ЛПХ "Рог изобилия"

Потіскала я твоїх козляток, а тепер скучаю за ними :blush:. Скоріше б своїх дождаться. Саме обідно буде, якщо я не поїхала, а завтра нічого не буде.

4 лайка

Натуся, вітаю з таким гарним подарунком!
Мені теж вчора прийшов термокаутер від Олесі. Він такий величезний і важкий :open_mouth:
Тепер головне набратися сміливості і зробити перше обезрожування.

4 лайка

Так вже нікуди не їдь поки не народе. На скільки помню якраз на ці дні срок окоту.

А я така вдячна Наташі @Nata78, що вона дала мені таку можливість і вже не так страшно.:grinning:

3 лайка

Добре тобі, що в тебе поруч є грамотний вчитель🤗 А я буду самоучкою, що надивлюся на Ютубі те і моє)))

1 лайк

Уже нікуди і не їду. Дітям сказала, щоб постарались самі доробить,а після окоту приіду перевірю роботу :joy:. Так що приїде теща :smiling_imp: приймать роботу.:joy:

1 лайк

Знаєш Мар’ян, не такий страшний вовк ,як його малюють. Але дійсно, коли подивилась в живу, та іще і сама прпробувала, то дійсно інше.

2 лайка

Ну, що , опізнилась я до своєї козочки. Прийшла, а козлик ходе біля мами, а козочка була мертва :cry: . Зважить поки нема чим, але козлик маленький. Хочу залишить під козою, але взять сісю в нього поки не получається, а от із соски смоктав добре, ще і добавки попросив. Козочку дуже шкода. Як би я прийшла раніше, можливо вона була б жива :disappointed:.

9 лайков

Наташ, не вини себе. Все в житті буває. Всеодно вітаю тебе. Козочці скоріше відновитися і давати багато молочка. Козенятку теж гарно набирати вагу.

7 лайков

Ох як щкода :sob: … Здоров’я вам и вашій кізкі… :rose: молочка щоб усім хватало.

3 лайка

Дякую дєвочки за підтримку. Козлик ельфик, так що майбутній шашлик :blush:. Ото як кажуть ніколи не плануй на перед, а думала козочку залишить собі. Ну головне, щоб козочка швиденько відновилась, а козенята ще будуть.

12 лайков

Не расстраивайтесь, Наташа. Так было суждено. Ничего уже не поделать, может на следующий год принесет вам козочку, главное, чтобы здорова была и козочка, а главное, ее хозяюшка!

7 лайков

Дякую Інна за підтримку. Я з вами согласна на всі 100%. Це тільки перші окоти.

5 лайков

Очень жаль :frowning_face: но без потерь не бывает. Главное чтобы с мамой козой было всё в порядке.

7 лайков

Вітаю. Ти так переживала і чекала на цей подарунок. А скільки праці вкладено у перемогу…

А мій Віталік і спати лягає зі словом “термокаутер” і встає…а вчора питає на коли він мені потрібен…Переживає, що не встигне купити чи що?

2 лайка

Козочка очистилась і я їй віднесла її синочка, кажу на і няньчи. А він не дурний бігом шукать сіську, ну я йому трішки підсобила і пішла. Будемо дивитись дальше. Це я за скільки років вперше залишаю дєтьо під мамкою.

6 лайков

Від праці голова кипіла, але все вийшло, чому я дуже рада.

2 лайка

З мамою все дрбре ,сіно їсть,тепер ще і синочка няньчить :grinning:. Хай заботиться.

6 лайков

Жалко, козочку, конечно. Но главное, чтобы мамочка здоровая была. Побыстрей восстановиться и молоком порадовать хозяйку!

3 лайка

Дякую Іра. Це в неї третій окот. Надія велика, але пока вим’ячко не дуже налила. Ну буду бачить.

1 лайк