Пиріжки на раз-два-три

для тіста : 400 грам сиру (творогу, у мене рікотта), 2 стакани борошна, 100 грам цукру, 50 грам масла ( у мене смалець ), 1 яйце, 1 столова ложка сметани, 11 грам розпушувача для тіста , ванілін. Замісити м"яке тісто, половинку розкачати в круг, порізати на трикутники. На широкий край покласти мармелад чи густе варення ( я ще і цукати з гарбуза поклала), скрутити рулетиком. Деко змазала олійкою, поклала пиріжечки, змазала верх жовточком і в духовку на 20 хвилин при 180 град. Смачно, м"якенькі, крихкенькі. Вийшло 30 штук. На тісто і вироблення пиріжків пішло 15 хвилин.

52 симпатии

Оля, гарний рецепт , саме головне, що швидко :+1:
Пішла тісто місити :wink:

3 симпатии

Спасибо за рецепт. На вид очень вкусненько👍

3 симпатии

Зоя, як там пиріжечки, вийшли?

Дякую, Оля, за рецепт.
Вийшли пиріжки на славу, в моєму варіанті варіанті замість масла був топлений гусячий жир, а начинка мелені горіхи з медом.
Чоловік все приказував , що їжа калорійна на ніч… але зробив до них кілька підходів - із молоком і з чаєм :+1:

7 симпатий

Ото ж нам усім так, якби рецепт, а ми його вже під себе адаптуємо. Мій чоловік каже - форма номер 8, что имеем, то и носим. Я рада, що сподобалось.

3 симпатии

Ну, в моём случае, будет, как обычно - часа на 2 :rofl:
Это как с сырами - многие за 40 минут управляются, а я минимум полдня вожусь :slight_smile:

4 симпатии

Люда, ну що можна робити 2 години?. От спробуйте. Прості і доступні інградієнти, все дістала, змішала, замісила, розкатала, сформувала пиріжки і в духовку. Ці пиріжечки ще і не черствіють, ми сьогодні доїли.

2 симпатии

Не черствеют, потому что не успевают? :smile:
Я скажу, что можно делать два часа - отбиваться от котов, отвлекаться на вопросы внучки, вытирать ей попу, дать чай, подхватить падающую на пол доску, перемыть снова всё, так как какой-то котик успел в посуду засунуть нос и т п. :smile:

8 симпатий

На час приготування пиріжків котів “попросити” з хати, внучку привчати до кухні, давши її трошки борошна і води (молока), тоді вона забуде, що хотіла на горщок. Ну а чай буде пити вже з пиріжечками. І взагалі, діти повинні істи по режиму, інакше ні на що не вистачить часу. А пиріжки дійсно ще і сьогодні не черстві були, вони такі крихкенькі виходять. Віддайте внучку мені, ми помиримось і будемо бабусі Люді передавати пиріжки автобусом.

5 симпатий

Не сомневаюсь, что помиритесь! :slight_smile: У неё с этим проблем вообще нет никаких :slight_smile: Идея мне понравилась! :smile: И мы с пирожками! :smile:

2 симпатии

5 симпатий

Какая прелесть! Особенно картинка за блюдом!
Придётся у Деда Мороза таки духовку просить, а то столько вкусностей мимо проходят. Попробую на сковороде “испечь”

1 симпатия

Картинка - то мені в минулому році на обмін подарунками дісталася. Правда гарна?

1 симпатия

Супер. Очень и очень!

Смалец не дает черстветь тесту. Браво.

2 симпатии