Особисте господарство «ПАЛЛЕС»

Лапулічка, а як там мамка,? Це ж вівцю доїть не потрібно, ягнятко до неї пускають?

1 лайк

Послід відійшов, чоловік його курам викинув.
Доїти овечку не плануємо, нехай малий м’яско нарощує))
Спробувати молочко дуже нам хочеться. Тому трошки пізніше, на пробу, молока надоїмо.

5 лайков

От тепер я можу привітати. Так, що вітаю з поповненням в господарстві, хай росте кріпкеньке і побільше м’ясця на собі нарощує :grinning::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::rose::rose::rose::rose::rose::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 лайка

Наталочко, велике при велике спасибі! :relaxed:

Все Мар’ян,чоловік практику пройшов,можна спокійно підвищувати робочу кваліфікацію. З козочками теж буде все окей.

1 лайк

Ну да, як до наступного окоту нікуди не втече, то буде козинім акушером)))

Наступна у нас Умка. Окот у овечки і Умки був на один день, та овечка справилася на чотири дні раніше.

6 лайков

Як би думав,то уже б утік, тільки окот почався. А так ні, він тебе не підведе.

2 лайка

Мар"янко, твій чоловік - МОЛОДЕЦЬ! Все буде добре, у нього ж ще дівчатка на поміч є, А діти - вони помічники і дуже гордяться тим, що їм довіряють. Побачиш, ваша найменьшенька тобі все краще тата розкаже і нікого не перепутає.

7 лайков

Дякую, Олю! :relaxed:
Так, мій чоловік -золото! Бажаю кожній жінці мати таку опору як у мене :hugs:
А що до найменшої донечки, то вона випросилася зі мноюю в Київ поїхати, а тепер дізналася, що Сьюзі народила і кричить щоб ВЖЕ додому їхати.
На господарстві чоловік з середньою донькою.

14 лайков

Марьяна, поздравляю с симпатишненьким пополнением! Муж - молодчинка! Справился) А то не умею, не знаю… Пришлось - и разобрался что к чему, и откуда ягнятки появляются :grin:

3 лайка

Мариночка, спасибо!)
А мужья наши действительно молодцы. То они могут немного повредничать и побыть несмышлеными, но как приходит время до дела, то справляются на “Ура!” )

5 лайков

Вот-вот, всё они знают и умеют, только ж не признаются :wink: Мой тоже и роды принимал, и доит, и витаминки колет, да что там, даже животы щупает и под хвосты заглядывает, не реже чем я :grin:

9 лайков

Вот такие мы нарядные :heart_eyes:
Тете Фортуне очень интересно, кто это там такой)))

47 лайков

Малявка очень прикольная :slight_smile: Прикольный. вернее :slight_smile:

3 лайка

Красавчик. А як мамочку смокає?

1 лайк

Красунчики! Молодці! Тепер у тебе вдома з’явився спеціаліст по прийому родів. Скоро стане майстром!

1 лайк

Так, справний парубок :grin: Вчора, після окоту, не зразу спитала у чоловіка, чи дитина їла. Мусив мій коханий в десять вечора іти контролювати процес, інакше б з нього не злізла б :smile::smile::smile:

Оце точно! Як що жінка ще трохи затримається, то вже і не потрібна буде на окоти і роздой :grin::grin::grin:

До речі! Овечку доїти ми не збираємося, та коханий вчора таки трохи здоїв молозива, бо сказав, що вим’я було напружене(о як!) навіть без моєї указівки
ХУзяїн!))))))

24 лайка

Один из моих любимых стихотворений с огромным смыслом

Борис Пастернак

Учись прощать

Учись прощать, молись за обижающих,
Зло побеждай лучом добра,
Иди без колебаний в стан прощающих
Пока горит Голгофская Звезда.

Учись прощать, когда душа обижена,
И сердце, словно чаша горьких слёз,
И кажется, что доброта вся выжжена,
Ты вспомни, как прощал Христос!

Учись прощать, прощай не только словом,
Но всей душой, всей сущностью твоей.
Прощение рождается любовью
В борении молитвенных ночей.

Учись прощать, в прощеньи радость скрыта,
Великодушье лечит как бальзам,
Кровь на Кресте за всех пролита,
Учись прощать, чтоб был прощен ты сам

27 лайков

Дорогая Марьяночка огромное спасибо за стихотворение! Очень понравилось! Хочу переписать чтобы почаще его читать Так хочется жить как в стихе написано Но не всегда получается Это стихотворение - доброе пожелание для всех людей на земле Благословений вам и всей вашей семье на каждый день и на долгие долгие годы!

3 лайка

И без прощения не будет нам спасения.

5 лайков