OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

У нас уже св"ято почалося. Внуки! Вчора зранку дістала з морозилки заготовку на моцареллу чи косичку, як не назви, аби смачно.Лежала вона там з вересня. До вечора вона розмерзлася, бо таки 1,3 кг. і почалося ДІЙСТВО. Спочатку попробувала, чи тягнеться. І, ура, все гарно. Натягнули косичок, наробили шаріків, посолили - смакота! Так що сміливо можна класти заготовки в морозильник, тільки треба порційно, хоч по 0,5 кг. Але нічого, у нас не залежиться! Може з теперішнього молока і не вийде, але треба попробувать, пока є молоко. Хто робив - напишіть, поділіться враженнями.
Uploadimage ing: image.png…

36 лайков

А можна тим, хто не робив? Оля, сирочок - супер. З весни даєш мені майстер- клас.:sweat_smile:

Мені МК давав Іван. Стало стидно, що чоловік робить, а я лінуюсь, от і попробувала. Кажуть, що з коров"ячого молока ще простіше. В Києві у Світлани Загуби (Добрий пастор), цілі гори лежали, і проста і копчена.

4 лайка

От підходить до завершення старий рік, вже новий стукає в двері. Хочеться, щоб новий рік був не гірший за попередній. Побажаємо один-одному МИРУ, здоров"я, всяких гараздів .Щоб все у нас множилось, росло, плодилось, цвіло і раділо. З НОВИМ РОКОМ!

18 лайков

10 лайков

З Новим роком! З новим щастям! З старим-новим роком! Всім здоров"я!

Велика сила інтернету і нашого форуму. Надивилась всякої смакоти і вирішила напекти сочніків. В Марини ( КозАрма) надивилась .Кому цікаво - в тему “Щедрий вечір”

16 лайков

От чому така несправедливість? Вчора хотіла побачити місячне затемнення, то ніч була хмарна, йшов сніг. Сьогодні місяць - як сонце, зорі - як вишні і -16 в 18.30 (йшла доїть козку) Ну люблю я астрономію і географію, і що мені показувати фото з Парижа чи Праги. Печалька…

10 лайков

я теж вчора виходила і побачила тільки сніг

4 лайка

Дівчата, маю запитання. Може хто підкаже. Проблема така… Як сижу, то литка на лівій нозі наче лід, вона тепла, а так відчувається. Не приємно. Пішла б у лікарню, так грипу боюся, з чим же туди зараз ідуть. Оце намазала якоюсь мазюкою і сижу. Ще випила аспірін, не помішає, це моє спасіння.

2 лайка

Я не лікар, звичайно, але треба слідкувати нам всим дуже за судинами і добрим кровообігом. З цього можуть вирости проблеми.

6 лайков

Надо посмотреть позвоночник,тягаем всё подряд,да ещё и не увязываемся,может где то что то и нарушилось,у меня так диски сыпятся :roll_eyes:

2 лайка

Краще до лікаря…

У нас сьгодні, мабуть як і у більшості, сніг і заметіль, правда ранком -14. А вчора рано було -28! Це пока рекорд цієї зими. Всі сидять по хатах, і люди, і тварини. Одні кури на вулиці, але у них є багато місця тихого і сухого. А ще собачка радіє, гуляє у снігу, там шуба тепла і в животику добра каша.

11 лайков

ОГо, вы даже нас переплюнули по морозам, у нас было больше всего 23,хотя, я может не видела просто.

Сегодня и у нас теплее, под вечер еще мороз спал, зато метет :joy: вся живность по домикам сидит, на улицу даже курочки не пошли. Смотрю на крышу в летнем загоне у козок и думаю выдержит или нет?

4 лайка

Я так сходила, ага … “помогли” … ёклмн… Надели гипс, взяли денег, всё! Через 1,5месяца сняла гипс, ещё через неделю стало намного хуже!!! Нашли костоправа-деда, из дому меня вывозили, тк не дошла бы.

Дед сначала работал с моей спиной (сказал, что после рихтовки спины станет немного легче ноге), потом с ногой. Без гипса, боли и нервотрёпки!!! Сказал, что у меня вывих колена и гипс одевать не нужно было!!! От деда я уже пошла более уверенно и сама дошла домой. Я готова этого деда на руках носить и … ставки нет!!!

Я до сих пор вспоминаю этот гипс на 1,5месяца - коту под хвост!!! Вот таким спецам в районой больнице попалась я!!!

13 лайков

Видишь, хорошо когда такие деды еще есть) А у нас в селе типа бабка какая-то вправляет, так есть как положительные, так и отрицательные отзывы… Я со своей спиной точно не пойду к ней…

1 лайк

Так если бы ещё у меня была возможно валятся и думать о жизни, а так у меня дел полно и этот гипс. Это уже меня попускает :grin:. А по началу моему возмущение не было предела

8 лайков

Іра, було таке і у нас 9 років назад машина збила дочку на зупинці -не справився і вилетів на людей. Вона вдарилася коліном. Ну, ніби нічого, прошки пошкандибала і все, не признавалася, що коліно болить. Робота була не сильно на ногах. Через місяць стало набиратись у коліні, нога синіла. Приїхала вона в гості і випадково ми показали її одній костоправці-жінці. Коліно вона вправила, розказала, що треба прикладать мило (це ми знали давно) і мазь живокосту. Трохи попустило. А потім порадили пройти УЗД коліна, поки діждалися черги, а там розбиті меніски. Місяць ждали в черзі на операцію в Золотоноші, там хороша травматологія. Хірург сказав, що якби зразу, ну хоч через тиждень, то можна було зшити меніски, а так прийшлося видалити. А тепер забота на все життя. Такі лікарі. Мені завжди чоловік, як я гоню його в лікарню, каже - чого я тобі так надоїв. Нема до кого йти. Навіть за гроші.

15 лайков

Да, хорошие врачи уже даже не на вес золота, а как бриллианты!

11 лайков