OLGA Ольга "Кози над Тікичем"


Бринза в травах і в олії по рецепту @Jul Юлі Міні ферма 33 кози.

24 лайка

Нямка какая :yum: и я хочу кусочек. Эх, надо ждать окотов

Дуже гарна! нямки!

1 лайк

можна у Вас замовити чубуків актинидії хлопця в кінці лютого?

калган в Карпатах росте і збирають корінь весною

я козі компоти, соки, варення заколочую з водою і даю весною після окозу. Так мене колись бабулька навчила, в якої я купила козу

про люцерну можете розповісти, коли садити, скільки насіння треба на сотку?

Галя, у нас актинідія вимерзла в травні 17-го, був великий мороз, а ліана вже розпустилась. Нам прислали лімоннік з Харківської області. А люцерну сіємо рано весною, як тільки можна вийти на город. Норма для ручного посіву 200 грам на сотку. Насіння змішую з піском і так сію.

2 лайка

а як Ви думаєте, можна її посіяти по траві в міжряддях в молодому садку без орки?

люцерну сіють по чистому полю, без пирію і , бажано, без бур"янів. Інакше нічого не вийде. Почитайте в інтернеті, може там краще розкажуть.

2 лайка

Така у нас зима на Водохреще

53 лайка

Ой, як вас, Оля, закидало… А у нас зовсім мало снігу.

2 лайка

У нас тоже мало снега, дети не в восторге но как то играют, а нам на радость–не надо чистить :wink:

2 лайка

Ми два дні воювали, хоч дорожки розкидать. А так сніг треба виносить, вузенько у нас. Сьогодні виносили ще і ще, козам навіть повернутися тісно, прилипне на них сніг, а вони так шкодно обтрушуються. А Белізка сніг лизькає, рано води напилась, а сніг жує, як дитина.

7 лайков

Зима! У нас рано -28, тихо, ясно. Сонечко зійшло, потеплішало. Вішала стірку, то вже -10, все замерзає в руках. У козюль рано у відрі ободочок налєді на воді, на вулицю навіть не виходили, поки я сіно заносила стояли і дивились, але за поріг ні-ні. Кажуть, ще дві ночі холодні, а тоді потеплішає. Дивлюсь на карту погоди, то Черкаси і Суми найхолодніше. Всей холод збігся до нас у ямку.

13 лайков

увидела - 28, и чуть кофеёчком не поперхнулась… ужас, у нас было ночью -10, и то, это жутко холодно… крепитесь, скоро весна…:wink:

6 лайков

Якщо зараз виглянути у вікно, то весна скоро, а як вийти - то бігом у хату. Вчора картинка - з криші капає, а в тіні -16.

8 лайков

У нас тоже две ночи -18 , но - 28 это да почти Сибирские морозы :open_mouth: В нас позапрошлом году было наверное недели три такая температура до -30 доходило -холодновато конечно .

2 лайка

Ой дівчата. дарма боїтесь такого морозу.При такій температурі завжди тихо і мороз відчувається менше. буває холодніше коли мінус 5 з вітром.я сьогодні в7 ранку в халаті і шльопках на босу ногу виводила нашого такса “до вітру” то наче й нічого.при -27. начало пробирать хвилин через 5

10 лайков

Ну, землячко, ти і хоробра, прямо морж. Вдягатися треба, а то буде - дєвкі бєгалі по льду, простуділі єрунду. Коли вже сторіночка в тебе буде, хоч ім"я знатиму?

11 лайков