OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Нам раз пришлось резать гуляющую свинку, кабан на нее прыгал, после этого выпала матка, вет сказал режьте, запаха не было, только мясо темное, но вкусное. Но все равно, если тушка на продажу гуляющих не трогаю.

2 лайка

То я ж і написала, якщо гуляє, то більше крові в м"ясі. А якщо горло перерізають, то кров сходить і м"ясо світле. Ті що скупляють свиней, то хто на них дивиться. Їх ще по 2-3 дні і не годують.

4 лайка

Женя, может они сало положили шкурой на стол или клеёнку в тепле, тогда конечно у них сало завоняется

3 лайка

Значить діагноз у нас один і правильний - довго лежало . Минулого вівторка ми різали порося, в 14 годин сало внесли. У нас в холодному коридорі ставиться спеціальний стіл, на якому лежить сало. До 16 год. м"ясо вже відділила від кісток, склали в морозілку і прийшла пора сала. Те, що осталось на замовлення, я занесла людям ранком.Так ще і морозяка був хороший. А якщо сало смаляне, мите, то йому і ніч вистачить у теплі… Коли в хаті м"ясо, то ніякої іншої роботи нема. Це аксіома!

7 лайков

Действительно скорее всего в тепле лежало, я тоже думаю, если бы был запах то и у мяса тоже. А так я ела грудинку с этой тушки, ничего там не было, а к запахам я чувствительна. Спасибо всем успокоили. Чего я только не передумала, дошла то того что у меня в выгульном дворе у поросят грязно :joy:

6 лайков

Геніальна ідея! Ти їм душик організуй і свіжу накрохмалену постіль щодня!

12 лайков

Вам смешно :laughing:
А я мужу сегодня выдала может они по грязи бегали и сало в себя впитало? А он спрашивает где грязь? снега по колено ! У меня других мыслей уже не было :joy:

7 лайков

Женя, у людей свиньи вообще, по колено в навозной жиже живут. Не выдумывайте.

А как ту полутушу транспортировали? Не может такого быть, что положили где-то, где был разлит бензин или еще что?

Мы резали кабана, раскладывали сало на лавке на клеенку шкурой, как раз, вниз. Лежало где-то полтора суток. Градусов 15 было точно. Ничего не воняло, сало обалденное.

3 лайка

Нет, бензина точно не было.

О-О, ще і чоловікові попало! Користуєшся, що він у тебе добряк. Женя, по попі получиш за такі думки! А якщо серйозно, то всякий поважаючий себе продавець думав би так як ти. Ми завжди шукаємо недоліки в собі, а думаємо, що інші - ідеали. Це не завжди так. Женя, ще дивлюся на твої сири в подарунках дівчатам. Красота! А ти ніколи ніде не показувала свої таланти. Скромніца!

9 лайков

А у них дома где лежало?

Да, этим я пользуюсь, но он моя вторая половинка и я его люблю.

Я их не успеваю показывать, да и время не хватает.

4 лайка

Вот этого не знаю, сказали часть не вместилась и родителям передали.

2 лайка

Если бы не эта ситуация, то и про свинок не догадаться. А что-кто еще есть? Оля, простите, что у Вас за столом. Ваши советы-кладезь народной мудрости

2 лайка

Гуси и курочки, все больше никого нет. А нет, еще кот, две кошки и собака.

2 лайка

Про свинок Женя писала раніше. І про собаку я десь бачила. А другу половинку бачила вживу в Києві. Там не тільки вона його любить, там взаємні почуття. Молодці!

7 лайков

Мабуть, Женеччиного чоловіка нам з чоловіком найбільше прийшлось взнати. І підтверджую, що дійсно, він такий,що його є за що любити.
А тепер знову про сало… В нас коли ми ріжемо порося, відділяємо сало від м’са і зразу ж солимо. Який може бути запах у посоленого сала? Питання риторичне. ( Не потребує відповіді).

4 лайка

Нина, ну это если люди сразу посолили, а если нет.

3 лайка

Про собаку я видела, про свинок не уловила :thinking:

Дорослі люди,треба ж голову мати і бути відповідальними, що розробити треба негайно,бо цілий рік вкладали в цей продукт здоров’я і кошти, а в даному випадку - кошти, на які треба добре потрудитись.

3 лайка