Понеслось

Знайшла тему: До окота две недели а козочка почти не встает …
Если у козы произошло залеживание.

Так, как, на форуме пока нет вета, на свой страх и риск дам проверенный на моем опыте совет.

Как поступить с Вашей козой, решать Вам и только Вам!
Моей козе помогло. Правда, она не вставала на передние ноги.

Кальция глюконат 10% - 4 мл
Глюкоза 5% - 4 мл
Аскорбиновая кислота - 2 мл
В один шприц - делаем коктейль.
На каждые 10 кг веса козы берем 2 мл р-ра.
Если коза имеет вес 35 кг - берем 7мл (пример)
Вводим внутримышечно.
Магния сульфат на каждые 10 кг веса козы берем 1 мл.
Вводим внутримышечно.
Витамины В1, В6, В12, по 1 мл в отдельные шприцы.
Вводим внутримышечно.
Проводим лечение курсом 5 дней.
Моя коза встала на второй день.

2 лайка

Галочка дякуемо примерно таке і зробили зразу та вже й на другий ранок і встала. перед цим почали давать кальфостонік то так і продовжуем і 5 днів дамо вітазал. наші всі були провітаміняні та й старались кормить правильно то всі легко поокозились і гуцицикали вже на другий день а з цею треба буде повозиться. Галя ідьте до нас по козлика 100% заан. викохаеш своім дівкам жениха на осінь він у нас від гарноі мами та папи та такі глаткошерстні

1 лайк

Добре, що зразу полікували, молодчинки. За три тиждні приведете в норму. Хай легко окотиться.
А скільки козлик буде коштувать? Можна і за гроші…
Або я б помінялася на кізки. У мене не 100% але ти ж бачила на фотках. Ніби непогані. Масло ми їли козяче весь час, бринзу робила, продавала молоко. У сірої кози баба 7-ми літрова коза трошки альпійка. Торік у Квітки було 4-ро 2х2, шутенькі всі. Козенята від заанена, не знаю %, не признався козодядько. ( Та я не дуже і цікавилася. це через цей форум на кози “підсіла”.))) Від неї Мирося і Ксена.
Букет і Ласуня від сестри сірої Квітки. Та чорна рогата але була молочніша. Торік упала за місяць до окоту і пошкодила кістку в стегні. Привела 3 міцні дівчинки, але одне не вгледіли і воно задушилося. 3,6 кг було. Всі кози паровані зааненом і ламанчем. Погано одне, пізнувато котяться - кінець березня, початок квітня.
Якщо ви згодні поміняться, дам багато кізок, Але серйозно поговорим після наших окотів.

Лєна, привіт, відро купили?
Ти не пишеш, що хочеш на заміну:confused: Даром я ж не візьму. Чи згодна на кізки?
Можу цапиків привезти для шашликів.
У мене вже є 2 кізки- заанчульки, одна з сережками. І 4-ри крутяки. На диво міцні цапики. П"ють моню з сосі. Мами дають майже по літру молока за раз. За цей тиждень троє окозів. Важкувато з незвички, Ще шахиня з 1-го розкотяться і місяць перекуру). до 14 травня.

Галя ото ж і мені з не привички важко за два тиждні 10. Згадую як перша окозилась скільки емоцій було… взяла на дві неділі отпуск а це вже у вівторок на роботу то шукала людину собі на підробітки та сосідка молода почула сама попросилась у неі е кізочка. два дні пробували. Я ж з роботи пізно приіждятиму а кізочок пасти треба і видоіть в обід. ми вже 3 тиждні пасем по 2 години в лісі ряст пшінка гілочки… я даже книжку почала читать… тепер про цапиків- усуботу всих будем різати а зааненців лишаем дуже відрізняються даже я не знавець бачу породу.Тепер я уявляю як радіють наші форумчани коли мають нубійочок та тд… коротше Галя як приідете до суботи то побачите всих. Завтра постараюсь трішки похвастаться в себе на сторінці а то встигаю лише до всих забігти. да з відром набагато легше. А кізочку хотіли б із сережочками у нас нема ніодноі з сережками та й в загалі лише 4 з 10 ти . та якщо собі хочите іі оставить то виберіть від гарноі мами.

4 лайка

Лена, а представляешь как мне было- за 5 дней 7 козлят! Так вот мне Аза подсуропила… Моника родила одну 4-го, Глаша троих 8-го. Аза троих 9-го. Сначала была паника, а теперь ничего, справляюсь, правда двое козликов под Азой, но это последний раз. Не отдает молоко, зараза! Козлят на ночь забираю, утром дою, а вымя каменное. Окситоцин, и через 20 минут - 1.8 литра, представляешь, КАК надо своих детей любить, чтобы столько молока удерживать. А про сережечки - это да, у меня семеро в этом году с сережками, двое - без

5 лайков

Марина это хорошо что у меня одна козочка окозилась зимой она и стала мне уроком. Ведерко очень удобно. У Юли видео даже есть.

1 лайк

Ти і мене підіб"єш на відро Хочу, але ж ціна трохи кусається. Ох, раз така п"янка, поріжу останній помідор.:wink: Пиши, де брала, я в Хорошуні бачила, але може десь за гривню є:dazedgoat::hahaha: (Холєра з пенсією)
Кізки привезу обидві. Міцненькі, прожористі, Просто хочу їм хорошого життя, а ти їх не образиш, точно. Думаю, повинні бути молочними, Мами дають з пухлим ще вим"ям більше, як по літру молочка. Сьогодні вранці видоїла від Миросі майже 2 літри, і ті, що пізніші 1,7 дали вдвох. 2,2 видули 6-ро малявок. Трохи мороки є, але я бачу, хто, скільки змаламурив, і кози не покусані за вим"я. А ті малявки так кусаються, як кракаділи зубаті(
Коли ти будеш вдома?
Ми беремо у Владиславці вівсяну мучку для кіз. Сусідка брала для курей, то взимку нестись у неї гарно почали. Там плівочки з овса і трошки серединки, те, що не йде на “геркулес”. Козам обмішували з кукурудзою, пшеницею, сухою люцерною… то гарно підточували. Восени була по !.38. Зараз по 1.80, і вже під дзвінок. У мішку приблизно 20 кг. Його і свиням на “УРА” беруть. Буду брать собі як їхатиму. Ти хочеш такого собі?

Дві це забагато я не зможу розрахуватись. Якщо е змога то ідьте сьогодні я ще дома а з завтрішнього дня на роботі то можете кожного дня тільки після 17 і.Відро на спільній меті по 400 але ще пересилка 80. там 2 вида то беріть зелене. ось номер 0673201565. Та ось і мій номер 0678783523. Тільки мені трішки стидно вас приглашать бо кози зайняли всі приміщення і відділення для курчат а тепер курчата живуть у хаті!!!

1 лайк

Стидно, як п-ду видно, а як не виглядає, то й стида немає
Після обіду виїдемо. Мучки тієї не треба?

7 лайков

поки що ні даем цілий овес. все тоді ждемо!

1 лайк

35 лайков

35 лайков

ніколи не думала що буду в захваті від цих красенів.

7 лайков

ТА…ДАМ!!!


38 лайков

Лєн? Що, уже? Ой, яка я за вас РАДА!
На секунду заскочила, бо залягла в лікарню, теж на секунду, а тут така кррраааассссаааттттаааа! Хай наробить вам багато шоколадненьких молочненьких, щоб на всі ваші побажання і задумки манів вистачило, і об ви мали від цих манів ще й величезне задоволення!
Біленький Рахманчик передає своє меее вітання. Крутяк!
А там в Л-Е є сірі альпійці? Обдумую на колись-потім альпів, але чогось чорно-білих або сірих.

3 лайка

@ElenaOsypenko
Супер , мужчина,…

1 лайк

ой що ж це робиться я нічого не встигаю даже похвастаться! Нам дуже сподобалось в Лукавичке - показали ферму поголівя як взяли Брауна радості не було меж!

4 лайка

Галочка кізочку назвали фея. вона найбільша попригуня . Я теж люблю чорно-білих або сірих - я думаю все ще попереду. В лукавичке лише такі красені. нам показували плем. цапів а козулі… там ще нуби. рік тому я про це і думать не думала. наша полтавка привела 4х. і е козлик сірий з чорними ногами животом і з чорною полосою по спині і я думаю ну чогож це не кізочка?

5 лайков

А хто ж у неї баба? В мене і вдалась:heart_eyes:
Моя сіра Квітка привела 29 числа два сірі цапики, гарний окрас такий, ще й один з сережками. Була ще й сіра кізка, але ті здоровенні лобуряки її задушили в маминому животику. Добре, що я була вдома, і витягла мертвеньку, ішла задніми ніжками, і сама не вийшла б бо одна ніжка закотилася і було б…
Лєночко, не ображайся, що я у вас трохи вередувала, так болів лівер, ТАКЕ з мене лилося! Видно коштувала молозивне молоко, як козенят годувала, а воно ж жирнюще:rage: Думала, що дома унітаз розбомблю, а в лікарню ж не піду, бо коза на підході. До четверга так зійшла водою, що ходить не подужала, але добре, що дотерпіла, дід, як порядошну в сарай до кози під ручку вів:tired_face:. але мама-кізка в порядку, а мене гарно прокапали і я в порядку теж.
Цапика назвали Рахманом. Це означає спокійний, лагідний, щедрий. Але поки - що він верховодить ) Скільки йому днів, бо й не розпитала тоді, Випиває за раз до 600 гр молочка. Пацан!

2 лайка