ЛПХ "Рог изобилия"

Гарячою в коптилку,бо ковбаса помокріє.Довели до 70, і зразу в коптилку.

Хочу привітати з наступающими святами наш дорогий форум,його творців,модераторів ,всіх тих хто приймає участь для процвітання нашого форуму,а також усих форумчан і гостей нашого форуму.Хай вам щастить із кожним кроком,вітаю вас із НОВИМ РОКОМ.Хай добра воля у вас гостює,хліба ніколи хай не бракує.Хай ваші рідні в будні й неділлі будуть здорові,веселі,щасливі.Я вам бажаю від серця щиро,щоб у вашім домі було все мило.Хай здійсняться усі ваші мріі,щоб рік новий,став роком надіі.

18 лайков

З Новим роком я вітаю
І всього-всього бажаю:
Радості, кохання, щастя,
Щоб життя було, мов казка!

Хай збуваються в цю ніч
Мрії та бажання,
Щоб виповнювались всі
Плани й поривання!

8 лайков

IMG-0e214b20e83b15b7e69bf22e46d7b820-V

8 лайков

9 лайков

Оцініть мені камамбер. Роблю другий раз,перший зовсім був неудачний. А що ви можете сказать по цих фото.Йому 16 днів,ну він не дуже пушистий.

17 лайков

Супер…тепер треба лише спробувати на смак. Тоді й робити висновки.

1 лайк

На вид нормально,да. А чого малопушистий,дивлюсь у других такі пушистики білосніжні,а в мене трішки жовтуватий,як кофе з молоком.Нат,а коли його пробувать,щоб точно вияснить.

1 лайк

Ната, він повинен бути білим. То або ще погано покрився пліснявою, або там ще якісь бактерії заселилися. Пробуйте вже.

2 лайка

Здравствуйте! Поздравляю Вас с Новым годом желаю чтоб вы оставались такой только сильнее багаче. И !!! Вы молодец все что думаете то и пишите!!! МОЛОДЕЦ!!! Спасибо за общение!

3 лайка

Дякую за поздоровлення. Я і вас вітаю із святами. Нехай Новий рік стане кращим, ніж попередній, а поруч з вами завжди будуть надійні друзі та кохана людина. . Щастя і добра. Миру і спокою. Нехай в новому році буде вдача та успіх. А самі ви ,щоб були здорові і повні сил і творчих задумів.

Оце лежу і не спиться,дай думаю шо не будь напишу. Новий рік наступив,а на душі чогось сумно. Мабудь уже хочеться весни,сонечка,вийти на вулицю з грабельками. Уже планую яку птичку держать,від якоі кізки можливо козочку оставить.Моі ярочки такі круглі ходять немов вагітні. Почала запускати дворянку Сабріну,у неі 13 січня буде,як три місяці вагітна,а бачу ій так уже не хочеться доіться,то я вирішила оставить іі в спокоі. Сьогодні порадувалась за Мар’яну,вона з подружкою найшли один одного через 24 роки. Що значить дружба. Поплакала за Лєною,хоть іі знала тільки віртуально ,але жалко коли уходять такі молоді ,енергійні і добродушні люди. І так день закінчився. А завтра прийде ранок і з головою в роботу. Кухня,господарство і форум,я без нього вже своє життя не уявляю.

20 лайков

І мені чогось не спиться.

2 лайка

А чоловік бід боком хропе,аж приспівує.:joy:

3 лайка

Буду лягать спать,тим більше ось,який красавець мужчина під боком спить. Всим спокойноі ночі.

15 лайков

Забрала я на пошті лизунці. Вдячна Вікторіі за оперативність. Понесу зараз кізкам,щоб сказали як ім на смак.

13 лайков

хорошие лизунцы! Правда, мои видимо наелись - уже не так грызут как сначала, и это радует! Ног в конце января все равно еще буду заказывать - после окотов потребность опять возрастет, я думаю. Да и вообще - хорошая штука - лежат хорошо, не рассыпаются. Спасибо Виктория за качественную продукцию!

3 лайка

Ну що,підвісила я лизунці,зразу напали і почали гризти,але через п’ять хвилин,ім уже цікава стала вірьовка,на якій я іх підвісила. Піду зараз шукать проволоку. Так що,я заспокоілась,що не дуже гризуть,правда може,ще не розпробували. Ярочка трішки лизькає. Моі дворянки по разу гризнули і пішли,інтересу більше не проявили. Завтра побачимо які будуть лизуни.

4 лайка

В ціх лизунцях хороший великий отвір. Ми підвішуємо на цепок і з’єднуємо звичайним карабіном. Так безпечно і я не переживаю, що наїдяться мотузки.

4 лайка

Дякую за пораду. Завтра куплю карабіни.

1 лайк