Лабрадор!

Наш синочек Баді,нарешті всі прививки зроблені,вітаміни хрюмаем,завтра первий раз гулять ідемо,росте не подням а почясам.



Дуже любимо😘

9 лайков

Лабрадор ретривер,ми недворняга🤭

4 лайка

Ну…дворняга не дворняга. а метис двох порід.

1 лайк

Мама і папа,Лабрадор ретривер.

Щоб бути впевненим в породі.треба бачити родословную батьків.І кожен поважаючий себе заводчик дає на цуценят щенячу карту.І не вірте тим заводчикам.які кажуть .що її робити дорого.і тому цуценя без документів.

не може бути з довгою шерстю.

1 лайк

Господи, да какая разница? Ну, метис собака, и что? Его же не в породное разведение пускают, на выставки с ним ходить не собираются. Если уж на то пошло, то и козьи метисы, по сути, дворянки. Главное, чтоб любое существо было любимым. А есть паспорт или нет, это касается только продавца и покупателя. Можно иметь чистокровное животное только для того, чтоб, условно, надеть себе корону на голову и задирать хвост павлина: ах, какой я молодец, у меня порода, не то, что ваши дворняги. Но каждый ли любит своего породистого питомца? Сомневаюсь.
Очень рада за вас, Яна. Воспитывайте свое сокровище, чтоб радовало вас и было отличным членом семьи на долгие годы

8 лайков

Дуже сильно любем,а на виставки я не стримлюсь,і за доками,ми взяли його в родину,і дуже-дуже ним тішемось,я без нього не уявляю і дня.Наш любимчик.І я незвертаю вже уваги на те що кажуть що він дворняга,для себе я знаю і все.

2 лайка

В нього коротка шерсть,ну ніяк не довга.

И правильно.Но заработать на чистопородних. и не очень. животних стремятся и козоводи.и собачники.и все остальние разведенци.

3 лайка


Нам 4місяці,Мамкин розумничьок❤️

11 лайков


Обработка: IMG_20210907_095900.jpg…

11 лайков


6місяців:heart::heart::heart:

8 лайков

Загрузка IMG_20210921_120843.jpg
Ледве піймала вертоліт,щоб сфотографувати,23кгщястя нашого

1 лайк

9 лайков


Наша девочька :heart: 3,5м.

7 лайков

8 лайков

Уже подросла так заметно.Ей хорошо с такими любящими ее хозяевами , и вам видно что она в радость.

2 лайка

Це дівчинка,а Баді вже 7 м скоро

2 лайка


Ось Баді мій :heart:

11 лайков

Мої Любімки :heart:



Обожнюю їх.

15 лайков