ЛПХ "Рог изобилия"

И я уже полайкала , своих попрошу.

1 лайк

Це не моя ялинка. Це зробила Lesia_Salashna із своім 1.5 річним синочком,а мені захотілось ,щоб ми всі дружно іі підтримали. Сторіночку вона обіцяла створити.А вона приймає участь у новогодніх подарунках.

3 лайка

Зварила сьогодні качоту,правда трішки зазівалась,але дівчатка підтримали і таки получилась.

Перший раз робила качоту з добавками,одну з меленим перцем чілі,свій домашній перемелений у кофемолці,а друга з царською приправою.Із 8.5 л.молока получилось 1090 гр.сиру.

28 лайков

Ну вы и мастер. Молодец. И колбасы и сыр. умничка.!!!

1 лайк

Люда мені до майстра дуууже далеко. Я тільки учусь. А вам дякую за пораду,що до козочки,в мене ж таки вийшло.

Ну,що Олю ,пробувала осідлать кізок?

Ні. В мене проблемка нарисувалась. У моєі Чити майже нема молока :disappointed_relieved:

А козлятка під нею?

Ні. Я зразу іх забрала в дім. Все що видоюю віддаю ім.

1 лайк

Наташа, ця приправа якого виробника ?

1 лайк

Оля,ну вона повинна добавити,це ж вона вчора окотилась.А як у неі з апетитом.

2 лайка

Апетит у неі гарний. Сіно і вода в неі завжди. Води багато не пє. Зернові поки ще не давала.

1 лайк

Оля,якщо я правильно згадала,то брала на сайті Пряна хата. Треба у Наташі NATKA перепитать.

2 лайка

А скільки зараз дає молочка,козляткам хватає?

1 лайк

Да брала там,хотіла ссилку дать не получається. Пропишіть Пряна хата і там у спеціях,для вторых блюд. Там спеціі мені сподобались.

Є у мене в закладка, вже почитала. Дякую. Розкажеш потім, як на смак. Похожий склад спецій у сухій аджиці, мені подобаються кнолі з аджікою зверху, а в середині як?

Я із цією приправою робила бринзу,то сподобалось. Качоту робила із спеціями вперше. Потім розкажу за качоту.

1 лайк

Да, ми там купували приправки. Вони там і по ціні нормальні і якість гарна.

1 лайк

Дою 5 разів на добу, по 200-170гр. Ділю козляткам. Але вони випили б і більше.

Виходить біля літри. А буває,що на третій день молочко прибуває. Не хвилюйтесь,молочко прибуде,головне апетит є.Ось почнете ій добавлять зерничко і появиться молочко.

3 лайка