інколи і сильних треба трухануть.Телефон того вета у мене є але те що по телнфону він скаже то наші вети з форуму краще і бистріше поможуть тут справа в тім щоб приіхав коли ти ну геть нічого не поймеш. Але він вже на розхват і йому собачок та котиків достатньо(Я іх також люблю) коли ви в останє до нього звертались?

1 лайк

Ну, певно ж щоб приїхав) Так як дівчата з форуму допомагають, то дуже щиро бажаю, хай їм усім Бог допомагає! Аж дивно, що не знайомі люди а консультують, а тоді ще й передзвонюють, питають, як справи? Але ж бувають моменти(ТТТТТ) що потрібні ще й руки і навики, яких у нас немає. Зверталась в минулому році, як захворів лукачівський цапок. Все дуже гарно розказав, він же там працює. А наш вЄт приписав фурасеміду. Слухай, а ми про одного і того говоримо чи про різних?)

1 лайк

Да про одного і того він як починав то і візитку і те ісе а тепер … Та я то все понімаю в людини вже не вистачає на всих і часу і сил тільки кізок наших шкода нікому вони не потрібні хоч і платимояк треба. Все спокійноі всим ночі завтра буде легше!

1 лайк

Кровотечение бывает разное. Дородовое и послеродовое. Послеродовое может быть раннее и позднее. Сразу после родов, причина кровотечения наиболее часто - щільне (чет слово на русском не вспоминается) и проникающее крепление плаценты, и атония матки.
Разрыв матки может быть только до рождения ребенка. Смерть наступает очень быстро.
Я не совсем понимаю где именно были сгустки. Но еще до забоя предполагала разрыв шейки матки. ШМ дает так же обильное кровотечение.
Со слов и даже без фото - диагноз поставить невозможно.

5 лайков

И родила гора мышь!:slightly_smiling_face:

23 лайка

Для двух годічного перерива і це добре, не холоста.

2 лайка

Поздравляю! Побольше молочка маме-козочки! А малыш ламанчик?

1 лайк

Поздравляю) Интересно, каким станет, когда высохнет)

да я завжди кажу краще одне аби не важкі роди

4 лайка

Я извиняюсь, но это самые удачные.!

19 лайков

Очень симпатичный малыш! Девочка или мальчик?

Девочка. Зовут Иза.

5 лайков