Осторожно мошенники! Реальные истории и советы, как не попасть на крючок

У меня в ленте сообщение прошло 8 апреля.

Кажется их все же накажут…надеюсь.

8 лайков

У нас в газете объявление: Продам пшеницу. По номеру ответил мужчина и предложил зерно по отличным ценам + доставка. Условия идеальные.
Деньги на карту., номер бухгалтера. Уже другой номер и голос женский

Естественно когда деньги были переведены на карту его бухгалтера. Никакого зерна и никакой доставки.

Поиск в интернете выдал его номер в других регионах.
Будьте бдительны.

0733194842 номер бухгалтера
0997322951 номер самого мошенника

4 лайка

Так картку змінять, дадуть нову об’яву :frowning:

1 лайк

написали заявление в полицию., пусть ищут по банковской карте

5169157310727791 Коник Анастасия

8 лайков

Это типичные тюремные афиристы, которых менты и покрывают. А карточки оформляют или на бомжей, или на покойников. Я вот так как-то швицких бычков прикупил, до сих пор едут ко мне. Заявление в милицию написал, но тоже до сих пор ответ жду.

4 лайка

Они и сеном так торгуют уже не первый год.

2 лайка

Кто сталкивался с Евромарт (Розетка)?

Короче - не связывайтесь с этой лавочкой. Продают нелегально перепрошитые телефоны, живут они не долго, гарантия на них не распространяется, и никто ни за что не отвечает.

П.С. А ещё у нас в магазине продают желатин “Мрия” разбавленный сахаром где-то в половину. Купила в другом месте точно такой же желатин - и поняла, как нас обманывают… Ну блин - я же не разбавляю молоко…

14 лайков

Це підробка чи у вас прямо в магазині таке витворяють.
“Мрія” змінила упаковку, я желатин завжди брала 25 гр. в помаранчевій упаковці, а недавно взяла в новій і не глянула, що вага 15 гр. (хоча продали за ціною великої упаковки) і нічого в мене не застигло, перевела торт :sleepy:. А тепер задумалася може і я підробку купила :thinking:.

1 лайк

Абсолютно однакові помаранчеві упаковки по 25г. Тільки один солодкий, а другий ні.

2 лайка

Оля, то вам просто желатин з бонусом дістався :grin:.

1 лайк

Ага, от тільки “бонусний” застигав погано. Я цукру і без них можу додати, для смаку. До того ж цукор я можу купити разів у 30 дешевше, ніж желатин.

6 лайков

Сьогодні на OLX знайшов об’яву - продам сіно в тюках 2000 за тону. Ціна чудова, думав прикупити. Зідзвонився. Все ок, домовились про доставку. Попросили мої ПІБ та адресу куди везти, наче для ТТН. Потім кажуть що оплата по безналу, виставлять рахунок, бо в них серйозна фірма, в основному великий опт, але зараз і роздріб. І скидують мені номер карти привата.
Я дзвоню та кажу, що їх не знаю тому гроші наперед не перерахую. Запропонував, що приїду до них на господарство, вони завантажать машину, я заплачу і разом з ними поїду до мене розвантажуватись. Повинні були скинути адресу куди їхати.
До цього часу скидують. Вже й телефон постійно поза зоною і об’яву видалили.
Будьте уважні!

36 лайков

Я у них уже “купил” прошлой осенью.

2 лайка

Це якийсь жах з цим ОЛХ. Шукаю зерно - багато по тій же схемі. Гроші вперед. Якщо кажу що приїду заберу - тільки предоплата і самі “привеземо”.

3 лайка

5 сообщений были перенесены в новую тему: Отзывы об интернет магазине Мыло опт

Олено, ви знаєте, мені стало цікаво що це за такий додаток. Але я завжди з підозрою відношусь до такого типу програм. Ну я і поцікавилась в Гуглі що воно таке і з чим його їдять… :wink:
Не знаю, але вас не насторожує той факт що заради того щоб перевірити чийсь номер ви мусите “злити” всю інформацію зі своєї телефонної книжки в інтернет? Надати доступ програмі до всіх своїх контактів - друзів, рідних, навіть дітей, можливо навіть з фото? Може хтось вам сказав свій номер телефону, ви його підписали в себе, а ця людина б зовсім не хотіла, щоб там висвічувався його номер… Я б такого не стала робити і не рекомендувала б таке комусь… Може я надто недовірлива, але все ж, в наш час коли шахраї знімають гроші самі з карток і т.д. надання такої інформації у загальний доступ є ризиковане…

13 лайков

Таня, бажаю вам успішного вирішення цієї справи! Це й справді не настільки ваша помилка. Бо там люди сидять на телефонах дуже добре обізнані на психіці і на те як “психологічно давити” на людей… Нам простим людям потім важко зрозуміти як на таке повелись… Я десь читала інтерв’ю від людини яка в минулому працювала на такій роботі. Там крутяться величезні гроші. Люди на телефоні добре підковані і від юристів і психологів і мають чіткий план як і що треба говорити у якому випадку… Щоб люди втрачали пильність…
Це не ваша вина, а такі наші реалії… Але так, урок вийшов жорстокий і найбільше шкода що від цього страждає ще й здоров’я. Так що не виніть себе і нехай таке більше не повториться, а гроші повернуться до Вас!
До речі, на форумі вже є написано про шахраїв що продають сіно… Михайло (Tytar) вже писав про таке…

4 лайка

Олечка, спасибо большое.
Я уверена, что никто не будет заниматься этим вопросом.
У нас законы не работают, вернее работают не ради людей.
Подумаешь тётка сама деньги перевела и теперь чего то хочет.
На прошлой неделе женщину на пешеходном переходе сбил придурок пьяный, ему 60 суток домашнего ареста,а женщина в земле.
Какие же это законы? Украл курицу- сядь в тюрьму, сбил насмерть- дом.арест, развели на деньги- сам виноват.
Я не надеюсь на возвращение денег, бесполезно даже думать.
Громкое название МВД Кибер Полиция Департамент Украины. А толку от них, ну приняли заявление и положили пылиться. Такие как мы,простые, доверчивые и честные никому не нужны.
Сам на себя только расчитывай ,на свои силы и возможности.

1 лайк