Моя мрія збулась🎈

Доброго здоров’я!хочю поділитись з вами моєю радістю, довго мріяла про АН козочку, моя мрія сьогодні приїхала до мене моя Хлоя, емоції зашкалюють.

59 лайков

Вітаю!

Радію разом з Вами. :grinning:

Пам"ятаю та ніколи не забуду той день, коли я купила 100% зааненку, про яку мріяла цілий рік.

11 лайков

Дякую,да це така радість незабутня😊

4 лайка

Я за цей тиждень забула що таке нормально поспать,одні мислі,як і що все пройде,спасибі Сестрі Сергії,що дала мені номер телефону де можна купить козочьку, безмежно вдячна.А на шахраїв багато разів попадала коли в ОЛХ шукала,це жах, скільки нервів,но Слава Богу .в мене тепер Хлоя.Мрії здійснюються.

19 лайков

Я два роки,мріяла,але все ніяк не виходило.

1 лайк

Вітаю! Холоя - гарненька! І молоком непотрібно кормити. Нехай приносить радість!

8 лайков

Дякую Инна,саме таку яку хотіла

3 лайка

Поздравляю со сбытием мечт :slightly_smiling_face: :gift_heart:

5 лайков

Очень знакомая мордашка! Наверное, где-то на форуме я ее уже видела.
Поздравляю! Козулька ладная и красивая! Пусть в будущем вас порадует удоями и здоровьем.

6 лайков

Дякую всім:heart::heart::heart:за добрі слова.

1 лайк

Яна, поздравляю! Прекрасная козочка! Берегите её! :slight_smile:

3 лайка

Людочька! Дякую,буду старатись,щоб все було добре,я своїх дівчят Люблю.

2 лайка

Яна, поздравляю с красавицей! Пусть она будет в радость на долгие годы

2 лайка

Мабуть це вже буде Ваша сторіночка.
Поки що мрія збулась на Хлої.
А потім будуть козенята, а після козенят сирочок смачний.

4 лайка

Доброго ранку!вже більше двох років з вами,а ніяк ненаважусь завести сторіночку,завжди комплексую,щоб щось написать.Так планую,но з моїми планами завжди невиходить,що хочю,діти,школа.Козочьок і завела зараді дітей, дуже чясто хворіють.А в АН породу я влюбилась,я просто їх обожнюю,Хлоя трошки депресує,щоб біля неї сиділа,стоє мені од неї відійти то пів села чюють Маааа.

4 лайка

В мене ще дві козочьки,Няша та Аля,та козлик Мартін мазунчик




Всіх Люблю,і стараюсь щоб все в них було добре

21 лайк

Вітаю Яна! :tada:Хлоя дуже гарненька,і ваші кізоньки також.А Мартін виблискує на сонечку як воронове крило! Хай радують і молоком і нащадками.

4 лайка

О, тезка. В мене теж АН Хлоя. Вітаю! :heart:

3 лайка

Всім дякую за привітання :heart:

2 лайка

Обміряла Хлою,в холку 71,об’єм під лопатками 74,5см,17.11,10місяців,це нормально?в кого які козочьки в цьому віці,дуже цікаво.

2 лайка