OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Пока така загрузка нашого “Високого блондина” .Сир з коров"ячого молока і з козиного, велика різниця

25 лайков

Так , я також кладу дренажні коврики. Ще треба берегти полички від попадання солі, бо дуже швидко починають ржавіти.

2 лайка

На самому низу “П"яна коза”, вже більше місяця зріє, бережу на Новий рік.

25 лайков

Холодильник прекрасний! І дивлюсь - достатньо вологий. Супер! Гарних Вам у ньому сирочків і побільше!

Юля, ми його годину назад включили, ще бігаю температуру дивлюсь, поставили на 1, а т-ра 8 град, переставили на 0, наче 10, побачу, як буде тримати. А задуми на сирочки є, як нароблю - покажу.

4 лайка

Оце я дійшла вже з кухні до компа, позаглядала, що там дівчата роблять, чи всі здорові, хто яку темку відкрив, що в кого підгледіти можна і собі забабацать. Сьогодні робила качотту з м"ятою, пахне, посолимо - побачимо, а з клюквою і з курагою уже посолила, трошки менше по часу в розсолі тримала, все таки десерт та і з"їсця швиденько. Ще хочемо попробувать коптить бринзу, у Іри Буряківської бачила. Все планую, планую, щось та вийде.

12 лайков

Оля, вітаю з покупкою! Нехай справно служить і щоб завжди було чим його заповнити!
Дивлюсь і розумію, що решітки в сирному холодильнику зручніше аніж скляні полички як у мене.

4 лайка

Зоя, на ті решітки сьогодні ще докупила 3 коврики, бо як на голу решітку положить, то рубчики на сирі залишаються, та і сіль роз"їдає краску. Так дівчата кажуть, а вони давно користуються і знають.

5 лайков

imageВчорашній випендрьож.

42 лайка

Мммм який гарний “выпендрик” і я впевнена, що смачний :slight_smile: Тепер моя черга «пригати по горах» і швиденько до Вас на гостину! :slight_smile:

4 лайка

Жалко, що через монітор не понадкусівать! Я б вам понадкусувала!

А звідки такий дренажний коврик гарний?

4 лайка

Мар"янко, то швиденько на київський автобус, од траси до нас метрів 300.

3 лайка

Інна, коврик вчора купила 30х45 см ., така гарня ячейка, застелила в холодильнику під сир. Написано - коврик під гарячу тарілку, 35 грн. всього.

2 лайка

Все що я роблю, все завдяки ФОРУМУ і небайдужим люям, які вчать і діляться вмінням. От і тепер у новорічному конкурсі скільки корисних тем, прочитала, спробувала, що не зрозуміло - спитала. Треба підтримувати наших конкурсантів. Успіхів Вам, дівчата!

13 лайков

Оля, дякую Вам за наводку на коврики… В “Копійці” вчора зависла :wink: Ваша сусідка з Медвина,:kissing_closed_eyes::heart:

1 лайк

А так щоб подробиці сусідства розказати ? Наталко, чекаю .

2 лайка

Вчора коптили бринзу і сир. Бринза мені не сподобалась, піде в морозілку на зиму, мокрувата і негарна. А сир , та ще і козиний, по типу Качотта - це пісня, уже поїхав дітям. Не сфоткали, ранком чомусь тиск придушив, а сумку-передачку треба відправить. То я вже мовчала, що треба фото і так спішила.

8 лайков

Була я сьогодні в Києві, і Лавру бачила, і сир, і дівчат - форумчан. А скільки смаколиків я з"їла! А нових сирів собі записала! Приїхала додому, а тут мене чекає 50л. молочка, то я вже деякі побачені сири і сотворила. Оце тільки від плити. Втомлена, але така щаслива!

22 лайка

А похвастать ? )))

2 лайка

А новые сыры какие? Интересно, рассказывайте.

2 лайка