ЛПХ "Рог изобилия"

Він якраз і не проти, тільки я розумію що ставити їх немає де. Були в одному сарайчику маленькому, виселила гусей віддала козочками ще один в два раз більший, і дивлюся цей теж вже малуватий. Ще дві повинні розкотитися.

3 лайка

Відпав у однієі козочки ріг. Ну більш всього вона його збила, бо зостався кусочок всередині. Крові було не багато. Я зразу і не замітила, що вона без рога.кози хвіртку відкрили і вийшли гулять, а я іх загнала, а потім замітила. Засипала присипкою, ну відтіля, щось біленьке сочилось, то я ще забрискала чемі спреєм. Скажіть більше нічого не потрібно робить, колоть нічого не потрібно, щоб інфекції не було. Бо Люда @L-U,казала, що кров’ю вимивається, а якщо її майже не було.

1 лайк

Наташ, я теж зразу засипаю присипкою, а на другий день чемі спреєм забризкую і все. У мого Норда теж вчора відпав другий ріг.

2 лайка

Ну я через хвилин 15 після присипки забризкала, бо бачу присипка помокріла.

Наташа, нужно смотреть по ситуации. У моего Мойши было сразу видно, что плохо. И я на следующий день начала колоть антибиотик.
Сейчас у Демида отпал рог, то тоже маленький очаг с сукровицей был и совсем чуточка гноя. Подождала, увидела, что затянулось, колоть не стала.

Ну зараз бачу, що затягнулось,коза їсть. Ну своєї сестрички сторониця, бо вони разом, а та також рогата. Кормлю тепер цю окремо, бо боіться підходить. Ну завтра подивлюсь. А кусочок той, що залишився тепер рости буде знову?

А кто его знает!? Смотря в каком месте, какой кусочек…

1 лайк


Первопроходці :grin:

27 лайков

Ната, а літера “Д”…то помічено що дівчинка буде? :wink:

Вітаю…

2 лайка

Ага ,ти ж бачиш, там самі дівчатка :hahaha:
А якщо серйозно, то день і ніч, коли перевертаю яйця.

4 лайка

Ну может, это установка такая, на девочек)

Как раньше по телику были Кашпировский, или кто там, “Даю установку”) Вот я с родителей тогда потешалась, когдя рядком садились “на процедуры” перед теликом.

8 лайков

А я літерою “д” помічала домашні, а якщо козочок помітить після покриття літерою " д", можє дівчатка будуть :rofl:

І мене бабуся садила, я зовсім маленька була.

6 лайков

Вы 2 раза в сутки яйца поворачиваете?

Я 3 раза. Яйца помечаю Х на однойй стороне и О на второй

2 лайка

Я два раза перевертаю. І день, ніч мені проще, а то забуваю чи перевертала чи ні. А коли ви третій раз перевертаєте?

1 лайк

17 лайков

Я чотири рази перевертаю: 7,12,17,22. Гарна квочка перевертає 8-10 разів. Є люди і вночі перевертають, я вночі сплю :laughing:

2 лайка

Ну ось іще буду закладать, попробую. Може більший вихід буде. А то із 65 шт вилуплюється около 45 шт.

2 лайка

в 6:00
14:00
21:00

не самый плохой выход…

3 лайка

І який вихід птиці?

Ой Наташа, різний вихід. В цьому році ще не лупила,а в тому році взагалі якась біда була з інкубацією.

1 лайк