ЛПХ "Рог изобилия"

Дякую Інна. А то жалко літр молока відливать.

конечно получится, даже не сомневайтесь

1 лайк

Це я купила коров’яче молоко. А обдурить молоко можна, трішки вершка зібрать. Чи хай цільне.

Я вот в видео рецептах тоже часто встречаю рекомендацию собрать сливки. Лично я так никогда не делаю.
А по поводу закваски на 10л, а не на 11, то тут такое… Бактерии в пробирке не поштучно, чтоб на одиннадцатом литре перестало работать

3 лайка

Ну подивлюсь, зберу з однієї банки і подивлюсь, який сир вийде.

2 лайка

вот это правильный подход: эксперементальный

1 лайк

Анекдот напомнили:
Купила йогурт с 1000 бактерий, принесла домой… пересчитала… так и есть, двух не хватает…

19 лайков

яка ж вона гарненька і панчохи сиві, красуня, я б таку залишила, вітаю

1 лайк

Вона вся сивенька, хотіла, але тато у нас ще залишається.

у мого дорослого козлика така ж проблема, сьогодні проколола івермектин, тож буду спостерігати далі

2 лайка

Сьогодні моі дві козочки поїхали до нової господині. І я впевнена, що вони найшли самі заботливі ручки, де дійсно ім буде добре.

20 лайков

Ой это всегда прекрасно, когда животные находят своих хозяев. Пусть они любят ваших - уже своих девочек.

9 лайков

Я впевнена, що любитимуть :blush::blush::blush:

3 лайка

Гарна новина, хай їм щастить

1 лайк

Обіцяю любити, та вже їх люблю. І не тільки я, і донечка і чоловік і старший синок всі няньчили цілий день, вони ж такі лапульки.

8 лайков

Наточка, я рада що вони попали в твоі ручки. Я впевнена, що вони тебе не розчарують, а в майбутньому порадують смачним молочком. Дякую за гостинчик :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

3 лайка

Наташа, Ти мене не перехвали, а то я аж застіснялася :wink:, дякую за дівчаток :kissing_heart:. Пішла хвалитися додому.

4 лайка

Наталочка, вітаю…Ти формуєш гарне стадо…і можливо ми з Наташою @11111111111111111111 через козенят породичаємося…хоча ми вже всі тут як родичі. :heart_eyes::wink:

5 лайков

Дуже дякую, і маю надію що все в мене вийде. Якось ще не звично. Два роки мріяла, роздивлялися і думала що купити гарненький козенят то нереально, бо всі так далеко, або дорого ( для мене). А тепер виявилось реально, за якихось пару місяців вже п’ятеро. І такий азарт, аж страшно :joy::joy::joy:.

11 лайков

Тааак…якщо страшно, то треба поки що пригальмувати…бо чоловік то поки що наблюдає, а потім буде, як у Наталі @11111111111111111111…скаже, що підеш жити до кіз у сарай…:wink: а взагалі…нічого нереального немає, особливо коли є бажання. Ви молодці.

5 лайков