Мороженое деткам

Мое стадо коз пасеться между лесосмугами у кустах на болоте. Привязываю две главных, которым все подчиняються и бегают за ними. А когда прихожу наведать, то встречаю недалеко от них дикую козку. Интересно, что козлят диких от моих козочок никогда не было. Почему то пасуться вместе, а не влюбляються.

2 лайка

Наташа, автоклав ще не придбала так що тут я не порадник.

А в мене є автоклав.Чоловік змайстрував своїми руками.Готуємо і м’ясні і рибні консерви.

17 лайков

Обалдеть, а я купила , по Новій почті прислали з Харкова. Так у мене нема кому робити, а я боюся того автоклава, тому що один раз пробувала і всі банки повистрілювали.

1 лайк

Це кошмар!Напевно і коштував той автоклав?Та ще й спортив мяско?Можливо його можна повернути,має бути гарантія.

1 лайк

Коштував дорого, бо великий, але щоб його показати професіоналу, можливо я щось неправильно робила.

Можливо,там від тиску залежить,якщо тиск падає,то тоді зриває кришки.В нас автоклав на 20 літрових банок.

Можливо і від тиску. Для автоклаву є градусник і штучка, що тиск мірає і клапан. Але не можна зрозуміти скільки води наливати. Було заллято до верху, тільки трішки не вистачало до верхніх банок.

Вода має бути вище 1 см вище банок.

1 лайк

Тобто повинні всі банки повністю покриті і ще вище?

Так, Наталочка.Важливу роль відіграє резинка,якщо вона пропускає і тиск буде падати,то кришки позриває,щоб не ризикувати з виробами,то потрібно накачати порожній і сутки протримати…Одним словом,телефонуйте, розкажу по телефону,а то писати дуже багато…

2 лайка

Валя, ти справжня майстриня “автоклавних” смаколиків :yum:

2 лайка

Мои домашние птици и животные

SAM_2661 SAM_2215

16 лайков

16 лайков

Зимний закат солнца

7 лайков

Корова, которую теленочком

купила на скотовозке

19 лайков

Класна рижулька :heart_eyes: Рижі корівки мене завжди приваблюють :heart: :heart: :heart:

2 лайка

Поляна для коз

9 лайков

Гуси начали откладывать яйца на дворе. Смогут они сделать кубло в ином месте? @Greta

Погано, що вже почали. Гуси прив’язані до гнізда. Спробуйте там прибрати, і зробити гарне зручне гніздо в хліві. Але скоріш за все це нічого не дасть. Можна там де несуться надворі насипати побільше соломи і хай несуться. При такій температурі яйцям нічого не буде, гуси їх однаково закопують в солому. Збиратимете частіше. Гірше, якщо ви плануєте, щоб там висиджували, але і це не так страшно. Можна огородити буде.

1 лайк