OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Сировар вже майже ас! Ще й з новим холодильником!

2 лайка

Яка гарна дощечка!! Я тех таку хочу!!

Сегодня пока ехала в маршрутке, по-бывала у Вас в гостях :blush: У Вас здорово! А грибы! А ягоды! А цветочки! А Козочки-Красавицы! :heart_eyes::star_struck: А СЫРЫ! Я не могла глаз оторвать от сыра с петрушкой и курагой :heart_eyes::heart::heart::heart: Хочу такой на Рождество! хоть махонький :grin: Думала на Новогодний сыр соберу, а там остается 2 недели, то детям буду молоко отдавать и в запуск мою Гаврошу… А теперь что? Не дам :stuck_out_tongue_closed_eyes: все на сыр с петрушкой и курагой! :hahaha:

7 лайков

Оль, а как Вы солите? В рассоле или сухим посолим?
Не могу! Я прям влюбилась в фотографию :star_struck::heart_eyes::hugs:

Таня, бринзу солю сухим посолом , як кажуть - на око. А всі сири солю в розсолі.

1 лайк

Оля, я учусь, у наших дівчат підгляну і пробую повторити, хоч чуточку примазаться до сироварів.

6 лайков

Сырочки классные, такие аппетитные ! Особенно копченных ольхой мне понравился. В какой коптильне коптите и сколько по времени? Сколько выдержан сыр и какой это сыр Вы коптили? Тоже такой хочу. )))

2 лайка

Галя, фото коптільні є тут на сторінці, коптили 1,5 часа, холодне копчення. Сир по типу качотта , молодий, 5-7 днів… Сир замотували в марлю в один шар , зав"язаний навхрест , як хустинка,і підвішували на крючечок у коптільню. Пробували коптить бринзу - багато вологи, нам не сподобалась. Хоч і не пропала, використали на всякі запіканки і на м"ясо по французьки по рецепту Юлі “Ромео і Джульєтта” ( є у неї така тема). Дуже смачно

9 лайков

Спасибо большое. У меня коптильня горячего копчения. Коптила адыгейский сыр. Вкусный был. Попробую качотту , но не 1.5 часа, а меньше по времени и на очень маленьком огне. Если адыгейский не поплавился , то и этот может не поплывет.

3 лайка

У нас довгий димоход і топка прикриваїться, щоб не горіло вогнем, а тільки тліло-диміло. Іра Буряківська виставляла фото копченої бринзи, але не писала що і як. Ми трохи погуглили і методом проб і помилок попробували. М"ясо і сало коптимо давно

7 лайков

Вот и я на конченные сырочки Иры посмотрела и попробовала свой покоптить. Другой коптильни пока нет и скорее всего, что не будет. Фото Вашей коптильни посмотрела, но буду довольствоваться пока тем, что есть.

Оля, такие аппетитные сырочки! А на фоне досточки вообще смотрятся солидно и дорого))

2 лайка

:wink: очень красиво! Пользуйтесь на здоровье!
Хорошая досточка, для красивенных сыров! :slight_smile:

8 лайков

Ще мине один день і прийде новий рік. Нові надії, тривоги, нові бажання. Що сказати за 2017 - рік знайомств, рік навчання, експериментів. Найголовніше - я прийшла у сім"ю КОЗОВОДА і тут мене тепло зустріли, навчили, тут нові друзі, хоч і віртуальні. Тут я знаю, що будь яке питання отримає відповідь, тут підтримають і не дадуть закритися в своїй черепашці. Сюди захожу майже щодня, побачити, чи всі здорові, хто в кого народився і який сир сьогодні найкращий. З Новим роком, козоводи! Здоров"я нам усім, МИРУ, щастя і здійснення всього задуманого! Спасибі, що Ви у мене є!

25 лайков

Оля, теж вітаю вас і вашу родину!!!

2 лайка

З Новим роком Собаки вітаю,
Здоров’я, щастя вам бажаю,
Веселих до не можу днів,
Прегарних і ласкавих слів.
Вина шампанського п’янкого,
Цілунків від свого коханого,
В роботі успіхів шалених,
В кишені папірців зелених.
Мандрівок різних до несхочу,
Я б теж поїздив — дуже хочу.
Не знаю, що ще побажати,
Хоча — навчись удар тримати,
Біду легенько обійти
І щастя своїм розумом знайти

6 лайков

Спасибі, Віра, я Собака, мені весною 60.

10 лайков


До Різдвяного столу

61 лайк

Умничка вы ,ну что тут скажешь

1 лайк

Ммммм :yum: Красивая вкусняшка :heart_eyes:
А вот тот с красненьким это с чем? (если не секрет :relaxed:)