Шоколадний творожок

І знов я до вас із творожком. Дуже простий рецепт. Перший раз я його побачила і скуштувала в Олі Троц з козячого сиру. Правду кажучи побоювалась істи цей сир( раніше
не іла козячого ) а він звичайний:cold_sweat:. Ну сир як сир. :smirk:


Так от берем 300 гр сиру, 3ст.л. цукру, 2ст.л какао, ванілі на кінчику ножа.
Якщо сир сухий то добавити треба молочка або сметанки. Зі сметанкою просто буде жирніший. Загружаємо все в блендер і …

Отримуємо ніжний крем з шоколадним смаком. Саме то моє любіме. Шоколад…
Якщо зробити густіше то можна сформувати сирки і полити шоколадом буде краще як з магазину і корисніше. Таке можна і дітям дати(я просто в магазині такі сирки ще ні разу не купляла) . Хочу все натуральне. Така я вибаглива.
Ну і як без шоколаду? Треба обов’язково зварити😋.
3ст.л. цукру
3ст.л. Какао
2 ст.л.сметани
Проварити 2 хвилинки , якщо буде густе то капнути трошки молока. І поливаємо і поливаємо…

Марійка перша прибігла знімати пробу.
Ій повезло бо більше шоколаду перепало.:smile: Ну а а повишкрябую тарілку може там більше залишилось?

Ну а Софійці та Анюті була в піалах.:ice_cream:

Якщо діти постійно ідять корисні та натуральні солодощі то магазинні не так хочеться. Вони дуже сильно відрізняються. Одного разу на дні народжені моі діти не могли доісти магазинного торта.:astonished: На них це не схоже, бо солодке вони полюбляють.:doughnut: Але діти весь час на домашній випічці. І тому зразу побачили різницю.Так що балуйте діток домашнім та корисним!:shaved_ice:.

6 лайков