OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Повеселили :laughing:
Я сегодня хожу выглядываю, падают деревья в лесу или нет, снега много с козками гулять не пойдешь, может нападает, так будет им что притянуть.

2 лайка

Оля, ти ви ж ЮГ! Я ще пам"ятаю донбаську погоду : як мороз - то 30, як болото - то довго.

2 лайка

Ой це точно,а витер з востока як задме то не меньше чим на 5 днив.Лито без дощу,а зараз кваша,Голови трищать ходимо вси чмарени.Але то ничого,от хозяйка поки корми у мисти купила моя Нюшечка без попередження народила,чекаю ще.

7 лайков

У небі, небі темному,
Де ходить Миколай,
Листів вже назбиралось,
Хоч в вогнище скидай.
А в тих листах написано
Мільйони побажань,
За голову хапається
Старенький бородань.
Колись в молитві радісній
Прохали дітлахи
отримати цукерочки,
ведмедики, ляльки,
Чи пряника, чи коника,
чи книжечку, чи м’яч,
Тепер таке прохають всі,
Що хоч сідай і плач.
Данилко он, з Тернополя,
замовив гіроборд,
І це серед замовлень ще
Далеко не рекорд.
Прохає Настя лялечку,
Таку, немов жива.
І у старця небесного
СивІє голова.
Бо він пройшов крамницями –
Отетерів від цін.
Та ж народити справжню
Дешевше буде всім.
В листі від Олі-скромниці –
Якийсь магічний ЛОЛ,
«І ноутбук» - дописано.
Старець за валідол.
Тут просить Вітя Леґо,
Наталя Чічілав,
Олежик дрон потужний
Для себе забажав.
Іринка хоче епла,
Не старшого, ніж «шість»,
Сашко – боксерську грушу,
щоби зганяти злість,
Ігорчик про навушники
Фірмові попросив,
«Щоб не якась дєшовка» -
в листі наголосив.
Олеся хоче шубку
(і ляльці, і собі),
І золоті прикраси,
і пірсинг на губі,
Василько просить тачку,
щоб їзили батьки…
Поставили задачку
Старому малюки…
і журиться старенький
на хмарці крижаній,
Ніяк не зрозуміє,
коли відбувся збій.
Чи, може, сам і винен,
бо тупо завтикав,
Коли літ з 20 тому
він скромність роздавав.
І діти виростали,
Батьками стали всі,
Не вміють відмовляти
Ні дітям, ні собі.
І просять в Миколая,
без міри, ще і ще,
І забувають часом,
З чого почалось все.
Коли на перше місце
Велична і свята
Ставала дуже скромно
Сердечна доброта.
Коли святий Микола
Від себе відбирав,
А всім нужденним, бідним
У скруті помагав.

У небі, небі темному,
Де Миколай живе,
Великий жовтий місяць
Усміхнено пливе.
І старець посміхається,
Багато бачив він…
Листи згрібає жменями –
розпалює камін.
Йому старому й мудрому,
Все видно ізгори.
Він знає – тільки вибрані
отримують дари… Списала з Фейсбук

22 лайка

Як швидко біжить час. Ніби і кожен день на форумі буваю, а до хатки не захожу. За тиждень так наробилася, мабуть стала ледачою за листопад. А сьогодні вихідний, все пороблене, дочку випровадили, була в гостях, внука зустріли, приїхав на канікули. Ще і вибори в теритріальну громаду у нас сьогодні. Сходили, проголосували, провітрились. До обіда було хорошо на вулиці, не холодно і без вітру. А на вечір сказилася погода. Вийшла козюль доїть, то чуть з ніг не валить. І кози виглянули у двері і навіть не вийшли. Під снігом на городі болото, а я тільки сьогодні згадала , що не набрала землі на розсаду. Це у Інни-Варвари обговорювали весняні посіви, насіння. Вже треба свої запаси ворушить, дивитися, що є, що докупити. А ціни - захмарні. А сіяти треба, бо всього свого хочеться. Добре, що є своє насіння кормових буряків, весною треба садити висадки і думати, щоб не згоріли на сонці. Я так люблю як буряки цвітуть, вони цукерками пахнуть. Ой, щось Остапа понесло.! Дівчата, кому насіння солодких гарбузів - пишіть адреси в лічку. Скоро буду вибирать, то поділюсь. Кожен раз нарізаємо на цукати, і кожен сорт відрізняється, але смачнючі! А козюлі ще і перебирають, якісь їдять, інші - ні. Балувані, ще є яблука свіжі.

12 лайков

І мені насіння гарбузиків солодких. Малий підріс, а я вже за 4 роки і на грядки захотіла… Хоча огородник з мене ніякий і не хвацький :grin: але люблю вирощувати те, що у нас в місті важко або дорого купити: базилік, рукола ,кінза, броколі та брюссельська капуста. Ну і огірки, куди ж без них, ще кабачки і гарбузи. З солодкого гарбуза осінью і взимку дуже люблю пити свіжий сок. Доречі він дуже гарно чистить почки і гарно діє на печінку. А якщо гарбуз диньою медовою віддає, то такий сік ще й дуже смачний.

10 лайков

Тыква - вообще очень и очень полезный продукт для многих органов.

3 лайка

Оля, мені насіння гарбузів.

1 лайк

И я!! И я хочу семена !!! Становлюсь в очередь!
Кстати, в этом году впервые попробовала сделать цукаты из тыквы. Бесподобно!!!

1 лайк

Люда, адресу пиши в лічку, всім вистачить!

1 лайк

а я в печали… вчера ездила в Обухов - сдавала несколько дней назад подарок на оформление, обещали что к 22 будет готово. И… фигушки. Теперь аж на эту субботу вроде как. Мне страшно неудобно перед своей одариваемой, - а вдруг снова облом и не успеет она к НГ его получить. Солнышко, не обижайся, иногда обстоятельства диктуют

3 лайка

Олю, вибачаюсь, що на Ваші сторінці. Та як що зайшлося про насіння гарбузів, теж можу поділитись. В мене багато всяких лежких сортів є. Комусь Банана обіцяла та не пам’ятаю кому. Бажаючих чекаю в приваті.
П.С. Насіння від мене в подарунок, з вас лише вартість за пересилку.

8 лайков

Мабуть буде мороз. Прийшла з НП і пішла годувати кіз. Пора обідня. Пройшла мимо собачої будки і зупинилась. Чого це Річі не скаче, чи не захворів?. Аж йокнуло. Заглядаю - картина маслом! Спить собачка з кицьою, пригорнулись так гарно. Поснідали добре, ще є добреники, ( різали порося) і сплять. І хто придумав прислів"я - як кіт з собакою. Скільки бачу фоток на форумі - дружать коти з собаками. Вона ж йому літом мишей носила, розуму вчила. А тепер і діляться жилплощою. Я ще тільки вчора йому соломку поміняла, таке сіно кози рознесли, от я і використала замість перинки собачці.

21 лайк

Реве і стогне, аж наче вітер по хаті ходить. Біда, хто в дорозі. Я ще вчора думала - от не приїхала дочка з Києва, а сьогодні радію. І дорогу трактор чистив, і невидно, такі перемети! Ранком поки розгребли, то і під куртку насипало. Аеродинамічна труба! Треба йти козюням дати овочі, двері їм закрила, на вулицю і носа не показували. А собачка - клубочок шерсті, чоловік набирає снігу на лопату, а він плиг зверху. Весь у снігу, а радіє! Горобці про страх забули, сховалися під хлів, де не дме. На кухні москітку на вікні заліпило, нічого не видно. Зима-зима, а ще скільки попереду.

12 лайков

Я вчера вечером даже не смогла козам сена дать. Оно у меня под баннерами, снегом завалило, в темноте невозможно увидеть, где грести, сверху и меня заметает снегом… В общем, поняла, что буду до утра разгребать, поэтому решила уже, пусть повыбирают, что разбросали, а утром уже хоть при свете можно набрать.

2 лайка

Я своїм часто таку процедуру роблю. Ранком порозкидають, я підберу і покладу на вулиці під навісом. Пройде вітром і назад, хоч і є запаси, але ж… Свині не встигають за козами перебирать, а курям всі листочки ідуть. Насипала, там де сухо і не замітає, ото вони і гребуться цілий день. Кругооборот сіна.

2 лайка

Оля, спрошу у Вас.
Тушка вьетнамской свинки ушла покупателю, написал отзыв что сало имело запах, мясо нормальное. Свинке 6 мес., не гуляла, натуральные корма, где спят солома, выгул большой - там земля и соответственно там грязь, но сами чистенькие бегают. С этой тушки грудинку жарила себе - мясо/сало супер. Какая может быть причина запаха в жареном сале?

2 лайка

Женя, навіть не знаю, що сказати. У нас за 5 років, що тримали в"єтнамців, такого не було. І сало і м"ясо завжди смачне було, ми продавали багато. І, я думаю, якби щось не так, то запах був би і в сала і в м"яса. Може десь лежало у них те сало, пакет , чи довго на столі, що спарилось. Тут якийсь підвох. Навіть якщо свинка гуляє, то просто більше крові в туші і знаючі колії просто розрізають горло свині, щоб кров стекла. А щоб запах - такого не чула. Не бери дурного в голову, купували - бачили і пробували. Це ж не комбікормом вигодуване, там інколи, так кажуть, буває запах риби, від м"ясокостної муки.

10 лайков

Спасибо, Оля, успокоили. Сколько этих свинок перерезали и себе и покупателям первый раз такое. Я всегда с каждой тушки грудинку себе оставляю жарю или на сюрпу, мясо и сало прекрасное. Я думала может начало гульки было, что мы не заметили. А получается если гуляет, то можно резать, этого не знала.

2 лайка

Різати можна! Колись давно у наших батьків не розродилася свиня, зарізали. Так тільки пузо, де молоко, віддали сусідові, а решту все самі їли і ніякого запаху не було. Щось там темнять. Ну уяви, купила ти тушку у знайомих ( раз пише тобі, значить знає), і тут така неприємність. Я б забрала все і завезла назад. Зразу. І як це, м"ясо хороше, а сало “пахне”? Ну, не знаю.

8 лайков