OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Фотик давно і безвозвратно канув в небуття. а телефон в мене з роду динозаврів - тільки позвонити. по роду служби завжди повинен бути при мені десь по карманах.Та нічого -будем живі-здорові якось відкриюсь.Я Люда :wink:

6 лайков

Це ж ми сусіди, скільки до того Катеринополя, а київські автобуси ходять у нас сайже під хатою.

2 лайка

Це означає що сонце стало палючішим, ніж зазвичай. Ми замітили , щосонце у цій порі тими роками проходило нижче по горизонту ніж цього року. Що би це означало?

Не знаю, як там на рахунок вище-нижче над горизонтом, але вхідні двері, які виходять на південь, вдень були гарячі, а на відстані витягнутої руки сніг скрипить і постірана білизна замерзає на ходу, не встигнеш причепити. А бурульки ростуть і зверху і знизу, як у печерах .

10 лайков

“У природы нет плохой погоды”. Мы, старожилы, еще помним восьмидесятые, когда такие морозы и количество снега было практически нормой. Мне, например, больше по нраву такая погода, чем чавкающая под ногами грязь. Есть надежда, что вся нечисть вымерзнет при таких температурах.

14 лайков

Віка, а ми з Олею пам’ятаємо зими початку 60-их. Ото зими були. Як приїде Михайло на білому коні в листопаді, а весною аж в кінці квітня розстане. А снігу накидає стільки, що в школу батько пробиває дорогу грудьми, за ним брат, аж потім я. Жила далеко від школи, але ніколи не пропускала уроки через негоду. І всі старалися прийти в школу, бо сміялися б , що слабкодухий. Правда, тоді люди більше на роботу ходили, дітей більше було і до 9 год. ранку стежки уже були протоптані. Азараз ми вутлі стали.

15 лайков

Иван, все меняется. вы заметили, что синоптики стали врать? Точнее, не могут уже точно предсказывать погоду? Наша планета поменяла свое место обитания, следовательно и Солнышко по-другому себя проявляет. Я не ученый, но читала инфу об изменениях в Галлактике.

5 лайков

Дівчата, потрібна підказка. Моя коза Беліз має 2 місяці кітності і поміняла характер , тепер вона мене достає безрогим лобом. Сьогодні аж розсердилася на неї. Принесла сіно, кладу в годівничку і такий гарний пучок люцерни впав. Я нагнулася підняти, а вона мене бац лобом. Таке помічала вже декілька днів, але щоб так. Сімка навпаки, стала ще більшою підлизкою, навіть на вулиці до чоловіка тулиться, ну почухай, ну погладь. І що це воно буде? Козли народяться? Я ж її кізку замовляю, Альпочку.

6 лайков

Беременные капризы? :sweat_smile:

1 лайк

Оля, у меня так Марта сошла с ума… только меня видит, сразу норовит рогами в спину ударить… я ей палку показываю и говорю, что сейчас промеж рог звездану, а её это ещё больше раззадоривает…

5 лайков

И у меня есть такая, только меня увидит и бегом бодаться, в прошлом году в день окота совсем с ума сошла, так билась, зайти не давала, калитку при виде меня начинала выбивать. Окотилась чудной козочкой, так что ждите что заказывали :slightly_smiling_face:

7 лайков

Коза до недавнього часу біла спокійна, ну виросла вона без ласки-цілувашки, то дикувата. Але ніколи не було агресії. Тепер і другу козу норовить ударить, а та вже 3 місяці кітна, жили разом, тепер буду розділять окремо, добре , що є можливість, буду закривати хвірточку. Женя, наколдуй мені козочку, хоч одну!

2 лайка

Ох, як же ж ми ми хочемо КОЗОЧОК !!! Женя, влаштовуйся на форумі “предсказательницей”, знаєш скільки клієнтів буде, черга за козочками буде. Дивись, ще “щось” і заробиш.:wink:

3 лайка

Ой, девочки я не по этим делам, хотя в каждой из нас наверное что то есть. У меня был случай летом, дождей долго не было, а тут по прогнозу обещают дождь и тучи нашли, ветер сильный поднялся, небо черное, думаю пойду кучу спалю с травой пока дождь не пошел, уже начали падать первые каплю, бегу, а тут сосед по дороге спрашивает - дождь будет ? Я возьми да и пошути - сейчас костер распалю, дым столбом пойдет и тучи разгонит. И что вы думаете? Так и было :joy: Дождика в тот день так и не было, хотя он так нужен был.
Кто бы не родился, все козлята наши, главное чтоб были легкие окоты. Нам остается только надеяться на исполнение своих “заказов” , а если очень сильно хочешь, то обязательно все будет, главное верить. Так что всем легких окотов, а остальное все будет хорошо.

18 лайков

А вы нюхали между рожек? Говорят если не воняет должны быть девочки,а если козлиной пахнет мальчики , проверьте :wink:

А вот и неправда! Нюхала и Монику, и Азу —запаха не было, а привели козлов

6 лайков

В том году у моей воняло,в этом нет, проверю,это ж тут девочки писали про примету :slightly_smiling_face:

1 лайк

У моей Оды не воняло, а губу топырила и писюки нюхала, как козел. Козлик и козочка. Видимо, раз на раз не приходится.

1 лайк

Два дні без інтернету - як два роки в тюрмі. Одна проблема - неділя і нема чим зайнятися. Прийшлось пекти ватрушки і їсти. Але з інтернетом ще гірше! Тут Юля навиставляла таких вкусняшок, що іду я робити слойоне тісто і на вечір буде рулет з грибами і з сиром. За ворота вийти не можна - вода рікою, два дні +5, а снігу ж у нас було більше 60 см. Сонце-дощ-вітер - така погода у нас сьогодні . Тільки пироги пекти.

23 лайка

Отакий пиріг вийшов.Рецепт від Юлі РОмео і Джульєтта.

47 лайков