ЛПХ "Рог изобилия"

Не, я сравнивала- просила посчитать на Укр и НП, так на Укр примерно на 20-25% дешевле выходит.

Ну видно який регіон.

1 лайк

Да я же с Миргородского р-на, соседи!

Я знаю,ну от бачите,а різниця є.

1 лайк

А я купую в Зоомарк по 195 грн !!!

4 лайка

Зварила сьогодні Халумі,тільки,чомусь зверху,як вихолов прижовк. А так нічого,навіть не тріснув ,як перегинала.

22 лайка

у нас за козлёнка брали полностью переднюю лапу с лопаткой.

1 лайк

Зварила я сьогодні господарчого мила,через місяць буду користуватись.

29 лайков

Молодець. Це супер, я про миловаріння. Ми вже рік як своїм милом користуємося.

5 лайков

Я тоже,дякуючи Ксюші,користуюсь тільки своім.

2 лайка

Всих вітаю із святом СвятогоМиколая.images%20(1)

5 лайков

У мене одна кізочка огуляна уже три місяці ,а живота не видно. От і хвилююсь кітна чи ні .І ось Люда http://forum.kozovod.com/t/mini-ferma-kukalki/25281/15аА мені посовітувала сісти на козу і відчути козлят. Що я сьогодні і зробила. Коли вона іла,я тихенько підійшла і осідлала свою козочку,ну звичайно легенько,а то подумаєте,що як на скакуна заплигнула :joy:,і що ви думаєте,я відчула поштовхи .Чи то мені хотілось іх відчути,але коли обняла руками нічого не відчула,знову осідлала,знову поштовхи. Ну зате в мене надія яка велика появилась. Я не так хвилюватись стала. Так,що дякую Люда за таку спробу,перевірити козу на кітність.

12 лайков

О я завтра всіх кітних кізоньок так перещупаю чи осідлаю легенько.

2 лайка

Так дійсно,я відчула. В мене кізка трішки дикувата,і коли Люда порадила так зробить я ій сказала,що не вийде,коза мені не дозволить. А сьодні вона так смачно іла,думаю дай попробую,і от.

4 лайка

Дєвочки давайте під ялинкою поставимо лайк і підтримаємо нашу форумчанку.You’re Temporarily Blocked

5 лайков

Я вже…ще рано врвнці :evergreen_tree::wink:

3 лайка

Я вже бачила. Я вчора поставила,а сьогодні зайшла подивитсь дивлюсь мало,думаю дай ще тут напишу. Ну вона так мило написала,як півторарічний синок іграшки подавав,то захотілось допомогти.

2 лайка

Я тоже уже :wink:
Елочка обалденная :star_struck:
Сейчас ещё мальчишки приедут с города и они полайкают :grin: Разом нас багато :wink:
@Lesia_Salashna

2 лайка

Я тоже своіх просила,ще перепитаю чи лайкнули.

Я ужепоставила. Ёлочка супер. Очень красивая.

1 лайк