ЛПХ "Рог изобилия"

Не казали …а я чомусь не спитала :frowning_face:

1 лайк

Ну у тебе я візитка є , то можна буде спитать. А так як узнаєш ,що ще буде, то і мені скажи, може получиться приїхать.

1 лайк

Читаючи сторіночки наших новичків , прочитала, що Олеся @Roj_family для своїх запрошених на форум подружок Свєти @lana16121974 і Іри @irisha.kysliak проводить конкурс , вирости ананас. Вони на сторіночці 20 квадратів так цікаво все це обсуждають, що мені також захотілось попробувать виростити ананас. Смішно, уже я бабуся,а задумалася, ананас це фрукт чи овоч?
Ну добре, так ось купила я ананас, а тут і син купив собі, я йому сказала, щоб верхушку мені приніс. Почитала в інтернеті, як його садить, буду пробувать.

20 лайков

Ананаси шикарні! Звітуйте нам про свої успіхи!

3 лайка

Ната ти теж вирішила прийняти участь в конкурсі ананасів?:grin: Хай в тебе все вийде!
А приз який?

2 лайка

Там приз від Олесі подружкам. А я так просто примазалась , хочу попробувать чи получиться,

1 лайк

Приз є, його отримають всі учасники - це з’їсти ананас, а переможці зможуть куштувати власні :grin::grin::grin:

3 лайка

Клас, цікаво, в кого ж з учасників вийде стати переможцем :dizzy::dizzy::dizzy:

3 лайка

Щось не схоже, що скоро, погано розгладжені складочки. А вим’ячко як, вона первістка?
У ФБ вчора бачила, що під Полтавою розквітли підсніжники.

1 лайк

Я ж і кажу явних ознак не має. Вім’я відбила ще у 7 місяці. От тільки на 2,5 місяці пузо великувате.

У нас дома є підсніжники, але їх не видно, хай ще сплять.

2 лайка

Смачно годують :grin:

3 лайка

Та я б і не сказала , а в тім будемо бачить. Одне досадно, що молочка не має. Чоловік уже зрозумів, що краще свого не має ніякого.

7 лайков

Що правда то правда.

3 лайка

Наталочка, не швиди)) окотиться як час буде. З вим’ячком коли його нема, конешна проще, але ж перед окотом воно повинно наливатись, збільшуватись. Чекай. Не могла вона тебе обдурити :wink:

1 лайк

Оооо! Я вже нию, що молочка хочу, скучила :blush: Мої дві дають молочко ще, але ж воно все для Вукі. Нам лишається аби на каву ранком.
Сьогодні зробила каву і кажу: так сира хочеться :smirk: А чоловік: неси. Є ж же, що на Новий рік лежить. Кажу: та то ж на нр. А, каже, скільки там до того Нового Року! Неси! Я теж сиру хочу! І так на вушко :face_with_hand_over_mouth: : і вже давно :shushing_face:
Посміялася з нього, а теж же не завжди підтримував и розумів :stuck_out_tongue_winking_eye:

8 лайков

Вона ж у мене перегуляла коли я надіялась, що вона кітна 2,5 місяці, я тут писала. А я ще надіялась, що то так, захотілося пілгульнуть. А це ж уже сроки піджимають, а признаків нема, то і думаю, що прийдеться ще молочка підождать. Зате потім її і в попу цілувать будемо :grin:, так скучимо за молочком.

2 лайка

Ну так і шо тобі не так? Чекай, кажу :wink: Народить. Хочеться канешна як найшвидше, але ж раніше як запроситься, воно ж не вискоче :grin:

3 лайка

Сьогодні у садочку було новорічне свято. Дітки маленькі, але вихователька молодець , дуже цікаве свято було. Діткам дали аж по чотири подарунки. Моя красуня


37 лайков

Красунечка яка :hugs: Як віршик? Шось вийшло?

3 лайка

Да, я навіть не чекала. Думаю, людей багато, то забоїться. Я підійшла сказала, що коли розкаже віршик дід мороз дасть гостинчик і все ок. Ну правда незнаю чи хто розібрав слова, це вже друге :grinning:.

11 лайков