ЛПХ "Рог изобилия"

Жалко козочку, это правда. Но мама жива и уже поправляется это главное. Много ей вкусного молочка чтобы хватало и сынку и хозяйке. А Вам здоровья в первую очередь и терпения, а козочки еще будут.:rose::rose::rose::rose:

1 лайк

Дякую Лєна за побажання. Молочко в цієі кози дуже смачне, буду надіяться на побільше :grinning:

Вот видите-это главное, а все остальное приложится.Еще раз крепкого здоровья терпения и реки молочные.:goat::goat::goat::goat::goat::tulip::tulip::tulip::tulip::tulip:

1 лайк

А ну козоводи, хто залишає козлят з мамкою, підкажіть чи коза гріє малишів чи ні. А то я пішла, а козлик стоїть і труситься, а вона його тільки те і робе, що вилизує. Ну я його в хату забрала, потім віднесу як почне їсти просить. А от думаю, як мені з ніччю поступить. Залишить з мамкою чи краще забрать?

Хоть и с маааленьким опытом, но всунусь. Мои малыши родились в первые ноябрьские морозы. Ну и, так как планы у меня были другие, оставляла с мамками. Забирала только обсохнуть. Ни кто не замёрз. Ваш малыш просто слабенький, но к вечеру и обсохнет и наесться. Вряд ли мамка оставит замерзать дитятко

6 лайков

Никогда не забираю малышню. Даже на обсохнуть. Сделайте им с мамой закуток, или в отдельную стайку, чтобы не было сквозняков, соломки мягкой настелите побольше. Мама согреет, если приняла и облизывает.

9 лайков

Наташ, у тебе ж не мінус у сараї. Коза, після того як оближе його гріє звичайно. Просто ти ж все не бачиш, бо у сараї не живеш. Ми залишаємо постійно до 2 тижнів козенят з мамкою, то ще ні одне не замерзло.

4 лайка

Дякую дєвочки за поради. У нас у кожної козочки окремі апартаменти, апетит у козльониша хваткий. Мінуса не має, вдень у мене сарай відкритий, так я його закрила хай в середині нагріється і я тоді віднесу козлика до мами, бо так смачно спить під теплим конвектором. Мабудь відсуну від тепла, а то тоді мерзнуть почне.

2 лайка

Зважила я свого козльониша-2600 .А ось і він сам.

37 лайков

Тху…тьху…тьху на нього. Таккий гарненький. А чому зразу шашлик? Може хтось мріє про такого козлика.

3 лайка

Ну в основному сусликів на племя беруть,а цей ельфик. І бачу на ринку їх багато. А козочка більш розписана була, така красуня, ух…Ну все проїхали.

1 лайк

Ну і нічого…шашлк так шашлик. Я у ламанчах не розбираюся…у мене інше кохання.

2 лайка

Та я і не переживаю по цьому поводу. Подержим до місяця і шашличок буде.

Эх, какой лапсик! Может ушки купировать?

1 лайк

Співчуваю , Наташа . От же все ще попереду !

1 лайк

Тільки но ходила дивитись, як там мама з дитьом. Так цікаво вони вдвох лежать, тепер я спокійна, йому не холодно. Козомама молодчинка.

9 лайков

З однією кізкою розібралась, на черзі її доця первокотка. Сьогодні 144 день, а вона гребе підстилку, уші і роги теплі. А хвоста дере дуже високо. Підійти до неї неможливо, вона в мене така дикунка,незнаю як я з нею буду, коли окотиться.Спать мені вночі чи може в сараї розкладушку поставить :grin:

7 лайков

ви сміетесь а я подумую по середині тюків покривало і діжурить 4 козочки в один день а там подивимось

4 лайка

Сміяться, то сміюся, а сама незнаю що робить. Здається ранувато, а поведінка страннувата, ще ж і підійти до неї неможливо. Хотіла на хвоста подивиьись, так такі танці починаються, я думаю їй болить, ото і танці.

1 лайк

в мене кітні первістки так само то я нахиляюсь і під хвоста заглядаю в прошлому році теж такі були але як почались потуги то не тікали я длась з ними що аж тиск поисився вишла з сарая червона а потім сама з себе сміялась

3 лайка