ЛПХ "Рог изобилия"

Задавать вопросы по ветеринарии, кормлении, содержании, и другие подобные - запрещено правилами на личных страничках, создавайте темы в правильных разделах на форуме. За нарушения личные странички будут закрыты, а нарушители заблокированы на неопределенный срок. Нарушением считается как задавать вопросы, так и отвечать на них и поддерживать обсуждение “не по теме”.

У мене теж був такий дурнуватий півень - кохінхін,-гігант. Тільки боком повернись - нападає… Подарувала на перевиховання… Аиховувалт-виховували і з’їли(

2 лайка

Ну мій зараз ходе подальше і тільки скоса дивиться. Я ж його добре палкою погладила, не знаю чи надовго це затишшя.

4 лайка

такого петушка наверное на супик надо или на холодец :grin:

1 лайк

Його ця участь і жде, ну трішки пізніше :blush:

1 лайк

Зробив мені мій Сережик прес для сиру. Він робив сюрприз і тому зі мною не радився і зробив не великий, тільки на кілограмову форму. Але я йому дуже рада, так як більше я сиру пока не роблю, бо кізки не дояться, а молоко купую. Сьогодні уже випробувала, ніякі грузи не падають, клас. Тільки одне, що незнаю, якою вагою пресую.

26 лайков

А якщо спробувати помітку зробити на скільки закручуєте прес а тоді це прес замість формочки на ваги кухонні закрутити до позначки на них вага й покажеться з якою прес давить на ваги

1 лайк

А це сама маленька така форма ?

1 лайк

Ну, як сама маленька, форма з поршнем на 1 кг. сиру. Я в неї бувало закладала сирне зерно із 10 л.молока в залежності, який виход сиру.Там просто дві форми, одна в одній, щоб кращий відток сироватки був, і щоб на саму дерев’яну поверхню не стікала сироватка.

Я так пробувала, один прокрут зробила, а на вагах показало 1,5 кг, а мені здається, що щось не правильно. Ну думаю приловчуся.

2 лайка

От бачиш який молодець, а ти наїжджала на нього. Виправляється. Визнає свої помилки.

2 лайка

Ну молочка і сирку то хочеться. А ще коли гирі падали із сиру. Уявляєш спимо і тут грохот у кухні :hahaha:
В цьому році були без дойних, тепер будемо без м’яса.:grinning:

5 лайков

Класс Наташа,поздравляю с новинкой,пресс отличный,муж молодец :+1:,теперь лишь бы козки молочка не пожалели.Буду ждать
фото твоих сырных шедевров,с тебя консультации по сыроварению :wink:

2 лайка

Чого так? Нароляться ж козлики. Буде тобі й м’ясо.

2 лайка

Ну тільки козлики. А так були і бройлери, індики, кролі, перепілки, гуси. І , як виявилося все це я їм “сама” :thinking:. То я вирішила, що держу в цьому році кози і кури для яйця. Без молока попробували, попробуємо тепер без м’яса.

5 лайков

Що порадував чоловік, то порадував. Вчора сир спокійно пресувався, ото тільки, що вагу незнаю як вичислить, якою пресую. Ну то все приходить з практикою. А по поводу консультацій, звертайся, що знаю підкажу, а ні, то тут на форумі багато асів в сироварінні. А молочко дуже чекаю, хочеться, щось новеньке із сирів пробувать варить, бо куповане шкода перевести . Тай сирочки швидко з’їдаються.

2 лайка

Ну не знаю, мені однаково важко що без молока, що без м’яса. Бігти в магазин за тією ковбасою :nauseated_face: ? Ми правда і качок і гусей вирізали бо всім сусідам заважають, але свинки в сараї і ні хто їх не бачить.

3 лайка

Ми ковбаси не їмо. Тим більше після того, як я сама її робила і відчули різницю смаку. Попробуємо без м’яса, будемо вегетаріанцями :grin:

5 лайков

Я не поняла, вы без свинок, что ли? Если без - тогда мы идем к вам :hahaha:

4 лайка

Інна без усього, крім курочок і козочок. Бо в мене вже мізки закінчуються, які виїдають чайною ложечкою.:joy:. А на слідуючий рік може ми до вас не прийдемо, а прибіжимо самі. :hahaha:

6 лайков