OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Сири різні, розповім на які я дивилася, які я розумію. Не доросла я ще да сирів з пліснявою, деякі навіть не попробувала. Сподобалось лабне в маслі, а потім ще і з печеною картопелькою його подавали, багато смаків качотти - з гірчицею, з базиліком, з кунжутом, горіхом, сир 2 в одному - частина зерна з вином, частина чиста. І зелений з м"ятою і ще чимось, не запам"ятала, але щоб він був мені цікавий - ні. Цікавий рулет з моцарели з рікоттою і спеціями, качоковалло один не сподобався, як резиновий, а інший - смачний, а ще в одному лимон в середині. Дівчата, я ще чайник, може комусь такий сир і проза, а для мене ох і ах. Спадобався сир з Лукачівки, такий приємний господар там, так я з ним наговорилася. Дівчата фотографували - покажуть. Сири “Сміляночка” прості і смачні, з Коростеня, сири “Добрий фермер” з Запоріжжя, з Одеської обл. Ну і НАША Катя, вище всіх похвал !

22 лайка

Я представляю сколько у вас эмоций, завидую белой завистью, а если бы ещё на курсы попасть?!

3 лайка

Хороше діло - майстер-клас, але він грооооші стоїть, ще скільки не заробили.

2 лайка

Ще забула написати про сир, вимочений у сокові чорної бузини. Спробувала і купила кусочок, щоб і чоловік попробував. Йому теж сподобалось, видержаний сир з якоюсь цікавинкою, але це не запах бузини. Дождемо нового сезону - спробуємо.

7 лайков

Беру в закладочку про чорну бузину :wink:

2 лайка

Юля, він не схожий по вигляду на П"яну козу, а може від того, що вже довго визріває, я не можу сказати.Найди в фейсбук Сири від фермера, там є цей сир, головки грамів по 500-600. У мене в ОК є знайома Галя Остапенко з Сумської обл., так вона робить вино з бузини , а вже потім його використоує на сир. Все запрошую її на форум, може тихенько ходить, але не оголошується. Треба взяти в неї рецепт вина.

3 лайка

Юля, це я тобі відповіла вище

1 лайк

Сьогодні у нас сніг, така краса, наче і примерзає. Хоч би трошки настрою додало новорічного, а то болото уже замучило

25 лайков

А у нас ще такий вітер свище,так холодно,на горища через металочерепицю снігу понадувало,живемо біля ставка /170 га/,то ніби на півночі,в нас і весною може примерзнути на городі все,коли село вже захищене від приморозків.А рука поломана вже давно так не боліла.:dizzy_face:Кізочки однорічки голови в двері повиставляли,а задниць так і не випхала надвір,готові голодними бути.:smile:

8 лайков

У нас зараз як у пісні - Ой завьюжило, заметелило, настоящая зима… Вийшли всіх годувать, то поодкидали, а з шиферу так тоненько мете, біда тим, хто в дорозі. снігу вже до 20 см.

4 лайка

А у нас целый день ливень, лужи и грязь, а час назад ещё и сильный ветер начался…

1 лайк

Закінчилась наша красива зима. Все тане, городи вже чорніють, на вулиці вода біжить, хоч кораблики пускай. А було ж до 20 см. снігу.

8 лайков

У нас то же самое, плюс еще и ветрюган и дождь с утра шел.

3 лайка

И у нас дождяра с ветром :persevere:

3 лайка

Оля, а кто был из Коростеня? Очень интересно, так как сама живу там и не знаю никого.

3 лайка

А я подумала , що смри зі Сміли.

1 лайк

Поліський кут тел. 0664830441 це з Коростеня, , Сміляночка 04733 - 9-19-31, 0937194970

1 лайк

Ніна, а ти подарунок від Миколайчика отримала, а то я щось пропустила

Сьогодні руки дійшли до фото

не знаю як сир, а дощечка з логотипом класна. Спасибі @Elena_Andrey за такий подарунок.

39 лайков

А це козячий сир копчений вільхою - 100% натурпродукт.

41 лайк