ЛПХ,,Kaтюша & козы,,

Катя, мені колись укололи диклофенак, а потім ще і електрофарез із ним. Так у мене була така алергія, що єлі витягли з того світу. Тепер ні електропроцедур, ні діклофенаку і йому подібних не приймаю. Бережіть себе. Мені ось сестра порекомендувала мазь з солями мертвого моря - мені підходить, якщо цікаво, то можу написати в лічку, щоб не звинуватили у рекламі.

1 лайк

Менi цiкаво.Пиши.

Да Наташа прочла и ты права мне только два дня колоть два раза в день,а потом перейти на таблетки.
Та я на таблєтки боюсь переходить щоб дізбактеріоз не обновивсь

1 лайк

Катюша, осторожно с диклофенаком, часто у женщин вызывыет маточные кровотечения, да такие серьезные, что только чистка (выскабливание матки) помогает.

1 лайк

Да уж. Одно лечат, другое калечат

Инна там у мене мала доза по 025 а в інструкції для дорослих по 075 два рази в день я думаю що це на два дня мені достатньо біль утихає і дальше щось підберу не таке опасне.Що там ізщадящих кишечник є ти ж у нас профі підскажи.

Інна, через скільки років я узнала причину своїх болячок! Я тоді грішила ще на одні ліки, але ж цього ніхто не признавав. Скільки ж я лікарів обійшла, скільки всяких ліків. А потім перейшла на трави , а як пішла на пенсію , то лікарняний не потрібен, значить і лікарня теж.

2 лайка

Увы, хороших врачей - даже не на вес золота, а как бриллиантов - на пальцах пересчитать. Пусть не обижаются на меня коллеги. Поэтому с болезнями своих близких я стараюсь разбираться сама. Штудирую все, что могу найти.

К сожалению, маме несколько лет назад поставили рак матки 4 стадии с метастазами, из-за профузного кровотечения. А настоящей причиной оказался диклофенак. Побочное действие. И диагноз ставили именитые врачи города. Разобраться помогла молоденькая девочка- врач из гинекологии, она же делала чистку, слава Богу! Наша лечащая знаменитость уехала на какую-то конференцию. Так что молодежь - не всегда плохо есть грамотные ребята, умеющие думать, не зажравшиеся денежно и любящие людей, и свою профессию.

13 лайков

Інна, спасибі за небайдужість. Попередила і свою родичку, там теж проблеми з суставами і плюс все, що тягне за собою ця хвороба. Добре, що вона в нас боєць і може просто піти до іншого лікаря і почути іншу думку.

2 лайка


Мої пармезанчики.Один уже висох і я щойно нанесла оливкове масло.другий змастила сольовим розчином піде досушуваться.

17 лайков

24 лайка

Камамбери всі разом гарненько рівномірно покрились.

2 лайка


Робила моцареллу і захотілось мені зробить головкою от така вийшла в головці більше 1 кг.Побачу , посолю скільки він у мене полежить адже я така ласунка на моцареллу.

18 лайков


Забрала додаткову воду і тепер будуть іще набирати свою нарядну шубку.Зробила камамбери 01.09 .На 9 дні появилась пєсєнь рівномірний пушок і за 4 дні такий уже вигляд.

18 лайков

Катя, Ви вже руку на камамбери набили. Такі славні!

1 лайк

Оля рука то набита але ж і молоко багато залежить від пори року також.
Ось дивись молоко з весни набагато раніше зрів і вкус був відмінний а зараз головочки стали плотними і пливе слабенько, таке враження що його пресували, нема тої ніжної структури.

3 лайка

Ну ось і в мене неудача мій сир моцарелла в головці при солінні потріскавсь, мої експерименти неудачні.Але нічого до іван_ чаю і до кофе піде за перший сорт.

5 лайков

У нас сьогодні з невдалого сиру були “ліниві хачапурі”. Швидко, смачно і все домашнє.

3 лайка

Оля це як? Ріжеш і плавиш?

Завтра буду різать свою моцареллу і тоді побачу стоїть її плавить чи краще так з’ їсти та пригостить подруг.В мене вже був такий досвід, пригостила а потім мене частенько стали питать чи в гості на сирок можна приходить? А купувать не хочуть .Навіщо коли можна на шару.

5 лайков