Лабрадор!

Нарешті моя мрія збулась,в нашій родині з’явилося сонечко,Баді.Наш цілавашка,2місяці,неперекор всьому він в нас фото невдалі бо енергійний хлопчик

Текст "как есть" (без применения форматирования)

26 лайков

16 лайков

Вітаю з майбутнім охоронцем.Бачу що в нього є вже маленька власниця, кінолог яка вже почала процес виховання малюка.Такі гарні і милі обидва. :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes:

5 лайков

Дякую Анічька,опцілований,привчають малюка всі, то лапку дай,то на пільоночьку,Арчі дивиться та думає що вам нада.

3 лайка

Мій маленький цілаваха.

10 лайков

На фейсбуці скинула фото,в групі Лабрадор ретрівер,і начялось ето не Лабрадор,непохожий.Я хоть і брала без документів но батьків бачила.Підкажіть мені будьласка непохож на Лабрадора?Я вже сама начяла сомніваться.Но ми його любим,він наш Сонечко :heart:.

2 лайка

3 лайка

Славный малыш! Может и не выставочный экземпляр, но на лабрадорчика похож.

2 лайка

Говорят що більше схожий на голден,я несильно розумію породу,хоть і все зараз читаю.

1 лайк

Голден по-моему , более пушистый. Но у лабрадора мощнее костяк . Загадка природы :slight_smile:

1 лайк

Фейсбук - помойка для склок. Не слушайте никого. Да и какая разница? Вам по выставкам ездить, или просто любить?)

8 лайков

Люблю безмежно,просто для себе хочеться знати,ми були на прививкі то ветеринар сказав що голден ретрівер наш Манюня,а пост с фейсбука удалила непремно читать.

подрастет - увидите. Мама- папа лохматые или гладкошерстые? У меня дочка держит черного лабрика, так как по мне - очень похож! Милый, хороший песик!

1 лайк

Мама глаткошерстна,папа голден рітрівер з длінною шерстю.

1 лайк

ну мальчик в папу тогда пошел, окрасом, а вообще очень похожие породы, только по темпераменту разные, ретриверы более спокойные

2 лайка

А! Ну так тогда в чем вопрос ! ? :slight_smile: вы лучше нас знаете ответ .

1 лайк

Я уже начяла сумніваться в заводське,бо на фейсбуці такого начиталась,хай Бог милує.

1 лайк

Да там на самый невинный пост такая реакция. Люди хуже собак цепных, сразу лают и кидаются.

3 лайка

Да злі люди стали

нет, к сожалению, не лабрадор. А показать можно кого угодно

1 лайк