ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

От мої кабачки гіганти 3 кабачки на тачкі і везти важкенько.
Получився бартер.
2 белпер кнолі 1 камамбер і 1/4 головки твердого сиру.
Я думаю що не прогадала.
Різані кабачки не їдять тільки терті на тертушкі і з зерновими посолені.
Ну славаБогу що хоть так стали їсти до нового року я думаю пока вистачить а там як стукнуть морози прийдеться заносить у хату бо зложила у сараї а ві промерзає.

7 лайков

Поделитесь, пожалуйста, как их хронить ( я совсем чайник в таком кол-ве)?

Іра я тоде не спец але кажуть що кабаки не люблять тепла і морозу. Якось положила під ліжко 5 кабаків такого ж сорту то до березня їли .Я думаю що положить у прохолодне місце де не буде морозу.Я дома температуру буду держать + 16 а пока в прохолоді в сараї до морозів хай лежать потім перенесу що залишиться.

1 лайк

Завтра у мене буде свіжина із кабака_ кабана по другому не назвеш.

1 лайк

Тож ви маєте на увазі гарбузи? Так? бо мені сусідка пропонувала в неї забрать, а я ще і свої не зібрала, то й думаю, як це золото сберегти

Та ні Іра у мене це не гарбузи це сорт кабачків мабуть бо насіння у гарбузів можна лускать зубами а цтут як висохне насіння воно тверде. Люди зберігають хто як може але всерівно вони не люблять перепаду температури.Головне щоб не приморозились бо потім начинають гнить.

Дивно, бо в нас це гарбуз " Гітара". Мені це насіння дали під такою назвою. Він кашовий, солодкий. Але дякую за пораду

7 лайков

Катюша, це гарбузи, є різні назви сортів: арабатьський, мускатний, арахісове масло і інші

2 лайка

Таня цей сусід що мене возив він у них бере все время а насіння викидає бо дуже тверде зами не полузаєш.От тому і сказав що це кабачки бо насіня не лузаїться а я взагалі не розбираюсь. Сьогодні ввечері дала їм на пробу їдять тілки терті на тертушкі з зерновими.

Значить тепер і я знатиму що це гарбуз гітара.

1 лайк

А ви кізкам давайте з насінням, по трошки можна. Хорошо від глистів, так кажуть.

1 лайк

я своїм завжди з насінням даю - хто їсть, хто залишає

2 лайка

катя це сорт гарбуза називають гарбуз диня тому і насіння таке вони дуже запашні гдяться на кашу сейгод тільки не дуже солодкі мабуть через дощі

1 лайк

Ну гаразд які вже є такі будемо їсти вони терті з насінням а я печений та кашу і блінчики.От блінчики робила з яйцями і терла туди сир то трохи прилипали.
На стакан кефіру 4 яйця потертий на морковну терку гарбуз ,сіль сахар за смаком або із спеціями.яйця взбить і влить в гарбуз потім кефір сіль сахар або зі спеціями.
Жарм на олії з маслом.

5 лайков

а мука треба чи ні

Дівчата а хто робив мексиканський сир.
Мені попавсь рецепт та смущає кількість солі тому не берусь робить щоб не викидать.
Називається він
, Queso Fresko,

Описую рецепт.
4 літра молока 3.2 жир.
3 стл.лож солі
80 мл яблочного уксусу
Налить молоко в кастрюлю
Нагріть до 85 градусів
Добавить сіль перемішать+
Добавить частями уксус і помішувать пока сиворотка не почне отділяться
Друшлак накрить марлею, виложить створожену массу на марлю.
Сложить кінці навхрест щоб заховать сир так щоб він був однією красивою кулькою і поставить під прес.
Дать сиворотці стікти 3 часа.
Сир готов і можна добавлять його в салати.

Він не повинен бути дуже соленим. По селах бринзу роблять з додаванням 1 столової ложки солі на кожен літр молока. Але це додають в саме молоко. І я так робила, виходило солоне в міру

Наташа я так думаю що цей сир тільки для салатів а їсти він буде дуже солоний.
Цікаво чи хтось робив іменно цей сир.

Рецепт схожий на Панір. Тільки я кладу на 5 л. молока повну ложку солі і 70 грам 9% уксусу. Все так само, смачний і просто їсти, і в салат, і жарений в сухарях.