Особисте господарство «ПАЛЛЕС»

Мар’ян, головне все найшов і не супротивляється. Мені потрібно було б сусідів обзвонювать, щоб роди приймали. Погодувать да, а роди приймать, то ні.

2 лайка

Я очень надеюсь, что девочки у меня умненькие и будут рожать когда мама приедет :heart_eyes: Иначе, я вижу, будет винигрет с козлятами :upside_down_face:

5 лайков

Головне не хвилюйся. А то я вже уявляю хвилювання. Все буде добре, чоловік справиться. А де чиє це ж уже таке, на кого похоже буде :grinning:

3 лайка

Наташа, він страшенно хвилювався, та й зараз я по його голосі чую, що мандражка не проходить. Та він у мене молодчинка, тримається огірочком🤗

13 лайков

Оце саме головне. Хай похвилюється, а ми не хвилюємось. Зате ,яка в нього практика буде.

1 лайк

Точно! Его после такой школы всё село будет на роды звать :smile:

4 лайка

На овечках пройде практику, а з козочками уже буде профі.

1 лайк

Шо практика, то да!!! Він завжди був згоден на любу роботу, тільки щоб пологи самостійно не приймать)))

Дівчатка, сердечки закінчилися, тому всім ось :heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

4 лайка

В житті треба все попробувать. Так, що під контролем дружини пройде бойове- родове хрещення

1 лайк

Це точно!) Тепер можна буде спокійно у справах їхати бо вдома з’явилася нова “бабка пупорізка” )))

13 лайков

Це ми з Людою, Мар’ян з твоєї сторіночки не підемо поки не дізнаємось, що вже все закінчилось. Так, що ждемо що напишеш все вже овечка счистилась.

2 лайка

Начудила " баба пупорізка", чоловік як узнає, як ти його назвала…

3 лайка

Сама хвилююсь. Тому що народження діток, то лише половина пологів.

У нас добрі жарти сприймаються нормально, тому я впевнена, що його це не образить.

3 лайка

А ещё фоток ждём :slight_smile:

1 лайк

Буде все добре.:balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:

Так и я жду))) Фотоотчета еще не было)

1 лайк

Только что взвесил муж малыша. Вес 3600,0
Не знаю какими овечки рождаются, нормальный ли вес для одинца?

8 лайков

Я думаю нормально. А фото не скидав?

1 лайк

Мар’ян, муж молодець. Навіть зважив, не кожен би цим заморочувався. Так, що скажеш, що дівчата передавали йому респект і уважуху.

4 лайка

Мала саме зараз фотографує. Сама з нетерпінням чекаю.

Ну фотографи мої трохи підкачали, фото не інформативне.
Та маємо що маємо🤗
Ось такі ми манюні

38 лайков