ЛПХ "Рог изобилия"

Спасибо огромное.

Я брала нітрітну сіль на сайті Пан колбаскін. Інна написала тобі тему ,яку почитай,там і ссилка є на неі. М’ясо було жирненьке,не обрізала,але на наступний раз добавлю дрібненько сала.Оболочка,тоненьна свинячі кишки,а товста,то купувала там же на Пан колбаскін.

Наташ, а молола фарш на звичайну м’ясорубку? Просто у мене до ел. м’ясорубки є три фракції решітки: звичайна (середня), велика і зовсім дрібна, як для ковбас та сосисок.

1 лайк

Наташа дуже дякую. Сыра наварю.хлеб пеку еще колбаски и море по колено.Вот смотрю девочки мыло варят-думаю и это попробовать что-ли.Когда сделаю отпишусь.

2 лайка

Оля, обязательно пробуйте, хотя бы для себя. Свое мыло- это супер и не сложно. Главное все делать необходимыми мерами безопасности и все.

1 лайк

Наташа нашла мастер-класс у нас на форуме.прочитала.Руки чешутся.Спасибо.все бегу кормить свое царство.

2 лайка

Нат,молола зразу на велику решітку і другий раз на дрібненьку. Тільки молола мерзлим. Пишуть,що м’ясо повинне бути дуже холодним. То перший раз помолола і фарш тоненько в плівку і знову у морозилку. Було три пакети. Взяла один пакет,як тільки підмерз перемолола,ті два в морозилкі і т.д. Якщо позвони.

2 лайка

Вари,дуже цікаво. Я сьогодні дігтярне варю,та щей гарячим способом,перший раз. Подивлюсь,шо получиться. Класний форум,ще всьому учиться і учиться. Дякую дівчатка,що ділитесь своіми МКласами.

7 лайков

Так…напишеш мені пропорції. :wink:

1 лайк

Найшла в інтернеті. Бабасу-140 гр,масло ши нераф.-180 гр,масло оливкове-180 гр,масло какао нераф-100 гр.вода-150 гр,NAOH-83 гр,(вода-60 гр,масло ши-48гр,деготь-40гр.)-в кінці після духовки. Ксюша казала для дегтю можна дешевші масла взять,ну мені цей рецепт понравився вирішила попробувать
Напишу що получилось.Наташ,а на молоці варила?Дуже мені понравилось.

2 лайка

А мне не понравилось Молочное :unamused: какое-то оно быстро смыливалось. Не понравилось вобщем.

А Дегтярное супер :+1:t2: на 1 кг масел всю бутылочку дегтя вылила. Масла обычные базовые

Як добре,що ти до мене завітала. Я думала у тебе за лаврове спитать. Аби ти мені пропорціі написала.А молочне я варила своє з масел авокадо,макадаміі,нім,а вообще 8 шт.масел,то понравилось.

2 лайка

У меня нет четких пропорций. Я как Ксюша. Конечно есть базовый проверенный и совершенно меня и клиентов устраивающий рецепт, но без миллиграммов точности.
На счёт Лавра. Делаю отвар лаврового листа очень крепкий, замораживаю и потом уже нужное колличество отмеряю

2 лайка

Таня, и в отваре щёлочь растворяешь?

1 лайк

А я зараз варю згущенку…буду торт пекти…так для крему.

2 лайка

Да в отваре. И Ромашковое так же.

2 лайка

А я оладьи жарю. Такі смачні :yum:
Почему-то как давно не жарю, потом такие здоровские получаются

2 лайка

Ой,дєвочки прийдеться і собі щось думать.

А у відвар з лавра ні ефірного ніякого лаврового масла не кладеш,? А зелений колір ,що дає?

С эфирками я ещё не игралась. Но ужасно хочу. Насмотрелась кучу видео всяких.
А цвет можно краситель добавить

1 лайк

Тань,а де ти масла купуєш,уПолтаві є чи через інет?