Понеслось

Йому ще немає двух років. Діти в нього тоже получаються високі.

4 лайка

як стане на задні наче кінь

29 лайков

В цьому році підібрали йому кізку щоб вийшло ось це улюблине

27 лайков

А ще альпенята будуть? Хочу хлопчика -альпика для своїх дівчат-альпочок :disappointed_relieved:

2 лайка

Такі ж були 2 хлопчика! Від нього діти будуть але ж не 100%ні а я тільки за 100% них цапів. В тому році виділили йому одну з зааненок то доця вийшла на славу улюблениця наша. Гладкошерстна високонога . Покрили іі цапом якого привезли від Тані з Созідори. Ще не давно заходила в гості до всих та облизувалась а сьогодні вже не стидно і своім досягненням поділиться.

29 лайков

Та, я теж за 100% Бу-м думать.

1 лайк

В мене шок знесла курка велике яйце розбили а там крім жовтка з білком ще одне ціле яйце як так може бути я такого ще не бачила

16 лайков

І я такого не бачила,аж цікаво стало. Два жовтки це норма,а то два яйця. У мене в тому році в гусячому яйці було двоє гусенят ,одне живе,а друге завмерло. А може в тому яйці ще яйце.:joy:

3 лайка

дА А В ТОМ ЯЙЦЕ ИГОЛКА . пРЯМО КАК В СКАЗКЕ . у МЕНЯ ТОЖЕ БЫЛИ ДВУХ ЖЕЛТКЛВЫЕ ,НО ТАКОГО НЕ ВСТРЕЧАЛА . :yum:

4 лайка

Я тут своїм показала,а вони кажуть може то Кощеєве яйце.:joy:

7 лайков

Я выше о том и намекнула :grin:

1 лайк

Може в березні будуть цапики. дайте знати.

1 лайк

короч хто таке в перше баче загадуйте бажання!

1 лайк

Також таке яєчко в нас було роки 4 назад :slight_smile:

2 лайка

ну накінець то

22 лайка

14 лайков

Дійшли руки до плавленного але як підщитала то не знаю що ми імо коли купуємо магазиний. Ще сьогодні була в рай. ввет. Він знає що в нас кози пита чим від глистей обробляєм кажу івермектином а він та ви знаєте що не можна ось дуже гарні таблетки броватріол. Питаю то чи не ви мені продавали іверм. і як я дам таблетку від глистів а чим блохи кліщі єфективно перевів мову на щось інше.

6 лайков

Какой красивый сырочек!!!

2 лайка

Та не вигідний бо дуже смачний бистро поідаємий:grinning: Піддивилась у Марі дякую ій.

1 лайк

втомилась вже від зими

19 лайков