OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Це з сушеними помідорами - смакота. На фестивалі сиру в Києві підгледіла.

5 лайков

Вау! Как я хочу по кусочку от этой пирамидки! :grinning:
Облизалась, размечталась, и пошла жарить картошку, резко аппетит проснулся). Разве можно так дразнить на ночь?))

2 лайка

Маринко, забігай в гості, знайдемо ще і інші. А чого це тільки мріяти? Буде молоко і буде сир. Головне - бажання.

4 лайка

такі гарненькі сирочки!!! Ням!!! :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 лайка

Ой, Лєна! Спасибі за похвалу, але ж я у тебе підглядаю, такі красивенні і різні.

2 лайка

У вас теж різні :relaxed:
А в мене поки нема стільки розрізаних голівок, але я намагаюся більше класти на визрівання зараз.

Це я до празників готувалась, до сестри на іменини їздили, брали з собою, діти приїзжали, то теж треба. Дочка привозила на пробу зелений, забула як звать, з базиліком, так внук сказав - бабусін козиній копчений смачніший. А п"яна коза (2 місці), так то на любителя і поціновувача. ото правду кажуть - сир не буває не смачним, кожен по своєму хороший.

7 лайков

Спробуємо козу, теж стоїть

Оля, дякую, зайду ще, а як же! :slightly_smiling_face:
А з сирочками доведеться зачекати до квітня. Доки козюлі народять, доки роздояться. Тому поки що на фото облизуюся, а в Вас ну дуже смачне воно вийшло :+1: Меньшенькій моїй не спиться, зайшли ще разом поглянути, а вона аж кинулась: “Ням-ням!”, ледь на руках втримала)

7 лайков

9 сообщений перенесены в тему Термометры для сыроварения

Оля, привіт! З Василями тебе і новим здоров"ям, новими сирними шедевриками, новими бажаннями. Гарно в тебе так, та погано дуже одне, що покуштувать нічого не можна. А кортить!)

2 лайка

Галя,ми гостям завжди раді. Скільки там до теї Лисянки? Ще на Василія можна встигнути. Збирайся скоренько і в путь

3 лайка

Оля , отвечу у Вас на страничке . Спасибо вам за совет , буду пользоваться . :blush:
И поздравляю с покупкой ! :wink:

2 лайка

Тая, то проза життя, пережите і використане не один раз. При всяких ушибах, синяках і інше у мене одне лікарство - мило, чим чорніше, тим краще.

4 лайка

Еще раз спасибо .:hugs:

2 лайка

У нас ЗИМА! Снігу за ніч намело вище колін, і ще валить. Ранком пока повідкидали - годину у двох. Козюлі вийшли на стежичку, подивилися на цей армагедон і пішли жувать сіно. В обід ішла давати козам і курям, то знов одкидала. Скоро тунелі снігові будуть. Накрутила я Булетів, сутки стояли на кухні, там прохолодно, а сьогодні пішли в холодильник. На вид гарненькі, а на смак – попробуємо, тоді розкажу.

41 лайк

так,я читала, що Черкаську обл замело, Умань…
Булетики гарні :sweat_smile:

1 лайк

Булеты класс!
А снег у нас вчера трошки выпал, сегодня уже растаял. Зима решила хватит :grinning:

1 лайк

Зразу видно, що ми з Вами сусіди! :slight_smile: у всіх весна, а в нас ЗИИИМАААА)))
Буллети ТАКІ гарненькі, так і хочеться шматочок відкусити :slight_smile:

4 лайка

Сусід міряв на городі, 60 см. і ще валить сніг. Вдень був такий вологий, що не можна з лопати скинуть. Зараз трохи підморожує

6 лайков