OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Оля побывала у вас в гостях как дома.И грибы собирала и сыры варила и по огороду побегала.Успела только правда до декабря 17 добежать,вечером к вам на чай.А сейчас побегу-зарезали козла,а он такой небольшой оказался,всего-то 100 кг.Надо мясо доводить до ума.Хорошего вам удачного дня.

8 лайков

Іринко, нарізаємо обліпихових гілочок. Вдома беремо манікюрні ножички в одну руку, гілку там де товщий стовбурець у другу. І від себе до вершка гілки обрізаємо ягідки. Дуже швидко. Лист кидаємо в чай, настоєм миємо голови, гілки з листом даємо козам. Всі щасливі і здорові).

3 лайка

@suromed, Галя, дякую за поради.
Гілочки були дуже ветвисті і голочки тирчали у різні боки. То може це давно було, коли я ще тільки з міста виїхала :thinking: :wink:
Чоловік навіть приспособу для обдирання ягідок зробив - недавно перебирала речі, знайшла її. Мені більш подобалось обліпиху їсти взимку прям з дерева, заморожену.

5 лайков

Запасаїмось для Миколайчика і Діда Мороза

44 лайка

Шикарные запасы к праздникам!

2 лайка

Це так, “сигнальні” зразки.

2 лайка

Очень красивые и аппетитные “сигнальні зразки”

1 лайк

Оля, краса - неймовірна! І уявляю, яке все смачне!:grin:

1 лайк

Оля два года назад моя самая шикарная коза родила три девочки,самая моленькая Кнопулька была весом 900грамм.Мы не знали что делать.На ножки не вставала,сиську не сосет и все время плачет.Не стала я забирать в дом благо был июнь и бегала через каждых два часа поила по 20 потом 30 и т.д.Зайду а мамка стоит на козюле крик в сарае,ну все думаю все отдавила.Ан нет.Если к жизни то так тому и быть.Выросла Кнопуська в полтора года покрылась.без проблем сама родила 2-х козликов,оказалась отличной мамой и давала 2100 на пике.Хотя маленькая.

6 лайков

Сьогодні варила згущонку. Завжди стою біля неї, нахожу собі якусь роботу на кухні. А тут розтопила в лежанці і заглянула :grin: на фейсбук. Читаю нашу Ксену (Мир вокруг Оришки) і . В останню секунду встигла виключить газ. Не збігло! А то була б мені робота - прибирати солодке.Згущонка вийшла, як карамелька. Буде внучаткам на оладки і запіканки, а нам до цикорного напою.

19 лайков

Такусиньки гарнюсеньки ,хай дають побильше молочка,Олю дякую за гостиннисть,пробачте за помики нема у мене украинського шрифту,заходьте в гости буду рада та й сама дуже полюбила ваше господарство.Адже Киевщина то друга Батькивщина.

Оля, я прекрасно понимаю на русском, так что пишите, как Вам удобно.

5 лайков

Ранком -21! Хочеться чогось смачненького-тепленького Котлетки з сиром “Гнізда”. Все своє. Швидко і смачно.

37 лайков

Ого, у вас мороз. А у нас попустило, около 8 мороза.

Я мысленно уже у Вас в гостях, сижу и наминаю котлетки :laughing:
Намечталась, пошла себе что нибудь вкусненькое придумаю.

5 лайков

Женя, ти як мій чоловік. Це він вчора видивився в інтернеті, ну а мені простіше - ти придумуй, а наготую. Пока нагодували рано всіх, котлетки спеклися в духовці.

4 лайка

А я вот прям растерялась :laughing: у Марины в Козарме прочитала про селёдку с мундирками - так чего-то их захотелось, сюда зашла. а у вообще слюнки потекли - пойдука выпью йогура и спать! :sweat_smile:

7 лайков

дівчата не наганяйте аппетит ато слина як у собаки тече а мьяса нема

3 лайка

Ого, я геть відбилася від рук, гуляю так, що і до хатки не захожу.! У нас мокра зима, мабуть як і у всіх. Дерева нагнулися від снігу, до обіду не було світла, кажуть - там де бобри, впало дерево на високовольтну лінію. А я лежу з тиском, чогось прихватило , і чую таку розмову чоловіка з диспетчером РЕМу. І , о чуду, мені зразу легше стає, я збираюсь їхати саночками до того дерева, що впало, по гіллячки. Ну сміх-сміхом, але це ж від нас зовсім близько. Може завтра підмерзне, щоб саночки добре бігли, та і прогуляїмось. Ну а раз полегшало і сьогодні св"ято Андрія, то треба пекти калиту. Вичитала я пару днів назад на фейсбук такий рецепт простий і вирішила спробувать. Не судіть строго, але вийшло смачно. Фото і рецет в темі " Пиріжки на РАЗ-ДВА-ТРИ"

13 лайков

А ще кажуть Украина наша маленька.А у нас +5.сиро.

3 лайка