ЛПХ "Рог изобилия"

У мене тільки надія що як почнуться потуги, то присмирніє. Так не хочеться вночі бігать. Дала б подивитись на зв’язки, а так з заді вообще підійти не можна. А веде себе беспокойно.

Наташа, если не дается трогать - присмотрись внимательно, там визуально видно - прямо перед окотом по обе стороны от хвостика как бы ямки образовываются

4 лайка

Да,там ямки замітні. Ото ж і хотіла потрогать хвіст, та куди там ,чуть загородку не рознисла. Буду ходить навідуваться.

не лякайте навідуйтесь я світло оставила а в вікно заглядаюне хочу биспокоіть

1 лайк

рожае коза другокотка вона знаходиться із своіми дівчатами теж кітними стогне і іх ганяе вони в угол забились харашо що іх загон метррів 15 квадратних то я іі привьязала і тепер переживаю хотіла дівчат перевести рядом то ті штурляються боюсь щоб не навредить ніч весела буде

1 лайк

Люда, все буде добре!

Отвяжите козочку. Козочку в родах нельзя держать привязанной. Ей свобода передвижения нужна. Нужно выбрать удобное место для родов, потом деток облизать и т.д.

10 лайков

цепок довгий а так дочок штурляе щас піду гляну

Цепок довгий при болях і запутаться може, краще частіше навідуйтеся, але відв’яжіть.

5 лайков

Я так часто робила, як свинки поросилися. Покладу 2 тюки і сплю собі тихенько, нікому не мішаю. Але світло завжди залишала, щоб не нервували. А біля кізочки сиділа на її лавці, вона по загончику ходить, а я чекаю, тривожний пакет під голову і красота.

5 лайков

Оля я пока бігаю кажді 15 хв. козочка стогне тільки привьязала вона в загоні із дочками теж кітними почала іх штурлять загон великий цепок метра 2 бо боюсь щоб шкоди дівчатам не наробила от тільки побалакали про нічний окот так і вийшло

1 лайк

А потуги є чи тільки стогне?

поки тільки стогне солому підгорнула вимя набрала і в очі заглядае не лягае ходить

1 лайк

Вона так може і до утра проходить. А зв’язки розійшлися чи як і моя не дає дотронуться?

Я зайшла до своєї вона лежить. Думаю, якщо вночі прокинусь, то сходжу, а якщо ні то понадіюсь на Божу милість. Ще тільки 144 день, правда в минулому році первокотка родила на 145 день.

1 лайк

не дае доторкнуться одичала то я і не лізу надлюдаю і все попросила синів заглядать я встаю в 3 або пів 4 пораюсь у 5 то мені не звикать а зараз уже до сну нахиляе ще з пів години підожду а потім хлопці нехай завтра посплять подовше

1 лайк

у моеі срок 19 то виходить 146 днів

Коли є кому приглянуть, то краще ляжте відпочиньте, а то хто зна як дальше піде.

1 лайк

Обалдеть) А это разве не ночь?) Я иногда в такое время только спать ложусь.

Попробуйте козочке тюками отгородить уголок, мне так подсказали. Может ей нужно укромное местечко, вот и гоняет всех.

2 лайка

я ходила тільки що у неі пів загону то ій зручно дівчата далеко від неі