OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Розповім про сьогоднішні пригоди. Ранком чистила у кіз, вони ходили у дворі і ніби чоловік їх пас. Дивлюся, мої красуні доїдають гарбузове насіння на решеті під навісом. Біжу, забирати вже нічого. Насіння вчора вибрала, промила, чисте, свіже. Заганяю кіз, в голові карусель, що ж то воно буде, насіння ну може 1л. а можливо і менше. Закінчую прибирання, випускаю пару, захожу в хату, питаю у чоловіка, чому це він кіз залишив без нагляду, у відповідь чую - а що вони зроблять. Поснідали і виганяю кіз знову у двір, побачити, як вони себе почувають. Ластівкою обидві летять до пустого решета і німе запитання в очах - а що, нема, там же було ще трішки. Погуляли з пів годинки.Ну а потім бабка бігало до хліва щопівгодини, згонила, якщо лежать, за вуха гладила, животи перевіряла . В результаті бабка отримала стрес, дід - виговор, кози - насолоду.

24 лайка

Оля, мої також полюбляють полакомитись гарбузовим насінням. Спочатку хвилювалась, а коли дівчата в темі
розказали, що можна їх тішити такою смакотою то почала давати

3 лайка

А я постийно насіння гарбузове даю, просто не вибіраю, тру все разом. Зараз кожного дня їдять, кому скількі попаде

6 лайков

Та я злякалася, бо багато, щоб книжки не забилися, ну і на чоловік псіханула, йому поручено було . Наче стараюсь нічого не класти де попало, сміття недоступне, ще ж і коти є щоб якийсь кульок витягти, то десь вітром занесе з дороги.Як той Мороз-Воєвода, завжди все закриваю сама, провірю і сплю спокійно. А це ввечері вибрала гарбузи, думою, стече насіння і рано заберу в хату на котел.Ну нічого, трошки стресанули всі.

11 лайков

А что им нельзя семечек из тыквы? Я просто беру тыкву разбиваю на части и ложу они их грызут вместе с семечками…

3 лайка

9 сообщений перенесены в новую тему: Cир (творог) з топленим маслом

Інно, корінь росте в землі краще восени, ніж весною, рослині не треба лист викидати, це ж трати які для для неї. То всі сили для кореня. А земля промерзне ще не скоро, то встигне прижитись все, що треба.)

1 лайк

[quote=“Jkmuf, post:425, topic:10436”]
у сірого голова здоровенна
[/quote].

Олюнь, ти така цінна людина! Що не пост, то якась потрібна інформація :hibiscus: Про товстолоба оце вперше чую) Буду знать!

Оленька, спасибо, что пригласили за рецептиком творожка! Ещё вопросик- какие все же пропорции творога и масла? Соль то понятно,по вкусу. Т.е переложить слоями с маслом и все, больше ничего с ним делать не надо? Мне почему то показалось, что его в духовке протомить или слово “топленое масло” меня с толку сбило…

А охранник ваш особенно понравился! :hugs:

Мої за насіння продадуть і хату і сарай) б"ються.:dazedgoat:

5 лайков

:hahaha: и мои тоже

3 лайка

Юля, на жаль, немає в кого запитати, бабусі немає більше 30 років, я вже і сама бабуся. Маслом топленим заливалось, видно, скільки було того масла, який слой більше, який менше, десь прямо грудка масла була. А топлене масло називаїться так, тому що його розтоплюють, прожарюють, тоді вода випарюється і воно довго зберігається, не старіє. Колись було вологодське масло, смачнюще. Ой, поринула в спогади. Я ж у селі виросла, хто там тоді бачив у магазині масло, а як поїхала вчитися, то тоді вже пізнавала ази гастрономії.

4 лайка

:kissing_heart: Поняла, спасибо!

Вчора робила заготовки сиру на “П"яну козу”, закладала зерно в нові форми. Пресувалося гарно, на см

ак - потім розкажу, ну а на вигляд - оцінюйте.

25 лайков

26 лайков

А це Качотта, вимочена у вині, пахне дуже гарно, визріває.

34 лайка

Красотища. А качотту в каком вине вымачивали?

2 лайка

Каберне, воно було саме темне. Наливала в кульок з сиром і в кастрюлю з водою, так Юля “Ромео і Джульєтта” вчила

8 лайков

А кулечки брали обычные, или какие-то специальные?