Св"яткова випічка. Розочки з сиром.

Гарні і смачні пиріжечки -розочки прикрасять Ваш св"ятковий стіл, цікаві для колядників. Тісто: 250 грам молока, 100 грамів цукру, 25-30 грам пресованих дріжджів - поставить опару. Через 20-30 хвилин 2 яйця + 1 білок +0,5 чайної ложки солі добре збити і додати в опару, ванільний цукор, 100 грамів масла ( я беру 1,5- 2 столові ложки повні смальцю не розтопленого), 600-700 грамів борошна. Замісити тугеньке тісто,накрити рушничком, дать підійти. Як тісто гарно зійде, обімняти його, поділити на 24 кусочки, як на вареники. Кожен шматочок розкачати кружечком, зробити три надрізи, серединку оставити цілою. 1 частинка-сектор -менший, друга - більший, третій - найбільший. Начинка. Сир (творожок, добре відціжена рікотта) змішати з жовтком, цукром, ваніллю, цедрою , ізюмом, цукатами, сухофруктами - в кого що є, на смак і на вибір. Десертну ложку начинки зробити грудочкою, покласти на центр тіста, обгорнути найменшим сектором тіста, добре приліпити край, далі - другим сектором, і третім. Сир видно по середині! Покласти на змазане деко рідко, дать добре підійти і випікать при 180 град. Смачного!

26 лайков

Дуже вам дякую за таку троянду.
Я ватрушки дуже люблю, але вони николы в мене не виходять, творог весь вилазить завжди.
А така розочка точно вийде

1 лайк

Ой, у нас колядники такого не беруть, хочуть грошей або цукерки.

3 лайка

На Борщагівці можуть і цукерки повикидать, якщо це не трюфелі.

1 лайк

Балувані Ваші колядники. До нас кожного року приходять жіночки з церкви і щедрують, колядують. Мої знайомі. От їм завжди стараюсь дати щось цікаве, домашнє. І дітки сусідські, там тільки миші по вуглах, вони всякому смаколику раді. Ніколи не даю колядувати на вулиці, завжди запрошую до хати, хоч діти, хоч дорослі. Для мене це СВ"ЯТО! А хтось і ворота на замок, а то ще снігу чи болота нанесуть. Кому як.

9 лайков

Дякувати не передякувати.
Да і вправду така темка для сладкоєжок.

1 лайк

Я добавляю манку в творог, тогда ничего не течёт и не вылазит.

Нямка, нужно приготовить

1 лайк

У меня самой уже руки чешутся, да вот только у меня творог заморожен козий а он наверное росплавиться а как остынут то затвердеет а так хочется с творогом и изюмом.

1 лайк

Дело в том и у меня замороженый, ну я думаю все норм будет

1 лайк

Да я о том Юля что козий, не то что мороженый, у меня другого нет.
Может кто сталкивался не хочется перевести такие нарядные розочки.

Катя, у мене теж тільки козиний сир, часто і заморожений, або навіть рікотта. Додаю жовток і цукрову пудру, замість цукру, тоді менше розтікається. Це колись у Андрія Дрьомова і Андрія Доманського видивилась у передачі, “Готуємо разом”, вони робили сирники.

Ой Олічка дякую а то страшно було начинать а так уже хочу зробить до молочка да і до празника не помішали б. Дякую щиро.

1 лайк

Замороженный творог использую для запеканок, начинок для пирожков, вареников, блинов. Не расплывается, не твердеет. Выпекайте и еште с удовольствием. Творог козий обезжиренный с обрата после сепаратора.

2 лайка

Фотозвіт в студію! Хай все буде смачно! А я чекаю старшого внука, от тоді я буду пекти кожен день, буде кому їсти. Менший внук не по цим ділам, він тільки печиво з молоком і БОРЩ!

1 лайк

Мені внуків не довіряють, бояться що припахаю на хазяйстві.
А собі хочеться а може надумають заглянуть до мене в гості.

1 лайк