Особисте господарство “CAPRINA”

Доброго вечора! Моє господарство знаходиться в селі Годовиця Пустомитівського району Львівської області. Буду радий бачити усіх у себе на сторінці, ділитись своїм досвідом, переймати досвід у вас, ділитись з вами перемогами та невдачами!

35 лайков

79 лайков

Добро пожаловать в нашу дружную компанию козолюбов и сыроделов. Ваш козлик-копия моей нубиечки Бакры. Вот были бы Вы ближе…приехала бы со своей невестой.

7 лайков

Вітаю, Іване! Кізочки у вас гарнюні, козлик також красень. Та самі гарненьки - то пастушки!

7 лайков

Добрий вечір землякам, я з Трускавця, але зараз живу на Волині.
Розташовуйтесь, облаштовуйтесь, розказуйте, показуйте, та саме основне, якщо у вас є питання то запитуйте і отримаєте відповідь, а також тут з радістю поділяться досвідом.

7 лайков

Дякую за привітання, приємно відчувати вашу підтримку!

2 лайка

Ох какая красапета выглядывает из загона…:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
И козочки очень красивые…

2 лайка

Почну знайомити з козами. Цезар - 5 місяців, 62.5% англо-нубієць.

62 лайка

Цезарь, конечно загляденье! Цезаревичей вам много здоровых и таких же красивых! Приветствуем в нашем немного сумасшедшим :dazedgoat:козосообществе!

12 лайков

Дякую за побажання, і спільнота тут дуже класна! І якшо шо я тоже трохи не того… :stuck_out_tongue_winking_eye:

10 лайков

І я до Вас у гості :relaxed:.

Затишно тут у Вас. кізочки гарні і Цезар - неперевершений красень, а пастушки та господар - поза конкуренцією :wink:.

Щастя Вашій родині і процвітання козогосподарству! :rose:

5 лайков

Дякую, завжди радий гостям, а особливо з таким теплим привітанням! Буду завжди радий бачити Вас у себе!

3 лайка

А ми ось засадили 8 соток, і Ви пригощайтесь!

43 лайка

Иван, с открытием странички! Козочки у Вас красивые, и козлик - чудо, и пастушки замечательные!

А малинка это да, это я мимо пройти не могу :grin: Спасибо за угощение! :slightly_smiling_face: А что за сорт? У меня Джоан Джей сейчас спеет, очень похож.

4 лайка

Дякую за привітання! Ви праві, це Джоан джей. А які у Вас ще є сорти, і які вам найбільше подобаються?

1 лайк

мням-мням ВКУСНЯШКА …раскажите немного о сорте :star_struck:

1 лайк

Джоан Джей - ремонтантний сорт малини Англійської селекції виведений селекціонером Дженінгом Дереком в результаті схрещування сортів Joan Squire і Terri-Louise.
Сорт відноситься до ранніх ремонтантних – починає плодоношення наприкінці липня та плодоносить до середини вересня місяця.
Рослина формує пагони середньої сили росту без колючок.
Ягода широко конічної форми, яскраво-червоного кольору, проте темніє при перезріванні. На протязі перших трьох тижнів плодоношення середній розмір ягоди складає 6.0 г., потім до кінця сезону плодоношення зменшується до 4.0 г. Ягода добре знімається з плодоложа. Мякоть досить щільна, проте шкірка ягоди має середню міцність.
Має характерний десертний смак та чудовий аромат.

12 лайков

Сортов много, но некоторые только на разведении (испытании в моих условиях)
Понравились Полка, Мария, Сиреневый туман, Осенняя красавица, Зюгана, Жёлтый гигант, Брайс, Валентина, Фалл голд, Столешник, Амира, К-2. Но у меня всех понемножку, в общей сложности сортов 30 + )

А Вы один Джоан Джей выращиваете?

3 лайка

Маю ще пару кущиків Зюгани, а на осінь замовив трохи Аміри і Моллінг Жуно. Взагалі, я тільки цього року почав вирощувати малину, так що в мене все ще попереду.

5 лайков

Продовжу знайомити з козами. Надін - дворянка, рік і п’ять місяців, первокотка, в п’ять місяців погуляла з братом в рік народила козлика, дає літру молока.

21 лайк