Мороженое деткам

Дякую, що підказали. Так і зроблю.

Мої сьогодні також залізли в сінник і активно почали обговорювати де краще гнізда робити. Цього року зарання хочуть почати нестися, десь на 1-1,5 місяці раніше від звичайного…

1 лайк

Оце ж і лихо. Якщо занесуться ,через 2 тижні максимум треба садити, тоді в другій декаді березня - гусенята. Ще холоднувато. Де з ними діваться? Та і зелень тільки озимина.

1 лайк

Мої дамочки теж жопастенькі ходять :scream:

1 лайк

Дивилась на погоду, в лютому в деяких днях має бути +10 градусів. А кубло буде під старими червоними Жигулями, там де знесли яйце.

Соломи побільше, можна в покришку.

1 лайк

Таня, грибочки не зможуть в спеку їхати. Потрібно спочатку до мене назбирати, потім висушити в печі, а тоді на море @93799922 :mushroom: :mushroom: :mushroom:

2 лайка

Наташенька, нужно подумать :thinking: :hugs:

Можно грибочки засолить в баночку,и на море😁

2 лайка

Нужно не думать, а решать, что бы ваш муж не передумал за хозяйством см :grinning: :unamused: :stuck_out_tongue_winking_eye:отреть.

1 лайк

У козочек зимняя прогулка

10 лайков

У нас зимой, как весной

16 лайков

У Маркиза приемная мама

14 лайков

Домашние птици почувствували весну

9 лайков

Наши гуси

13 лайков

Класс, какие просторы для выпаса!

1 лайк

У нас тут джунгли, а мы как мавки лесовые.

3 лайка

Грета, трошки незручно писати на сторінці Абдули, тому перейшла на свою. Колись і я так обурювалась як ти, але змінила своє ставлення до фармацевтів відколи дочка пішла працювати в аптеку. По-перше це робота з людьми, по-друге туди приходять і аферисти, і екстрасенси, і з причудами, і хворі. Особливо деякі бабусі… :alien: :smiling_imp: :alien:Відповідальність там велика і працюють на совість, але як кажуть, хто не працює, той і не помиляється. @Greta

1 лайк

Я й не сумніваюся, що є клієнти яким подавай мізки чайною ложечкою. Але якщо людина каже, що розчин в очі, і дати спиртовий, то це вказує на повний не професіоналізм, якщо не злочинний. Добре, що я читала, багато хто використав би раз лікар виписав особливо не вчитуючись. І я не впевнена, що використання спирту в очі це пройшло б без наслідків . Це до Того, що повинні бути експерти на місцях, не студенти, не стажери, не ліві люди. Колись, знаю і такий випадок лікар педіатр передпенсійного віку В РЕЦЕПТІ, переплутала раунатин з рутином. Дитину врятувала саме уважність фармацевта, яка звернула увагу, що дитячий бланк рецепта

4 лайка

Именно последнее! И меня просто возмущает отношение к приему на работу людей без квалификации.

5 лайков