ЛПХ "Рог изобилия"

Наташа пропонуй Людмилі свого Тора, ще ж не продала?

1 лайк

Наташа вітаю з малюками, хай ростуть здорові та молочні.

1 лайк

Так він дуже великий…його потрібно везти бусом або грузовою машиною.

1 лайк

У мене процентні англонубійці. Віддаю перевагу заано- нубійській помісі. Але у мене мої козочки дворянки, а козли 50% та 75% англонубійці.

Я можу пропонувати цапка із хозяйства СОЗІДОРА 75 проц. батько Дінар. Аскільки років вашому і якщо хочу фото перевезти у нас є чим

Ні, дякую, мені на плем’я козлик поки що не треба. А інформацію про свого я на вашій сторіночці залишила.

Я вже подивилась я в цьому році уже некуплю я від Тані созідори привезла козлика і 3 кітні козки правда одна ще в Тані окотилась а тепер у мене масові окоти то я хочу поміняться щоб не зарізали а я декілька віддам на мясо бо не знаю куди дівать може пройде час і будем нанімать різника але не січас дуже люблю іх мені важко

1 лайк

Ну як до нашої поїздки у мене хтось окотиться і буде козлик, то тоді домовимося…можливо й Наташину козочку тоді якось уже заберемо.

1 лайк

буду дуже благодарна а я Наташі і вам коробки передам і чим зможу допоможу .

1 лайк

А як у тебе получилось, що не знаєш. Чи вони разом були?

Дякую Натуль за привітання :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 лайк

Якраз і у гостях у мене побудеш. А то так навряд приідеш, а то повод буде :blush:

Були моменти, що Тор розвалював загородки і кози всі ходили грязні…я записала собі, що наче покриті…а в термін ніхто не котиться…А Норд у фартуку ходить постійно, але восени був момент, що він його порвав і я поки пошила новий він ходив без нього…ось якось так. Тільки дві окотилися нормально (санкціоновано) момент покриття я бачила.

3 лайка

Це саме хуже, коли не знаєш і ждеш, ждеш, а їх нема і нема.

5 лайков

Та, да. І таке буває…

1 лайк

А чого ти за гості відморозилась :grin:

1 лайк

Я вже пізніше прочитала…та якщо всі обставини складуться, то заїдемо. Правда ми планували у п’ятницю 29.03 виїхати, а 30,03…ну максимум 31-го назад, бо і окоти (у мене таке як одна ще теж санкціонована є на 01.04) і вибори…хочу проголосувати. Так що як все встигнути навіть не знаю.

4 лайка

А тут хоч і знаєш коли, а ходиш – ходиш -ждеш. А хвостик обхвачується, а… Ну, жду я . мені легше ждать, чим нежданчик у минулому році на 133 день.

6 лайков

Дєвочки, а як ви думаєте, получиться в мене сир з 11 л. молока, коли закваска на 10 л. Чи той літр відливать.?

1 лайк

Да получится, калье чуточку дольше просто выдержать.

6 лайков