OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Галочко, у мене рецепт схожий на Ваш, тільки я ще додаю гілочку м’яти. Нам теж дуже подобається.

1 лайк

О. так вона зробить взагалі диво! А м"яту яку кладете? Бо я давнооо в молодості начиталась про користь травичок різних і наварила борщу домашнім (діти ще в дитсад ходили) і вкинула кришечку м"яти, яка вдома росла. Доварюю борщ, а в хаті почало буквально смердіть тройним одеколоном. Думала діти розлили, пролетілась по хаті, шукаю винного, а смердячить по кухні, ну, гади малолєтні, вже в борщ налили(!), але вони в кухню не заходили, бо саме подружки прицвірінькали до них. А ТОДІ дойшло мені, хто у нас гади здоровенні, як той нещасливий борщ покуштувала. Тепер травки обожнюю, але … думаю)

4 лайка

М’яту кидаю звичайну, з довгенькими листочками. Коли любите чай з лимоном та м’ятою, то має Вам сподобатись таке поєднання. Ми такий чай «булькаемо» дуже часто))

2 лайка

Олю, я вже й сорт вподобала, і чоловіка закатувала, де буду садить, він і підвазонники здоровенні купив, аби тільки собачка не гавкотіла, і знайшла, де дешевші саджанці, (сиділа ночами в інеті) все продумала, а тоді включила мозок і здалася, було багато іншої мороки, а полив кущиків ніхто не відміняв. Просто уявила ті засохлі нещасні стебельця рядочком у здоровенних горшках. Так естетично! Я ж не катюга якась, купила три сорти ожини, і на цьому серце заспокоїла :smile: з"їли вже “караку блек”, їмо “потрійну корону”, а ремонтантна “рубен” доцвітає.

4 лайка

Ура ! У нас трошки дощик ! Ввечері так гарно стало, прохолодніше, а вже після 21. години гриміло-блискало і капав ДОЩЩЩЩЩЩ! Така сухота, що картопляне бадилля на труху в руках розсипаєтьс. Сьогодні докопали картоплю на городі, що на сусідній вулиці, ще вся біля дому, але тут хоч є що вибирать. Ввечері збирала бадилля на картоплі сорту Пікассо - радує, буду всю залишати на насіння. ще не погана Ладошка, але вона не така смачна .Взагалі, в цьому році вродила біла картопля. А Слов"янка так поросла, з картоплинки ще 2-3 наросло, прямо намисто.

4 лайка

А у нас гриміло, а дощу немае. Копали сьогодні картоплю, дуже слабенька. Белла Роза ще нічого, а вся інша - що горішки козячі, може трохи більша. Мама каже, що сейгод придеться, мабуть і свинячу самим їсти.

4 лайка

Ми на гароді біля хоти трохи поливали, та і земля тут краща. Думаю, що вистачить на всю сім"ю. А свинячу нам сусідки продають, так я її ще переберу і нових сортів собі навибираю. Так і Пікассо розвела, дали 10 картоплин, до весни 7 поїли миші, залишки помила і садила, а ще ту дрібненьку, що вибрала із свинячої. Але в минулому році був великий урожай , вона гарно вродила і весною садили вже півтора відра. Два роки назад приніс чоловік з базару 3 картоплини, не пам"ятаю сорт, є записано. Порізала, посадили і вродило ! Смачна, ще не бачила, яка вона в цьому році. А вже купили 2 сорти рання і надрання, по 1 кг. , на розвід.

4 лайка

У меня тоже Пикассо уродил , а еще Розара и Моцарт - эти радуют уже несколько лет!

2 лайка

Розара - це рання, червона, гладенька , продовгувата ?

1 лайк

Дощу було мало, так, 2-3 см. промочило, але хоч пилюку змило. Справилась на кухні і пішла на город - красота, Баділля не колеться. Хотіли копати (плужком) ладошку, але затія не вийшла. Спочатку треба вирвати, а же потім ралить. Картопля гарна, велика, а корінчиків - пучок, вирвати не можна. Так що буде за два прийоми, довше, але легше, картопля не правмується.

2 лайка

Да, Розара надрання , но очень здорово хранится в погребе.

2 лайка

Чоловік приніс з базару 2 сорти ранньої - червона і біла, а назву забув. Треба передзвонити продавцеві, знайомий чоловік, та записати. У нас рання Коломба - біла, гладенька, кругла, смачна, і сорокаденка, але ж мороз випалив, вже була з цвітом. То і урожай поганий. Люблю ще синю картоплю Принцесса, в середині жовта, дуже смачна печена і на пюре. Продовгувата, гладенька. Ох, 15 сортів знаю по назвах, решта - біла і червона. Садимо всяку, щось та вродить.

4 лайка

В мене 10 сортів картоплі , регулярно стежу за новими сортами

3 лайка

А ми вчора закінчили копати картоплю - гарно накопали, сховали в погріб і радіємо, всім вистачить!

6 лайков

Оля, подскажи по Мариновке слив, сколько воды идёт на ведро слив? Как ты определяешь сколько воды надо? Уксус ты с водой кипятишь или добавляешь?

Какие вы молодцы! А мы ещё не начинали, но у нас лошадки будут “копать” а мы собирать. Я большущей лентяйкой стала, даже страшно подумать чтоб картошку лопатой копать))

2 лайка

На відро слив 1 літр уксусу 9% 2 кг. цукру і приправки. Води не треба, сливи потім сік дадуть.

1 лайк

Віка, ми не копаємо лопатою, а таким плужком , я впереді а чоловік позаду. Земля дуже гарна у нас, м"яко, не важко. Але як велике картоплиння, то ми рвемо корчі і вибираїмо картоплю, а потім плужком докопуємо. Можна бадилля скосить, згребти а потім копать, але у нас такий метод. Картопля зовсім не травмована.

2 лайка

Якщо косити, то буде важче плужок тягнути, а вашим методом легше. Ми таким плужком осипаємо ранню картоплю, яку лопатою садимо, це близько 2-х соток, а іншу коники обробляють. Цього року вони садили, сапали, осипали ще й викопають)) Земля у нас важка, бувало що й коні плуга потягнути не могли.

1 лайк

Тогда совсем непонятно, думала кипящим маринадом надо заливать?
А как надо, вот собрала ведро слив и что дальше?