Минеральные блоки-лизунцы. Отзывы и представители в Украине

Сами себе возразили, сами себе ответили - дополнительный источник натрия и не только натрия, а и других микроэлементов. Не хватило - полизала, хватило - не лижет. И далеко не все 120 грамм, натрий ведь почти во всех кормах содержится. Адекватному хозяину не надо с калькулятором высчитывать, сколько его животное получило натрия. Животное само восполняет потребности.

3 лайка

… тобто, якщо у тварини є потреба в селені (наприклад) тварина має нализати його з лизунця :slight_smile: + налиже і те, чого у неї вдосталь (наприклад магнію, або цинку, який в передозі є надшкідливим). А якщо в раціоні селену вдосталь, а треба нализати наприклад, кальцій і фосфор, то вона має їх нализувати разом з селеном :wink: ???
Людською мовою - це розвод, возити сіль типу вітамінізовану з Туреччини та Польщі. І за цей розвод ми платимо+ колір різний :-)))). Який подобається тварині (вона ж дальтоник), чи господареві. МАРКЕТИНГ.

Александр , если Вы думаете что козы такие дуры что будут грызть не достающий минерал , то спешу Вас огорчить. Мои первый день проявляли интерес к трем видам блоков , сейчас не интересуются от слова вообще. Я спокойна , значит дифицита нет.

Нужна просто соль-лизун , пожалуйста , есть и такой , к нему тоже равнодушны. :blush:

… тобто раціон - збалансовано. І переплачувати за заграничний NaCl нема сенсу. Я до того і веду. Український 5 кг коштує 19,5 грн. (3,80 грн\кг).
Я використовую сіно/солому/зелена маса (в сезон) +повнораціонний комбікорм для дійного стада (даю нормовано перед доїнням) + звичайний лизун в годівниці +вода

ВОТ ! ключевая фраза.

Я уверена что в К/К в составе есть все минералы.

А у меня нет К/К !
Дерть ячменя +макуха +сено +трава + овощи-фрукты. Откуда возьмется йод например ?

3 лайка

… супер.
І я коли не беру к/к маю наступний раціон:
сіно/солома/соковиті (по сезону)+ роблю кормосуміш для дійного стада ((дерть ячмінь/кукурудза/пшениця+ макуха соняшникова обжарена протеїн 32-34%+живина+Cа льцій Р (дійне стадо))+лизунець NaCl в кормушці+вода. Пропорцію розробив на практиці. І ВСЕ також ОК. Загугліть компоненти.

Очевидно, что вы просто рекламный агент от Живины)

Ну и славно. Ответьте мне, пожалуйста, как вы регулируете недостаток определенных микроэлементов в разные периоды жизни коз? Ведь и живиной, если давать больше, точно также, можно передозировать другие элементы и витамины.

Лично у меня три лизунца висят, что необходимо, то и лижут.

Безусловно, неплохо было бы поддержать отечественного производителя. Но есть одно большое НО. Качество лизунцов. Украинских у меня ушло 4 блока за месяц, просто потому, что они развалились, рассыпались. Так что я в данном случае за заграничное качество и экономию собственных средств.

5 лайков

Это тоже можно поддать сомнению…Уверены. что написанное соотвествует действительности ?

Запрошую до себе в гості: Корольова, 2 с.Степок Обухівський р-н. Маємо біля 10 голів дійних зааненських. Плідник - ламанч (думаю вливати нову кров). Біля 10 голів - шлейф.
З приводу нестачі/передозування маю перевірений практичний досвід. Єдине що хочу сказати - не все заграничне і навіть вітчизняне (не тільки добавки, лизуни, тощо) потрібне. Якби воно коштувало копійки - тоді друге діло. А так - МАРКЕТИНГ. Годівля, умови утримання, все має нюанси. Ними, я думаю, і варто ділитись. Тому - радий спілкуванню. Зроблю фотки цікавинок - викладу

5 лайков

Имела ввиду состав . который там обещает быть.А вообще-то в любой вещи. посмотрев на нее с разных сторон и точек зрения. можно найти подвох :wink:

У мене і у кіз і у корів стоять по два- три види солі. Тварини лижуть ту, яка їм потрібна.

Я не знаю, брала и кк и Сальций и Живину, не едят мои козы их - просто кормосмесь едят, а добавляю не едят, а не едят молока не дают… поэтому съели всё это добро курки :slight_smile:

1 лайк

… яка ближче :smile:

1 лайк

Помітив також: тварини невідомо в які періоди сезону, чи то лактації, змінюють свої вподобання. Наприклад один і той же к/к можуть один день з"істи під чисту, а в інший - зменшують споживання. Я при цьому - зменшую даванку корму. ТАКА ОСЬ фізіологічна ЕКОНОМІЯ ))

Не едят ни в какое время года :wink: , кк было бы проще мне лично давать, чем делать зерносмесь, но не хотят, я решила козам виднее, что им нужно и больше не заморачиваюсь :slight_smile:

у моих дамочек у всех разные уподобання… Одна вообще нос воротит от комбикорма, но Живину ест. вторая предпочитает ко/крм, третья ест смесь+к/к в равных пропорциях - и таки да, периодически меняют свое отношение к разным кормам Когда вижу, что оставляют что-то в миске - уменьшаю количество или полностью убираю на пару дней этот вид корма. НО! У меня их мало, вот и имею возможность контролировать каждую

1 лайк

До чого тут яка ближче??? У них безприв’язне утримання: яку хочу, таку лижу. Живину не використовую. Використовую вітацел як фермент та пробіотик та пурінівський премікс для дійних корів.

2 лайка

“… и привыкли, что после приема даже самых современных антибиотиков нужно дополнительно защищать свой организм, пропив тот или иной пробиотик.
Источник: http://www.woman.ru/health/medley7/article/148042/” це про людей.
Така думка і у тваринників. Пробіотик дається після лікування антибіотиками.
У жуйних тварин мікрофлора сформована надійно. Якщо не було курсу антибіотиків за різних показань у тварини, оптимальне РН, а значить і життєдіяльність бактерій в ЖКТ, забезпечується підкисленням, підсоленням, залуженням, зацукренням.
Якщо в цих співвідношеннях - збій, жоден посів …біотиків нічого не дасть.
Ваш пробіотик - кисле молоко, сироватка. ЇХ ВАРТІСТЬ ДЛЯ ВАС - 0,00 грн.
А для тварини, як і для людини це - найкраще на всі 100%.
ВСЕ РЕШТА - МАРКЕТИНГ :-))

5 лайков

:fearful:
Вы забыли добавить, что это все по вашему мнению.

1 лайк

:sweat_smile:… хотів сказати, що нормальна мікрофлора КШТ - це відповідне Рн– 6-6,5 в сичузі, нормальне цукрово-протеїнове відношення корму 0,8:1, співвідношення Мet:Lis1:0,7 в якому прекрасно й так ( розвиваються і функціонують бактерії різних відділів шлунку, що відповідають кожна за розщеплення та засвоєння корисних речовин.

2 лайка